رفتن به مطلب
cpgtm

کمک در تنظیم ACYSMS

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان،

من از ACYSMSی که تیم جومینا برای پیامک ایرانیان ارائه کرده استفاده میکنم، برای سفارش هیکاشاپ تنظیمش کردم، طبق تنظیم کاربر بعد از خرید اس ام اسی حاوی جزئیات براش ارسال میشه، میخواستم یک کاری کنم که اس ام اس هم با جزئیات متفاوت دیگری برای این سفارش برای مدیریت هم ارسال بشه. میشه راهنماییم کنید چطور باید انجام بدم؟

http://www.joomina.ir/item/1001-افزونه-چند-منظوره-اتصال-جوملا-به-پیامک.html

با تشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

بالاخره درستش کردم، گفتم اینجام بزارم بلکه مشکل یکی از دوستان هم حل بشه :rolleyes:

خب اول برید در قسمت "پیام ها" در کامپوننت ACYSMS Pro بعد یک پیام جدید باز کنید و مانند تصویر زیر پیام خودتونو ویرایش کنید و هر چی که نیاز دارید به پیامتون از طریق اطلاعاتی که میتونید از دیگر کامپوننت ها و کامپوننت هیکاشاپ وارد کنید ، وارد کنید :)

(عنوان فرقی نداره، مجموعه هم همینطور، پروفایل ارسال کننده همونی رو انتخاب کنید که به درگاه پیامکتون وصل شده)

1acysms.jpg

خب حالا دکمه "پیش نمایش / ارسال" کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات بروید.

2acysms.jpg

نکته ای که باید رعایت کنید در این مورد چون میخوایم بعد از تائید سفارش پیامکی برای مدیران ارسال بشه، خب اول یک مجموعه در ACYSMS Pro ایجاد کنید به اسم مدیریت یا هر چی که خودتون میخواهید،

3acysms.jpg

و حالا در قسمت دریافت کننده ها هر تعداد مدیری که میخواهید پیامک براشون ارسال بشه رو وارد کنید و عضو این گروه کنید.

حالا برمیگردیم ادامه توضیحات تصویر دوم، تنضیمات در قسمت پارامترها رو همینطور انجام بدید، بعد در قسمت "دریافت کننده ها بر اساس افزونه مدیریت انجمن قیلطر کنید" "گروه ها ACYSMS" رو انتخاب کرده و مجموعه ای که ایجاد کردید و کاربران رو بهش اضافه کردید انتخاب کنید و بعد "ذخیره" رو بزنید و تمام :rolleyes:;). از حالا به بعد هر سفارش انجام بشه در سایت شما از فروشگاه ساز هیکاشاپ پیامکی برای مدیران هم ارسال میشه.

اگر مفید بود یک صلوات برای سلامتی امام زمان عج هدیه کنید.

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...