رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت پشتیبانی محترم

بنده قالب jc-business آخرین قالب ارسالی رایگان این شرکت تا این تاریخ را استفاده میکنم و بدون مشکل بوده تا اینکه بنده در حال ایجاد منو بودم و در حین ایجاد یک ماژول از نوع لیست مجموعه مطالب برای یک صفحه از منو بودم که نمیدونم چرا همه چیز قالب سایت به قسمت چپ کشیده شده و بعضی از قسمت ها هم محو شدن.

لطفا به این ادرس www.4chz.ir سری بزنید و مشکل بنده را حل نمایید.

خیلی از چیز ها انگار تغییر کرده در قالب و صفحه اصلی مشخص است. بنده فقط نام منو ها را عوض کردم و قسمت های دیگه رو تغییر ندادم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر ۱۳۹۶/۹/۵ at 22:49 , vahiddownload گفت:

با سلام خدمت پشتیبانی محترم

بنده قالب jc-business آخرین قالب ارسالی رایگان این شرکت تا این تاریخ را استفاده میکنم و بدون مشکل بوده تا اینکه بنده در حال ایجاد منو بودم و در حین ایجاد یک ماژول از نوع لیست مجموعه مطالب برای یک صفحه از منو بودم که نمیدونم چرا همه چیز قالب سایت به قسمت چپ کشیده شده و بعضی از قسمت ها هم محو شدن.

لطفا به این ادرس www.4chz.ir سری بزنید و مشکل بنده را حل نمایید.

خیلی از چیز ها انگار تغییر کرده در قالب و صفحه اصلی مشخص است. بنده فقط نام منو ها را عوض کردم و قسمت های دیگه رو تغییر ندادم.

با تشکر

مشکل بنده توسط خودم حل شد

فقط فایل قالب را مجددا در پوشه تمپلت ریختم قالب به حالت اولش برگشت.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...