رفتن به مطلب
fidoman

تغییرات و مشکلات در سایت تبلیغاتی و آگهی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود شب خوش

بنده قصد کردم یک وب سایت آگهی و تبلیغاتی کوچک درست بکنم از یک بسته استفاده کردم که از کامپوننت DJ-Classifieds استفاده میشه

اما قصد داشتم تغییراتی رو در این وب سایت انجام دهم بعضا تست شده ولی به جواب سئوال ها نرسیدم و مشکلات را در این تاپیک عنوان میکنم

با تشکر

سوالات اول :

1-چطور میشه برای قالب main menu  در قسمت هیدر سایت درست کرد و منو نیز حالت مگا منویی داشته باشه

2- در قسمت جستجو DJ-Classifieds چطور میشه ایتم ها رو تغییرش بدم مثال : فیلد هایی مثل : شهر ،مجموعه ،و نوع کالا و......

3-آیا امکان دارد برای هر تبلیغات بجای ادرس از نقشه google map استفاده کرد یعنی در قسمت توضیحات از نقشه نیز زیر متن توضیح نقشه نشون داده بشه (با ادرسی که شخص تبلیغ کننده قرار میده مستقیما در نقشه لولیشن اش مشخص بشه

4-اگر بخواهم در قسمت اسلایدر یک قطعه ویدئو بزارم و حجم اسلاید و صفحه اول سنگین نشه چیکار باید بکنم (در وب سایت جدید این امکان رو دیده بودم )

5-چطور میشه در یکی از پوزیشن های قالب مهمترین و پربازدید ترین آگهی رو بر اساس دیدن اون آگهی نشون داد و برایش درجه بازدید تعریف کرد

6-ماژولی هست که تازه ترین آگهی ها رو تو یکی از پوزیشن ها نشون داد

7-در مورد ثبت نام و ورود به سایت ایا امکانی وجود داره که ماژول یا کامپوننت یا خود ثبت نام جوملا رو تغییر داد و فیلد هایی رو بهش اضافه کرد ؟

باز هم پوزش میخوام سئوالات زیاد شد

ادرس سایت

ویرایش شده توسط fidoman

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
چه تاپیکی شود این تاپیک:) آموزش کامل DJ-Classifieds

همه چیزهایی که گفتید عملی هست

شاید خودتون بدونید ولی من هم یادآوری می کنم که DJ-Classifieds محصولی از https://dj-extensions.com هست. کافیه سری به سایتشون بزنی و قسمت افزونه ها و تولیدات این شرکت را ببینی https://dj-extensions.com/joomla-extensions همه این محصولات و افزونه ها علاوه بر اینکه به تنهایی قابل استفاده هستند، با هم ترکیب می شوند و همدیگر را ساپورت می کنند و میشه یه چیز محشر.

مثلاً برای همان مگامنویی که گفتید میشه از djmegamenu همین شرکت استفاده کرد. برای اسلاید و پخش فیلم از djmediatools همین شرکت استفاده کرد.

خود این شرکت برای آشنایی و کار با این افزونه ها ویدئوهای آموزشی منتشر کرده در آدرس

https://dj-extensions.com/video-tutorials

که واقعاً باید ببینید و لذت ببرید.

کار با همه این افزونه ها و آشنایی با همه تنظیمات آنها طبیعتاً زمانبر خواهد بود ولی واقعاً ارزشش را دارد

لینک به ارسال

سلام شب بخیر 

یک سئوال در مورد ماژول DJ-MediaTools Album

که الان در مورد بزرگ کردن این ماژول از طرفین باشه ( مثل افزونه آگهی های ویژه ) زیر اسلایدر (کدام قسمت فایل css رو تغییر بدم تا طول این فزونه بیشتر بشه ؟

لینک وب سایت

سئوالات بعدی را تا پست های بعدی میپرسم .....

ویرایش شده توسط fidoman

لینک به ارسال
17 ساعت قبل, fidoman گفت:

سلام شب بخیر 

یک سئوال در مورد ماژول DJ-MediaTools Album

که الان در مورد بزرگ کردن این ماژول از طرفین باشه ( مثل افزونه آگهی های ویژه ) زیر اسلایدر (کدام قسمت فایل css رو تغییر بدم تا طول این فزونه بیشتر بشه ؟

لینک وب سایت

سئوالات بعدی را تا پست های بعدی میپرسم .....

سلام
دوست عزیز نیازی به تغییرات css نیست ( مگر در موارد خاص ) این افزونه تنظیمات زیادی دارد که به همه آنها باید مسلط شوید.

تغییرات اندازه در قسمت تنظیمات ماژول و در بخش DIMENSIONS و فیلدهای Image width و Image height بر اساس پیکسل مشخص می شوند.

البته باید توجه کنیم که این افزونه DJ-MediaTools دارای تنظیمات زیادی هست و تنظیماتش در سه سطح مختلف اعمال می شود:

سطح اول: که تنظیمات کلی کامپوننت هست که وقتی وارد این کامپوننت می شوید اون بالا دکمه option هست. این تنظیمات بر کل این افزونه اعمال می شود.

سطح دوم: تنظیماتی هست که وقتی آلبومی میسازید دارای تنظیماتی هست که این تنظیمات فقط بر آلبوم ساخته شده اعمال می شود

سطح سوم: برای نشان دادن آلبوم ساخته شده در سایت باید از ماژول این افزونه استفاده کنید که این ماژول هم دارای تنظیماتی هست. که این تنظیمات فقط بر آن ماژول اعمال می شود

البته همه تنظیماتی که گفته شد تقریباً یکسان هستند ولی حالت ارث بری دارند یعنی اگر در سطح ماژول تنظیماتی انجام نشود از تنظیمات آلبوم اثر می گیرد و اگر در آلبوم تنظیماتی اعمال نشود از تنظیمات کلی افزونه اثر می گیرد.

لینک به ارسال

سلام و درود بر شما دوست عزیز

تمام مطالبتون رو با جان دل مطالعه کردم و حسابی دارم روش کار میکنم

سئوال دیگه ای داشتم اینبار در مورد ماژول DJClassifieds Search  هستش

من چطور میتونم فیلد های سرچ رو تغییر بده

اصلا کدپستی و طول جغرافیای و عرض جغرافیایی به درد ما نمیخوره 

من قصد دارم بجای اینها از فیلد های دیگه استفاده بکنم که با سایت همخوانی داشته باشه

فک کنم سئوال سختی بود شرمنده :wacko:

-------------------------------------------------------------------

سئوال دوم : در مورد ثبت اگهی بود

خودم اومد ثبت کنم گیج کننده بود و بعدش تمام فیلد هاشو پر کردم اما ارور میده و پیغامش اینه تمامی موارد را باید تکمیل کنید

چطور میشه جمع و جور و همینطور فیلد های اجباری رو براش در نظر بگیریم

دسترسی رو نیز خودتون دارید دوست عزیز:)

------------------------------------------------------

سئوال سوم : تو قسمت ثبت آگهی نقشه غیر فعال هست باید افزونه گوگل مپ رو نصب کنم تا نشون بده نقطه دقیق رو؟

ببخشید سئوال زیاد شد :(

----------------------------------------------------

ویرایش شده توسط fidoman

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...