رفتن به مطلب
fidoman

مشکل در افزونه جستجو classifieds

پست های پیشنهاد شده

سلام ودرود شب بخیر

من یک بسته  رو نصب  my classifieds

رو نصب کردم اما در قسمت ماژول جستجو گرmylassifieds در قسمت هدر سایت جمله :

oops!something went wrong 

و حالت لاک شده است

چطور میشه این مشکل رو حلش کرد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
8 ساعت قبل, fidoman گفت:

سلام ودرود شب بخیر

من یک بسته  رو نصب  my classifieds

رو نصب کردم اما در قسمت ماژول جستجو گرmylassifieds در قسمت هدر سایت جمله :

oops!something went wrong 

و حالت لاک شده است

چطور میشه این مشکل رو حلش کرد ؟

سلام
دوست عزیز  کدها نشان می ده که یک فیلد ورودی از نوع input هست که دارای آی دی id="se_address206" و placeholder="Oops! Something went wrong." هست یعنی برای این فیلد مقدار اولیه را Oops! Something went wrong دادند بگرد ببین می تونی از طریق تنظیمات مربوط به این افزونه این مقدار را حذف یا تغییر بدی

لینک به ارسال
2 minutes قبل , bashka گفت:

سلام
دوست عزیز  کدها نشان می ده که یک فیلد ورودی از نوع input هست که دارای آی دی id="se_address206" و placeholder="Oops! Something went wrong." هست یعنی برای این فیلد مقدار اولیه را Oops! Something went wrong دادند بگرد ببین می تونی از طریق تنظیمات مربوط به این افزونه این مقدار را حذف یا تغییر بدی

سلام و درود روز بخیر

من پیدا نکردم شما وقت دارید دسترسی بدهم ؟ تا شما خودتان ببنید ؟

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام

1 ساعت قبل, fidoman گفت:

سلام و درود روز بخیر

من پیدا نکردم شما وقت دارید دسترسی بدهم ؟ تا شما خودتان ببنید ؟

چیزی که من متوجه شدم مشکل در موقعیت مکانی هست

وقتی رفتم تو قسمت آگهی ثبت کنم این ارور Oops! Something went wrong. رو در موقعیت جغرافیایی و گوگل مپ نشون داده این پیغام رو داده :

This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.

لینک رو ببنید

حالا من چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

ویرایش شده توسط fidoman

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, fidoman گفت:

چیزی که من متوجه شدم مشکل در موقعیت مکانی هست

وقتی رفتم تو قسمت آگهی ثبت کنم این ارور Oops! Something went wrong. رو در موقعیت جغرافیایی و گوگل مپ نشون داده این پیغام رو داده :

This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.

لینک رو ببنید

حالا من چطور میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

سلام مجدد
من یکی دو تا آگهی تستی در سایتتان ثبت کردم

اما ماجراها از این قرار هست که شما دارید از بسته نصبی استفاده می کنید که دارای تنظیمات اولیه خودش هست. باید خیلی روش کار کنید و مناسب ایران و کاربران ایرانی کنید:)

مشکل را برایتان حل کردم و Oops! Something went wrong در قسمت جستجو نشان نمی دهد:) با توجه به شناختی که از شما داشتم وارد بخش مدیریت ساییتان شدم و مشکل را رفع کردم . بی اجازه وارد شدم باید ببخشید.

