رفتن به مطلب
moosoola

ماژولی برای نمایش محصولات بدون فروش انلاین

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام وقت بخیر

میخواستم راهنمایی بفرماین که توی یه سایت میخوایم چن تا دستگاه رو با مشخصاتشون نشون بدیم.شما ماژول شیکی میشناسین که هم امکانات داشته باشه هم از لحاظ گرافیکی خوب باشه.جهت آشنایی شما دوستان عزیزم یه نمونه سایت هست که با جوملا کار شده و دستگاههارو نشون دادن / اما بیشتر مد نظرم ازین بهتر هست . اگرم نیست که ممنون میشم بفرماین اون از چه ماژولی استفاده کرده.سپاس از شما 

سایت نمونه / قسمت محصولاتش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 ساعت قبل, moosoola گفت:

دوستان سلام وقت بخیر

میخواستم راهنمایی بفرماین که توی یه سایت میخوایم چن تا دستگاه رو با مشخصاتشون نشون بدیم.شما ماژول شیکی میشناسین که هم امکانات داشته باشه هم از لحاظ گرافیکی خوب باشه.جهت آشنایی شما دوستان عزیزم یه نمونه سایت هست که با جوملا کار شده و دستگاههارو نشون دادن / اما بیشتر مد نظرم ازین بهتر هست . اگرم نیست که ممنون میشم بفرماین اون از چه ماژولی استفاده کرده.سپاس از شما 

سایت نمونه / قسمت محصولاتش

سلام
دوست عزیز سایتی که معرفی کردید به ترتیب از افزونه های زیر استفاده کرده است:

rsform
برای تماس با ما و ثبت سفارش

-------------------------

simple_responsive_slideshow

imgscrawler

دو تا ماژول اسلایدر در صفحات مخصوصاً صفحه اول برای اسلاید محصولات
-------------------------------

j2store
در صفحه محصولات برای چینش مخصولات از این فروشگاه ساز استفاده کردند ولی سبدخرید را غیرفعال کردند تا به حالت کاتالوگ و نمایش محصولات درآید
-------------------- 

phoca gallery
در بخش گالری برای نمایش تصاویر محصولات

-------------------

phoca download

در بخش کاتالوگ برای دانلود فایل پی دی اف محصولات

در کل چیز پیچیده ای نیست فقط تخصص و مهارت و زمان می خواهد.

در ضمن ما ماژول و افزونه خوشگل مشگل نداریم:) همه افزونه ها چندتا قالب اولیه و پیش فرض دارند که شما باید خودتان به کدنویسی آشنا باشید تا بتوانید ظاهر افزونه ها را تغییر دهید و طبق خواسته و دلخواهتان کنید.

افزونه هایی که در بالا گفته شد بود فقط بخش خیلی خیلی خیلی کوچک از افزونه های جوملا هست. و برای ساخت کاتالوگ و نمایش محصولات و دانلود کاتالوگ و ... کلی افزونه وجود دارد.

سئوال دیگری بود بپرسید من و سایر دوستان در خدمتتان هستیم.

در آخر بزن لایک و پسندیدن رو:) من هم خستگی در کنم

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام
دوست عزیز سایتی که معرفی کردید به ترتیب از افزونه های زیر استفاده کرده است:

rsform
برای تماس با ما و ثبت سفارش

-------------------------

simple_responsive_slideshow

imgscrawler

دو تا ماژول اسلایدر در صفحات مخصوصاً صفحه اول برای اسلاید محصولات
-------------------------------

j2store
در صفحه محصولات برای چینش مخصولات از این فروشگاه ساز استفاده کردند ولی سبدخرید را غیرفعال کردند تا به حالت کاتالوگ و نمایش محصولات درآید
-------------------- 

phoca gallery
در بخش گالری برای نمایش تصاویر محصولات

-------------------

phoca download

در بخش کاتالوگ برای دانلود فایل پی دی اف محصولات

در کل چیز پیچیده ای نیست فقط تخصص و مهارت و زمان می خواهد.

در ضمن ما ماژول و افزونه خوشگل مشگل نداریم:) همه افزونه ها چندتا قالب اولیه و پیش فرض دارند که شما باید خودتان به کدنویسی آشنا باشید تا بتوانید ظاهر افزونه ها را تغییر دهید و طبق خواسته و دلخواهتان کنید.

افزونه هایی که در بالا گفته شد بود فقط بخش خیلی خیلی خیلی کوچک از افزونه های جوملا هست. و برای ساخت کاتالوگ و نمایش محصولات و دانلود کاتالوگ و ... کلی افزونه وجود دارد.

سئوال دیگری بود بپرسید من و سایر دوستان در خدمتتان هستیم.

در آخر بزن لایک و پسندیدن رو:) من هم خستگی در کنم

عالی / سپاسگزارم / فقط اگه بهم بگین منم چطوری میتونم متوجه بشم از چه ماژولایی استفاده شده بسیار ممنون میشم.

لینک به ارسال
26 minutes قبل , moosoola گفت:

عالی / سپاسگزارم / فقط اگه بهم بگین منم چطوری میتونم متوجه بشم از چه ماژولایی استفاده شده بسیار ممنون میشم.

سلام
دوست عزیز خیلی ساده است فقط کافیه در هر صفحه سایت، سورس صفحه را مشاهده کنید. در مرورگرهای مختلف از view source استفاده کنید یا کلیدهای معادل آن را از کیبورد فشار دهید. مثلاً در مرورگر فایرفاکس کلیدهای ctrl+u را فشار دهید تا سورس صفحه نمایش داده شود.

