teymoorei

حذف کامل رد پای جوملا

6 ارسال در این موضوع

سلام دوستان

من میخوام به طور کامل و واقعی تمامی قسمت هایی که نشون میده سایت جوملایی هست رو حذف کنم حتی افزونه wapplayzer .

حتی دیگه نمیخوام آپدیت جوملا رو نمایش بده یا اینکه در مدیریت قسمت تعمیر و نگهداری باشه 

خلاصه نمیخوام به هیچ عنوام قابل تشخیص باشه

خیلی سرچ کردم یه چیزایی هم پیدا کردم اما یا کامل نبودن یا به روز نیستن

ممنون میشم همکاری کنید و یه مطلب ارزشمند بزارید .

باتشکر فراوان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام مجدد

من از قسمت هایی که میخوام حذف بشه اسکرین شات گرفتم و با خطوط قرمز مشخص کردم .

میدونم ممکنه زیاد به درد سرتون بندازه اما مطمئنم مشکل خیلی از دوستان دیگه هم هست و انشاالله حل میشه .

ممنون میشم هر کدوم از اساتید تا جایی که میتونن دریغ نکنن و مشکل بنده و خیلی های دیگه رو حل کنن .

1ied_untitled-1.jpg

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

danr_untitled-2.png

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

3nj3_untitled-3.png

mcwd_untitled-4.png

rn0t_untitled-6.png

ddea_untitled-5.jpg

ig6k_untitled-7.png

ویرایش شده در توسط teymoorei

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

در مورد منوها هم از طریق کدهای قالب مدیریت میتونید غیرفعال کنید و هم پلاگینش هست

در مورد تگ جوملا هم باز باید یکی از فایلها دستکاری بشه

در مورد نشان ندادن آپدیت ها باید یک کامپوننت و دو تا پلاگین رو غیرفعال کنید

دوست عزیز توضیح تک تک اینها زمانبر هست و برای همین هیچکدام از دوستان حوضله و فرصت توضیح به تمام نکات را ندارند

بهتر است برای هرکدام تک تک سرچ کنید و قطعا از آموزشهای موجود استفاده کنید موفق خواهید بود

teymoorei و smah2 پسندیده این موضوع را

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما میخوای جوملا رو  از نو بگوبی و سازی، خیلی از این موارد در فایل های زبان جوملا هست که میتونید ویرایششون کنید،

لوگو هم باید از تو پوشه قالب مدیریت عوض کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام
کافیه سایتت رو دانلود کنی توی آفلاین و با نرم افزار هایی از قبیل notepad++ کلماتی مانند "جوملا" و "joomla" رو جستجو کنی و با کلمات مورد نظرت جایگزین کنی.البته اگر با ساختار فایل ها جوملا اشنایی وگرنه برخی جاها اگر عوض بشه کلا سایتت میپره.
اگر به ساختار جوملا اشنا نیستی این کار رو در بخش زبان فقط انجام بده.
من خودم این روش تجربه کردم و جواب میده.
برای لوگو ها هم باید جاشونرو پیدا کنی و با تصویر معادل اون جایگزین کنی.

ولی یادت باشه یک حرفه ای خیلی ساده میفهمه سایتت جوملاست.حتی نیاز به جستجو هم نداره.مثلا هرکی افزونه wappalyzer داشته باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم