رفتن به مطلب
moon

حذف کد <div class="row hidden-qv">

پست های پیشنهاد شده

با سلام. دوستان من توضیحات سایت را مخفی کردم برای کار سئو.ولی الان پشیمانم و میخواهم اثرش را از بین ببرم. من اون متن مخفی را پاک کردم ولی همچنان این کد در سورسش هست.میشه راهنمایی کنید چطور میتونم اون کد را بردارم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 ساعت قبل, moon گفت:

با سلام. دوستان من توضیحات سایت را مخفی کردم برای کار سئو.ولی الان پشیمانم و میخواهم اثرش را از بین ببرم. من اون متن مخفی را پاک کردم ولی همچنان این کد در سورسش هست.میشه راهنمایی کنید چطور میتونم اون کد را بردارم؟

سلام
دوست عزیز
خیلی با حال توضیح دادید:) من که چیزی نفهمیدم.

لطفاً آدرس سایتتان را بگید و دقیقاً بگید چه کاری کردید و چه کاری قرار هست بکنید.

لینک به ارسال
12 ساعت قبل, bashka گفت:

من که چیزی نفهمیدم.

:wacko:

من توضیحات سایت را برای اینکه یک ترفند سئو را اعمال کنم  را در دو قسمت از سایت و  در آخر صفحه  آن دو قسمت مخفی کردم .  ولی الان متوجه شدم که بدترین ترفند کلاه سیاه برای

موتورهای جستجو همین کاریه که من کردم و الان پشیمونم .ولی الان آنها را پاک کردم و می خواهم هیچ اثری از آن کار باقی نماند و گوگل مرا جریمه نکند:( دوستان لطفا راهنمایی کنید  که آیا اون کد مربوط به همین اشتباه ی است که من کردم و آیا لازمه کاری انجام بدهم که اثر اون اشتباه از بین بره؟؟؟؟؟؟

.راستش من نمیدونم اون کد      ((                <div class="row hidden-qv">       ) ) چیه و آیا مربوط به این اشتباه من هست ؟؟؟؟

لینک به ارسال

دمویی از این کد فرستادم که مکانش در سایت هم مشخص کرده  .و من نمیدانم این کد چیست

do.php?imgf=4cc84112d93c1.png

ویرایش شده توسط moon

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, moon گفت:

:wacko:

من توضیحات سایت را برای اینکه یک ترفند سئو را اعمال کنم  را در دو قسمت از سایت و  در آخر صفحه  آن دو قسمت مخفی کردم .  ولی الان متوجه شدم که بدترین ترفند کلاه سیاه برای

موتورهای جستجو همین کاریه که من کردم و الان پشیمونم .ولی الان آنها را پاک کردم و می خواهم هیچ اثری از آن کار باقی نماند و گوگل مرا جریمه نکند:( دوستان لطفا راهنمایی کنید  که آیا اون کد مربوط به همین اشتباه ی است که من کردم و آیا لازمه کاری انجام بدهم که اثر اون اشتباه از بین بره؟؟؟؟؟؟

.راستش من نمیدونم اون کد      ((                <div class="row hidden-qv">       ) ) چیه و آیا مربوط به این اشتباه من هست ؟؟؟؟

30 minutes قبل , moon گفت:

دمویی از این کد فرستادم که مکانش در سایت هم مشخص کرده  .و من نمیدانم این کد چیست

do.php?imgf=4cc84112d93c1.png

سلام

دوست عزیز کاری به اشتباه شما در زمینه استفاده از سئو کلاه سیاه و دور زدن موتورهای جستجو نداریم:)

اما این <div class="row hidden-qv"> چیز خاصی را مشخص نمیکنه فقط یک دایو هست. عکسی هم که قرار دادید چیزی را مشخص نمیکنه. در داخل <div class="row hidden-qv"> یک دایو دیگه هست با <div class="col-md-12"> اون توش چیه؟ این دایو را باز کنید و محتویاتش را بررسی کنید ( اگر این دایو دارای عناصر تو در تو هست همه را باز کنید تا مشخص بشه محتویاتشون چیه ). خواستید یه عکس از ش بذارید اینجا تا بررسی شود.

در ضمن اگر سایتتون آنلاین هست و روی هاست هست آدرس سایت بدید تا بررسی شود.

اینجا مبتدی و حرفه ای و بزرگ و کوچک و مذکر و مونث و .... نداریم تنها چیزی که داریم جوملاست:) جوملا هم در معنی یعنی "همه با هم"

لینک به ارسال

من فقط کنجکاو شدم که این کد ها چی هستن و ایا مربوط به کاریه که من کردم آخه توش کلمه hidden اومده بود و فقط ترسیدم.

.تمام زیر کدهایش را هم در عکس زیر باز کردم:

do.php?imgf=fc8beb8ba0031.png

اگر چیز مهمی نیست که دیگه بهش فکر نمیکنم.

و اینکه دغدغه اصلی من اینه که آیا راهی برای برگشت از دور زدن گوگل هست یا خیر؟یعنی آیا با پاک کردن متن مخفی که گذاشته بودم (به قول خودمون توبه کردن) دیگه نباید نگران جریمه کردن گوگل باشم.اخه سایت الان توی صفحه اول  نتایج گوگل نمایش داده میشه و نمیخام جریمه بشم

لینک به ارسال
6 minutes قبل , moon گفت:

و اینکه دغدغه اصلی من اینه که آیا راهی برای برگشت از دور زدن گوگل هست یا خیر؟یعنی آیا با پاک کردن متن مخفی که گذاشته بودم (به قول خودمون توبه کردن) دیگه نباید نگران جریمه کردن گوگل باشم.اخه سایت الان توی صفحه اول  نتایج گوگل نمایش داده میشه و نمیخام جریمه بشم

سلام
جای نگرانی وجود ندارد. اگر سایتتان در حال بروز شدن هست و مطالب جدید در سایتتان قرار می دهید روبوتهای گوگل به سایتتان سر خواهند زد و دوباره صفحات را بررسی می کنند و با گذشت زمان مشکل حل خواهد شد.

اما بهترین کار این هست که خودتان از طریق گوگل مستر تولز، چند تا از لینک صفحاتی که در آنها از سئو سیاه استفاده کرده بودید و الان آنها را تصحیح کردید، از طریق fetch بدهید تا گوگل سریعاً به آن لینک ها مراجعه کند و از نو بررسی و ایندکس کند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...