اما راه حل
برای رفع مشکل Oops! Something went wrong و برای اینکه این پیغام را نشان ندهد در مدیریت جوملا به قسمت ماژول ها برید و ماژول سرچی که مربوط به این افزونه هست به نام DJClassifieds Search ( ممکنه در نسخه شما نامش یه چیز دیگه باشه ) را پیدا کنید و در تنظیمات این ماژول گزینه Search in radius of address (places API) را روی hide بذارید. برای شما که همه چیز فارسی و ترجمه شده است می شود " جستجو در شعاع آدرس " بذارید روی پنهان. همین

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام مجدد
من یکی دو تا آگهی تستی در سایتتان ثبت کردم

اما ماجراها از این قرار هست که شما دارید از بسته نصبی استفاده می کنید که دارای تنظیمات اولیه خودش هست. باید خیلی روش کار کنید و مناسب ایران و کاربران ایرانی کنید:)

مشکل را برایتان حل کردم و Oops! Something went wrong در قسمت جستجو نشان نمی دهد:) با توجه به شناختی که از شما داشتم وارد بخش مدیریت ساییتان شدم و مشکل را رفع کردم . بی اجازه وارد شدم باید ببخشید.

اما راه حل
برای رفع مشکل Oops! Something went wrong و برای اینکه این پیغام را نشان ندهد در مدیریت جوملا به قسمت ماژول ها برید و ماژول سرچی که مربوط به این افزونه هست به نام DJClassifieds Search ( ممکنه در نسخه شما نامش یه چیز دیگه باشه ) را پیدا کنید و در تنظیمات این ماژول گزینه Search in radius of address (places API) را روی hide بذارید. برای شما که همه چیز فارسی و ترجمه شده است می شود " جستجو در شعاع آدرس " بذارید روی پنهان. همین

سلام دوست عزیز

خسته نباشید

اقا صاحب اختیاری لطف کردید که درستش کردید

والا مجبور شدم ترجمه کنم ماژول رو چون لاتینش رو نفهمیدم

الان میرم یه سر به ماژول اش بزنم

فقط چطور باید مناسب با ایران و کاربرای ایرانی اش کنم یه حرف دیگه است

اما سئوال ایا این بسته ارزش کار کردن روش هست ؟

دوم اگه پاسختون منفی هست یک بسته معرفی بفرمایید

سوم اینکه اگر مثبت هست ممنون میشم راهنمایی بکنید واسه دردسر لحظه شماری میکنم آقا :)

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, fidoman گفت:

سلام دوست عزیز

خسته نباشید

اقا صاحب اختیاری لطف کردید که درستش کردید

والا مجبور شدم ترجمه کنم ماژول رو چون لاتینش رو نفهمیدم

الان میرم یه سر به ماژول اش بزنم

فقط چطور باید مناسب با ایران و کاربرای ایرانی اش کنم یه حرف دیگه است

اما سئوال ایا این بسته ارزش کار کردن روش هست ؟

دوم اگه پاسختون منفی هست یک بسته معرفی بفرمایید

سوم اینکه اگر مثبت هست ممنون میشم راهنمایی بکنید واسه دردسر لحظه شماری میکنم آقا :)

سلام مجدد

شاید خوب توضیح ندادم. منظورم از اینکه مناسب با ایران و کاربران ایرانی کنید این بود که در کل تنظیمات را طوری تنظیم کنید که فقط نیازهای اصلی و ضروری بمونه که کاربر سریع بیاد آگهی را وارد کنه و همه چیزش قابل فهم باشه. مثلاً همین قسمت وارد کردن آدرس بر اساس طول جغرافیای و عرض جغرافیایی و نقشه گوگل و ... اینها برای کاربران ایرانی زیاد جواب نمی دهند برای همون کشورهای پیشرفته خوبه.

راستش من بسته نصبی را زیاد بررسی نکردم ولی در همون چند دقیقه ای که آگهی تستی ثبت کردم بعدش هم وارد مدیریت سایتتان شدم، بسته خوبی به نظر اومد قالبش هم خوب و بروز و زیبا بود

راستش افزونه DJClassifieds امکانات خوبی داره و حتی بعضی امکاناتش اصلاً در سایتهای دیگه وجود نداره و برای داشتنش کلی باید پول خرج کنید مثلاً امکان مزایده

ولی برای سایت آگهی، چه از افزونه استفاده کنید چه از اسکریپت دیگه و حتی اسکریپت اختصاصی، راستش رقیب زیاد هست. به همین خاطر شاید اول کار پول زیادی خرج کردن خوب نباشه. بهتره با کمترین هزینه شروع کنید کسب تجربه کنید و اگر تونستید در بازار تبلیغات و جذب آگهی موفق شوید انوقت دست به جیب شوید و هزینه کنید و سایت  و اسکریپت بسیار عالی و پیشرفته بالا بیاورید.

