رفتن به مطلب
amiresh

استفاده از فیلداضافی پیش فرض جوملا در گولبال نیوز جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

دوستان یه سوال فنی داشتم ...

ما تو سایت خبریمون از گولبال نیوز استفاده کردیم ... حالا با فیلد اضافی رو تیتر ساختم ... حالا می خوام داخل گولبال نیوز فراخونیش کنم حالا من از دستور GN_rotitre که خودم تو فیلد اضافی ساختم .. تو گولبال فراخونی نکرد (rotitre نام فیلد اضافی) یعنی فقط متن کد دستور یعنی GN_rotitre رو نمایش داد

بعدش رفتم قسمت help.php و این دستور (rotitre) رو بصورت دستی به دستورات اضافه کردم ... و این بار بجای این که بازم متن دستور رو نشون بده ... نشون نداد و کلا ناپدید شد ....و ... می تونید راهنمایی کنید که چیکار کنم فیلد اضافی رو نمایش بده تو قسمت ماژول گولبال نیوز .. که توسط جومینا این افزونه معرفی شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقای تهرانی عزیز ... و عزیزان جومینا !! خوهشا راهنمایی کنید .. گیر این یه مورد هستیم

یاحق

لینک به ارسال

سلام

به این سادگی ها که شما میگید نیست

روش اول که اصلا منطقی نیست

روش دومتون درسته و باید فایل های php  دست کاری بشن که اونم اگه متخصص نباشید نمیتونید کاری یکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...