رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز

3 تا مشکل در رابطه با هیکاشاپ دارم که مطرح میکنم و امیدوارم مثل همیشه اساتید عزیز راهنمایی کنن

1.در  آخرین ورژن هیکاشاپ (3.2) در تنظیماتش من گزینه برو به سبد خرید ندارم یا جاشو عوض کردن من نمی تونم پیدا کنم ((مشکل اینه که در ورژن های قبلی وقتی محصول رو اضافه به سبد خرید میزدی یک صفحه پاپ آپ باز میشد که دو تا گزینه داشت یکی ادامه خرید کردن و دومی به خرید خود ادامه دهید بود که من الان اینو ندارمفقط پغام میده که به سبد خرید اضافه شد ))

2.وقتی ویژگی اضافه میکنم به محصولات ((مشخضات فنی مثلا رنگ،تعداد و ...))در سایت گزینه اضافه به سبد خرید رو حذف میکنه و میزنه توضیحات محصول

3.من سبد خرید هیکاشاپ از سایت اصلی دانلود و در جوملا نصب کردم که تا زمانیکه محصولی به سبد خرید اضافه نشده سبد خرید رو نشون نمیده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام

۱-زبان سایت رو انگلیسی کنید ببینید گزینه های که میگید نیست در زبان انگلیسی ظاهر میشود یا نه.

۳-منم با این مشکل بر خوردم تا امروز متوجه نشدم این مشکل رو چطور میشه حل کرد.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط chavosh

لینک به ارسال
بر 10/30/2017 at 20:40 , vahid69 گفت:

3 تا مشکل در رابطه با هیکاشاپ دارم که مطرح میکنم و امیدوارم مثل همیشه اساتید عزیز راهنمایی کنن

1.در  آخرین ورژن هیکاشاپ (3.2) در تنظیماتش من گزینه برو به سبد خرید ندارم یا جاشو عوض کردن من نمی تونم پیدا کنم ((مشکل اینه که در ورژن های قبلی وقتی محصول رو اضافه به سبد خرید میزدی یک صفحه پاپ آپ باز میشد که دو تا گزینه داشت یکی ادامه خرید کردن و دومی به خرید خود ادامه دهید بود که من الان اینو ندارمفقط پغام میده که به سبد خرید اضافه شد ))

2.وقتی ویژگی اضافه میکنم به محصولات ((مشخضات فنی مثلا رنگ،تعداد و ...))در سایت گزینه اضافه به سبد خرید رو حذف میکنه و میزنه توضیحات محصول

3.من سبد خرید هیکاشاپ از سایت اصلی دانلود و در جوملا نصب کردم که تا زمانیکه محصولی به سبد خرید اضافه نشده سبد خرید رو نشون نمیده

سلام

1- خودش پاپ آپ ی ناتیفیکشین میندازه ک محصول ب سبد خرید اضافه شد

2- حتما تنظیمات محصول رو درست انجام ندادید مشکلی در این زمینه وجود نداره

بر 10/30/2017 at 22:41 , chavosh گفت:

باسلام

۱-زبان سایت رو انگلیسی کنید ببینید گزینه های که میگید نیست در زبان انگلیسی ظاهر میشود یا نه.

۳-منم با این مشکل بر خوردم تا امروز متوجه نشدم این مشکل رو چطور میشه حل کرد.

موفق باشید.

3-سبد خرید رو نمیخاد دانلود کنید اگه نسخه تجاریش رو داشته باشید (من رایگانش رو تست نکردم) وقتی افزونه نصب میشه یه ماژول سبد خرید هم باهاش نصب میشه
کافیه در قسمت ماژولها موقعیتش رو تعیین کنید و ماژول رو پابلیش کنید ی نکته ای ک مهمه در تنظیمات این ماژول میتونید تعیین کنید در زمانیکه محصولی در سبد خرید وجود نداره ماژول رو نمایش بده یا خیر ک اگه خیر باشه چیزی نمایش نمیده و اگه تعیین کنید ک ماژول رو نمایش بده ، نوشته ای تحت عنوان سبد خرید شما خالی می باشد نمایش داده میشود

موفق باشید

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, p30yaran گفت:

سلام

1- خودش پاپ آپ ی ناتیفیکشین میندازه ک محصول ب سبد خرید اضافه شد

2- حتما تنظیمات محصول رو درست انجام ندادید مشکلی در این زمینه وجود نداره

3-سبد خرید رو نمیخاد دانلود کنید اگه نسخه تجاریش رو داشته باشید (من رایگانش رو تست نکردم) وقتی افزونه نصب میشه یه ماژول سبد خرید هم باهاش نصب میشه
کافیه در قسمت ماژولها موقعیتش رو تعیین کنید و ماژول رو پابلیش کنید ی نکته ای ک مهمه در تنظیمات این ماژول میتونید تعیین کنید در زمانیکه محصولی در سبد خرید وجود نداره ماژول رو نمایش بده یا خیر ک اگه خیر باشه چیزی نمایش نمیده و اگه تعیین کنید ک ماژول رو نمایش بده ، نوشته ای تحت عنوان سبد خرید شما خالی می باشد نمایش داده میشود

موفق باشید

مهندس اولا خوب توضیح بدین که متوجه بشیم دوماا اونیکه از گفته های شما دستگیر من شد شما ماژول سبد پیش فرض خود هیکاشاپ رو میگین ولی مشکل ما افزونه سبد خرید هیکاشاپ که گرافیک بهتری داره

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, vahid69 گفت:

مهندس اولا خوب توضیح بدین که متوجه بشیم دوماا اونیکه از گفته های شما دستگیر من شد شما ماژول سبد پیش فرض خود هیکاشاپ رو میگین ولی مشکل ما افزونه سبد خرید هیکاشاپ که گرافیک بهتری داره

توضیح واضحه

چیزی بیان نشده ک گویا نباشه

خب همون ماژول سبد خرید خودش چندین حالت نمایش داره و آیتم های متعدد برای نمایش

من بیرونم متاسفانه نمیتونم براتون عکس بفرستم ولی رفتم پشت سیستم عکس میفرستم ک ببینید
موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
بر 10/30/2017 at 20:40 , vahid69 گفت:

حتما تنظیمات محصول رو درست انجام ندادید مشکلی در این زمینه وجود نداره

آموزشگاه موسیقی غرب تهران,آموزشگاه موسیقی در صادقیه,بهترین آموزشگاه موسیقی تهران,آموزش پیانو

ویرایش شده توسط asoa

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...