رفتن به مطلب
moosoola

ساخت سایت آگهی با کدوم ماژول؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر 

دوستان میخواستم یه سایت آگهی با جوملا راه اندازی کنم.اولا میخواستم بدونم که میشه با جوملا یه سایت خوب تو این زمینه ساخت؟و سوال دومم اینه که بهترین ماژول برای ساخت سایت آگهی چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
17 minutes قبل , moosoola گفت:

سلام و وقت بخیر 

دوستان میخواستم یه سایت آگهی با جوملا راه اندازی کنم.اولا میخواستم بدونم که میشه با جوملا یه سایت خوب تو این زمینه ساخت؟و سوال دومم اینه که بهترین ماژول برای ساخت سایت آگهی چیه؟

سپاس

سلام با این کامپوننت بساز عالیه DJ-Classifieds

لینک به ارسال
38 minutes قبل , moosoola گفت:

سلام و وقت بخیر 

سپاس

سلام
دوست عزیز در تاپیک زیر مفصل در این مورد بحث شده و افزونه های معروف برای ساخت سایت آگهی تحت جوملا گفته شده و موارد دیگر
http://forum.joomina.ir/topic/33482-سیستم-محتوای-مناسب-سایت-نیازمندیها-؟/#comment-153849

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...