رفتن به مطلب
miladspark

مشکل در هیکاسریال

پست های پیشنهاد شده

سلام ، وقت بخیر  ، سایت در حال حاضر up هست و اگر خواستید ، دسترسی رو براتون بفرستم

ببینید ، من می خوام یکسری لایسنس رو جهت فروش قرار بدم ، برای این کار با هیکا شاپ ، محصولات رو نیز معرفی کردم و تمام کارهای بانکی و اتصال به درگاه رو انجام دادم ، منتها مشکلم زمانی هست که میخوام سریال ها رو به محصول  معرفی شده ، ضمیمه کنم ، تا زمانی که مشترک محصول رو می خره ، در واقع لایسنس رو که خرید براش ایمیل شه یا در برگشت پس از درگاه بهش نشون بده، برای این کار چند سریال به صورت تست قرار دادم و روی یکی از محصولات به فرض ، روی antivirus ضمیمه نمودم ، منتها  1: با اصطلاحات فارسی شده در قسمت سریال آشنایی ندارم ، می خواستم وقتی خرید ، لایسنس رو بهش نشون بده 2- دوم لایسنس رو به محصول معرفی کردم ، منتها نمی دونم ، آیا این کار رو درست انجام دادم یا خیر لطفا راهنمایی فرمایید ، با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
6 ساعت قبل, miladspark گفت:

سلام ، وقت بخیر  ، سایت در حال حاضر up هست و اگر خواستید ، دسترسی رو براتون بفرستم

ببینید ، من می خوام یکسری لایسنس رو جهت فروش قرار بدم ، برای این کار با هیکا شاپ ، محصولات رو نیز معرفی کردم و تمام کارهای بانکی و اتصال به درگاه رو انجام دادم ، منتها مشکلم زمانی هست که میخوام سریال ها رو به محصول  معرفی شده ، ضمیمه کنم ، تا زمانی که مشترک محصول رو می خره ، در واقع لایسنس رو که خرید براش ایمیل شه یا در برگشت پس از درگاه بهش نشون بده، برای این کار چند سریال به صورت تست قرار دادم و روی یکی از محصولات به فرض ، روی antivirus ضمیمه نمودم ، منتها  1: با اصطلاحات فارسی شده در قسمت سریال آشنایی ندارم ، می خواستم وقتی خرید ، لایسنس رو بهش نشون بده 2- دوم لایسنس رو به محصول معرفی کردم ، منتها نمی دونم ، آیا این کار رو درست انجام دادم یا خیر لطفا راهنمایی فرمایید ، با سپاس

سلام
دوست عزیز می تونم کمکتون کنم. در انجمن همسایه هم این موضوع را مطرح کردید:) من اونجا کمتر سر می زنم یعنی وقت نمی کنم.

آدرس سایت شما

با هیکاسریال روی لوکال کار کردم و می تونم بگم تا 80 درصد مسلط هستم و روی لوکال از نظر فروش سریال و دادن سریال به مشتری چه شماره سریال های شخصی چه شماره سریال هایی که خود سیستم تولید می کنه مشکلی نداشتم. مشتری بعد از برگشت از درگاه و تایید پرداخت قادر بود شماره سریال را ببیند. اینها را گفتم تا بدانید در چه حدی آشنا هستم. چون خودم هم دوست دارم این افزونه را بطور کامل یاد بگیرم ولی تا حالا در این زمینه پروژه عملی که up باشه و ازش کسب درآمد کنم راه اندازی نکردم. اگر دوست داشتید بقیه اون 20 درصد باقیمانده را هم با هم یاد می گیریم. هم من یاد بگیرم هم شما.

البته اول همه چیز را روی لوکال امتحان می کنیم و درصورت مثبت بودن روی سایت شما پیاده سازی می کنیم.

اگر راضی بودید مشخصات مدیریت جوملا و ورود به جوملا را به پیغام خصوصی بنده بفرستید.

در صورت رضایت و قبل از شروع همکاری و اعمال تغییرات، لطفاً از سایتتان بک آپ کامل بگیرید

ویرایش شده توسط bashka

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...