در بالای صفحه افزونه هایی که استفاده و فراخونی شده اند نمایش داده می شود. هر جا که عبارت _com را دید بدانید مربوط به یک کامپوننت هست مثلاً com_rsform ، هر جا _modدیدید مربوط به یک ماژول هست مثلاً mod_imgscrawler

اسم افزونه ها را که فهمیدید می تونید در اینترنت و در جوملای جهانی جستجو کنید تا با اون افزونه و مشخصاتش بیشتر آشنا شوید

اگر نیاز به خرید یا دانلود بود سایت های ایرانی در خدمتتان هستند:)

لینک به ارسال
هم اکنون, bashka گفت:

سلام
دوست عزیز خیلی ساده است فقط کافیه در هر صفحه سایت، سورس صفحه را مشاهده کنید. در مرورگرهای مختلف از view source استفاده کنید یا کلیدهای معادل آن را از کیبورد فشار دهید. مثلاً در مرورگر فایرفاکس کلیدهای ctrl+u را فشار دهید تا سورس صفحه نمایش داده شود.

در بالای صفحه افزونه هایی که استفاده و فراخونی شده اند نمایش داده می شود. هر جا که عبارت _com را دید بدانید مربوط به یک کامپوننت هست مثلاً com_rsform ، هر جا _modدیدید مربوط به یک ماژول هست مثلاً mod_imgscrawler

اسم افزونه ها را که فهمیدید می تونید در اینترنت و در جوملای جهانی جستجو کنید تا با اون افزونه و مشخصاتش بیشتر آشنا شوید

اگر نیاز به خرید یا دانلود بود سایت های ایرانی در خدمتتان هستند:)

عالی ممنونم / فقط الان با j2store کار کردم خیلی پیچیده بود / فکر کنم باید از یه فروشگاه ساز فارسی و راحت تر استفاده کنم.

لینک به ارسال
هم اکنون, moosoola گفت:

عالی ممنونم / فقط الان با j2store کار کردم خیلی پیچیده بود / فکر کنم باید از یه فروشگاه ساز فارسی و راحت تر استفاده کنم.

راستش قبلاً خدمتتان عرض کردم " در کل چیز پیچیده ای نیست فقط تخصص و مهارت و زمان می خواهد. "

کسب همین تخصص و مهارت شرطه. کار با هر افزونه ای و یادگیری آن و تمام تنظیماتش کلی وقت می خواهد. (از کدنویسی و تغییر در ظاهر آن بگذریم)

فروشگاه ساز خیلی زیاد هست، ولی با هرکدام هم که کار کنید مدتی زمان می برد. فروشگاه سازهای مختلف را جستجو کنید که کدام مناسب کار شماست و برایتان راحت است.

در ضمن اگر برای جوملا بخواهید، باید از افزونه های فروشگاه ساز استفاده کنید. نسخه های فارسی آنها هم موجوده. مثلاً نسخه فارسی j2store در همین سایت جومینا موجود هست
http://www.joomina.ir/item/1055-فروشگاه-ساز-j2store-نسخه-2-23-پرو-با-تاریخ-جلالی.html

اگر نیازی به فروش آنلاین ندارید می تونید از کاتالوگ سازها هم استفاده کنید مثلاً دو مورد زیر را در جوملای جهانی جستجو کنید و دمو و قابلیت های آنها را ببینید

DJ Catalog

Spider catalog

خلاصه کلام اینکه افزونه واقعاً زیاده و هیچکس به همه افزونه ها مسلط نیست. هرکسی چندتا از افزونه ها را یاد میگیره و کارهاشو با اونها انجام می ده

لینک به ارسال
9 ساعت قبل, bashka گفت:

راستش قبلاً خدمتتان عرض کردم " در کل چیز پیچیده ای نیست فقط تخصص و مهارت و زمان می خواهد. "

کسب همین تخصص و مهارت شرطه. کار با هر افزونه ای و یادگیری آن و تمام تنظیماتش کلی وقت می خواهد. (از کدنویسی و تغییر در ظاهر آن بگذریم)

فروشگاه ساز خیلی زیاد هست، ولی با هرکدام هم که کار کنید مدتی زمان می برد. فروشگاه سازهای مختلف را جستجو کنید که کدام مناسب کار شماست و برایتان راحت است.

در ضمن اگر برای جوملا بخواهید، باید از افزونه های فروشگاه ساز استفاده کنید. نسخه های فارسی آنها هم موجوده. مثلاً نسخه فارسی j2store در همین سایت جومینا موجود هست
http://www.joomina.ir/item/1055-فروشگاه-ساز-j2store-نسخه-2-23-پرو-با-تاریخ-جلالی.html

اگر نیازی به فروش آنلاین ندارید می تونید از کاتالوگ سازها هم استفاده کنید مثلاً دو مورد زیر را در جوملای جهانی جستجو کنید و دمو و قابلیت های آنها را ببینید

DJ Catalog

Spider catalog

خلاصه کلام اینکه افزونه واقعاً زیاده و هیچکس به همه افزونه ها مسلط نیست. هرکسی چندتا از افزونه ها را یاد میگیره و کارهاشو با اونها انجام می ده

دوست عزیز ازت ممنونم / ازت خیلی چیزا یاد گرفتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...