رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام من توس سایتم متاسفانه نمیتونم هیچ ماژولی رو نصب کنم همش بهم ارور میده

ورژن ماژول و فولدرهای تو در تو هم چک کردم.

ممنون میشم راهنمایی بفرماین .

9lql_error_01.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .فایلی ماژولی که دانلود کردین به احتمال زیاد در دو پوشه تو در تو زیپ شده سعی کنید پوشه ریشه رو اپلود کنید .و یا اینکه پسوند فایل فشرده ی شما زیپ نیست .

لینک به ارسال
بر 10/13/2017 at 11:39 , mohamad.71.mohamadi گفت:

سلام .فایلی ماژولی که دانلود کردین به احتمال زیاد در دو پوشه تو در تو زیپ شده سعی کنید پوشه ریشه رو اپلود کنید .و یا اینکه پسوند فایل فشرده ی شما زیپ نیست .

نه دوست عزیز همه اینا چک شده / من فکر میکنم مشکل از confg.php باشه /یه سری تنظیمات ظاهرا داره.

لینک به ارسال
بر 10/13/2017 at 04:45 , moosoola گفت:

دوستان سلام من توس سایتم متاسفانه نمیتونم هیچ ماژولی رو نصب کنم همش بهم ارور میده

ورژن ماژول و فولدرهای تو در تو هم چک کردم.

ممنون میشم راهنمایی بفرماین .

9lql_error_01.png

سلام
دوست عزیز لطفاً نام افزونه ای که در نصبش دچار مشکل شدید را بگید.

این مشکل معمولاً در موارد زیر بروز می کند:

1- عدم ناسازگاری افزونه با نسخه جوملا

2- تو در تو بودن چند پوشه: در این حالت باید فایل را اکسترکت و پوشه اصلی که حاوی افزونه و فایل xml را پیدا کنید سپس این پوشه را زیپ و اقدام به نصب کنید

3- خوب و درست زیپ نشدن فایل های افزونه: در این حالت افزونه را اکسترکت کنید و از نو زیپ کنید و نصب کنید

4- تغییر در فایل xml که باعث بوجود آمدن مشکل می شود . گاهاً دیده می شود که بعضی از افزونه ها بعد از فارسی سازی و تغییری که گاهاً در فایل xml داده می شود غیر قابل نصب می شود. در این حال بهتر است نسخه اصلی این افزونه را بدست بیاورید و نصب کنید.

5- عدم ناسازگاری افزونه با نسخه php

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام
دوست عزیز لطفاً نام افزونه ای که در نصبش دچار مشکل شدید را بگید.

این مشکل معمولاً در موارد زیر بروز می کند:

1- عدم ناسازگاری افزونه با نسخه جوملا

2- تو در تو بودن چند پوشه: در این حالت باید فایل را اکسترکت و پوشه اصلی که حاوی افزونه و فایل xml را پیدا کنید سپس این پوشه را زیپ و اقدام به نصب کنید

3- خوب و درست زیپ نشدن فایل های افزونه: در این حالت افزونه را اکسترکت کنید و از نو زیپ کنید و نصب کنید

4- تغییر در فایل xml که باعث بوجود آمدن مشکل می شود . گاهاً دیده می شود که بعضی از افزونه ها بعد از فارسی سازی و تغییری که گاهاً در فایل xml داده می شود غیر قابل نصب می شود. در این حال بهتر است نسخه اصلی این افزونه را بدست بیاورید و نصب کنید.

5- عدم ناسازگاری افزونه با نسخه php

سلام دوست عزیز و همیشگی 

درباره موارد 1 تا 5 همه رو چک کردم و همه چی درسته / اما در مورد ماژول من تمام ماژول ها رو که سازگاری با نسخه 3 رو دارن تست کردم اما متاسفانه درباره همه اونا فقط یک ارور میده که دیدین.

لینک به ارسال

پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب افزونه ها هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب افزونه عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

لطفا اگر میشه در مورد این همه بهم بگین چون این هم جز warning های سایت هستش که الان دیدم!

لینک به ارسال

منم دقیقا همین مشکل رو دارم . همه راه ها رو تست کردم ولی هیچ افزونه ای نصب نمیشه و افزونه ها هم آپدیت نمیشن ، همش همون ارورها رو دارم...

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .

خواستین دسترسی میدم سایت رو بررسی بفرمایید...

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, moosoola گفت:

پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب افزونه ها هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب افزونه عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

لطفا اگر میشه در مورد این همه بهم بگین چون این هم جز warning های سایت هستش که الان دیدم!

سلام
دوست عزیز باید در فایل configuration.php و در داخل کوتیشن های عبارت زیر، مسیر پوشه tmp جوملا مشخص شود

public $tmp_path = '';

مثلاً بصورت زیر

public $tmp_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\joomla365/tmp';

مسیری که در بالا داده شده برای لوکال هست. این مسیر بستگی به محل نصب شدن جوملا دارد . همچنین در لوکال و در هاست مسیر تا حدودی فرق می کند.

بعد از مسیر دهی درست، باید پوشه tmp قابل ویرایش باشد بنابراین در هاست premision این پوشه را باید حداقل روی 644 قرار دهید.

اگر مسیر دهی و حق دسترسی را درست انجام داده باشید، وقتی از طریق مدیریت جوملا ، سیستم ->اطلاعات سیستم-> تب مجوزهای پوشه باید مسیر پوشه tmp و اینکه قابل ویرایش هست را نشان دهد.

----
بهتر است در لوکال یا در هاست خود یک جوملای خام نصب کنید و مسیر پوشه موقت را از طریق آن بدست آورید

لینک به ارسال

بله اين ادرس دهي هم درباره tmp و هم logs انجام شده.

اگر فكر ميكنين من دسترسي بدم شما ميتونين يه نگاهي بندازين خيلي خوشحال ميشم.

لینک به ارسال
6 minutes قبل , moosoola گفت:

بله اين ادرس دهي هم درباره tmp و هم logs انجام شده.

اگر فكر ميكنين من دسترسي بدم شما ميتونين يه نگاهي بندازين خيلي خوشحال ميشم.

مشکلی نیست، دسترسی کامل به مدیریت جوملا و هاست را به پیغام خصوصی بنده بفرستید تا بررسی کنم.

لینک به ارسال

منم دسترسی بدم مشکل رو روی سایت من هم بررسی کنید ؟

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, ilia گفت:

منم دسترسی بدم مشکل رو روی سایت من هم بررسی کنید ؟

سلام
دوست عزیز پیغام شما دریافت شد و سایتتان بررسی شد.

لطفاً پیغام خصوصی را بررسی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...