رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه مهندسان عزیز

من یک سایت دارم الان با وردپرس طراحی شده و متاسفانه هر هفته یکبار ه-ک مشیم

دیگه اینقدر ه-ک شدیم و وقتی هم که با هکر ارتباط برقرار کردیم و هزینه ای رو هم بهش دادیم در نهایت به ما گفت که مشکل و باگ امنیتی از وردپرس هست، ما از قالب اورجنیال و افزونه اورجینال استفاده میکنیم

از این همه ه-ک شدن خسته شدیم و این هکر هم با ما لج افتاده

میخواستم بپرسم، برای انتقال از  وردپرس به جوملا با وجود اینکه از ووکامرس استفاده میکنم بدون اینکه ویژگی های محصولات و محصولات متغیر و... از بین برن میتونم انتقالو انجام بدم؟

چند تا از ماژول ها رو تستی نصب کردم اما همشون مشکل داشتمريال به نظر شما چکار باید بکنم موضوع سایت من پروژه معماری هست و اینقدرهک شدم بخدا خسته شدم

منتظر راهکار اهی شما دوستان هستم.

اگر کسی با هزیمه هم انجام میده مشکلی نیست و هر چقدر هزینش باشه پرداخت میکنم فقط از این وضعیت خلاص شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
50 minutes قبل , mamali گفت:

سلام به همه مهندسان عزیز

من یک سایت دارم الان با وردپرس طراحی شده و متاسفانه هر هفته یکبار ه-ک مشیم

دیگه اینقدر ه-ک شدیم و وقتی هم که با هکر ارتباط برقرار کردیم و هزینه ای رو هم بهش دادیم در نهایت به ما گفت که مشکل و باگ امنیتی از وردپرس هست، ما از قالب اورجنیال و افزونه اورجینال استفاده میکنیم

از این همه ه-ک شدن خسته شدیم و این هکر هم با ما لج افتاده

میخواستم بپرسم، برای انتقال از  وردپرس به جوملا با وجود اینکه از ووکامرس استفاده میکنم بدون اینکه ویژگی های محصولات و محصولات متغیر و... از بین برن میتونم انتقالو انجام بدم؟

چند تا از ماژول ها رو تستی نصب کردم اما همشون مشکل داشتمريال به نظر شما چکار باید بکنم موضوع سایت من پروژه معماری هست و اینقدرهک شدم بخدا خسته شدم

منتظر راهکار اهی شما دوستان هستم.

اگر کسی با هزیمه هم انجام میده مشکلی نیست و هر چقدر هزینش باشه پرداخت میکنم فقط از این وضعیت خلاص شد.

سلام
دوست عزیز بهترین کار اینه که به سایت های http://www.site2design.ir و http://sos110.ir مراجعه کنید و درخواستتان را بهشون بگید برایتان انجام می دهند. هر دوی این سایتها مال همین انجمن است اما کارشناسان و اساتید سرشون شلوغ هست کمتر به انجمن سر می زنند. اگر منتظر بمانید وقتتان تلف می شود. بنابراین بدون معطلی مستقیماً به این سایتها مراجعه فرمایید راههای تماس در همان سایتها گفته شده است.

در ضمن سایت http://sos110.ir بنرش بالای همین انجمن هست.

لینک به ارسال

ممنون از شما دوست عزیزم

حتما باهاشون تماس میگیرم

سپاس از پاسخ سریع شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...