در این مورد هم زیاد بحث شده در سطح اینترنت که می تونید سرچ کنید و بخونید و یک نمونه اش هم همین چند وقت پیش در همین انجمن بود در لینک زیر 
http://forum.joomina.ir/topic/33482-سیستم-محتوای-مناسب-سایت-نیازمندیها-؟/#comment-153850

لینک به ارسال
2 minutes قبل , bashka گفت:

سلام مجدد

شاید خوب توضیح ندادم. منظورم از اینکه مناسب با ایران و کاربران ایرانی کنید این بود که در کل تنظیمات را طوری تنظیم کنید که فقط نیازهای اصلی و ضروری بمونه که کاربر سریع بیاد آگهی را وارد کنه و همه چیزش قابل فهم باشه. مثلاً همین قسمت وارد کردن آدرس بر اساس طول جغرافیای و عرض جغرافیایی و نقشه گوگل و ... اینها برای کاربران ایرانی زیاد جواب نمی دهند برای همون کشورهای پیشرفته خوبه.

راستش من بسته نصبی را زیاد بررسی نکردم ولی در همون چند دقیقه ای که آگهی تستی ثبت کردم بعدش هم وارد مدیریت سایتتان شدم، بسته خوبی به نظر اومد قالبش هم خوب و بروز و زیبا بود

راستش افزونه DJClassifieds امکانات خوبی داره و حتی بعضی امکاناتش اصلاً در سایتهای دیگه وجود نداره و برای داشتنش کلی باید پول خرج کنید مثلاً امکان مزایده

ولی برای سایت آگهی، چه از افزونه استفاده کنید چه از اسکریپت دیگه و حتی اسکریپت اختصاصی، راستش رقیب زیاد هست. به همین خاطر شاید اول کار پول زیادی خرج کردن خوب نباشه. بهتره با کمترین هزینه شروع کنید کسب تجربه کنید و اگر تونستید در بازار تبلیغات و جذب آگهی موفق شوید انوقت دست به جیب شوید و هزینه کنید و سایت  و اسکریپت بسیار عالی و پیشرفته بالا بیاورید.

در این مورد هم زیاد بحث شده در سطح اینترنت که می تونید سرچ کنید و بخونید و یک نمونه اش هم همین چند وقت پیش در همین انجمن بود در لینک زیر 
http://forum.joomina.ir/topic/33482-سیستم-محتوای-مناسب-سایت-نیازمندیها-؟/#comment-153850

سلام مجدد

ممنون از توضیحات بجا و دقیق

بنده برای این کار یه سری سیاست هایی که مد نظرم هست این بسته رو انتخاب کردم

اما بسته فارسی و ترجمه شدش رو هم پیدا کردم که فروشی هستش و تغییراتی هم داده که بعضی از این تغییراتش خوب بود و میخواستم تو این تغییرات رو تو سایت خودم انجام بدم ما نیاز به راهنمایی دارم

این وب سایت تبلیغاتی و آگهی زیاد بزرگ و شاخه بندی بزرگی مثل ایستگاه نیست و به چند مجموعه شغلی خاصی تعریف خواهد شد

با اچازه یه تاپیکی بازم میکنم و سئوالات مربوط به این وب سایت رو مطرح میکنم

شاید کاربران زیادی از این تاپیک استفاده بکنند

راستی قالب فارسی شده این سایت رو براتون میفرستم

ادرس قالب فارسی شده

اما خودم قصد دارم تغییرات بخصوصی در این وب سایت اعمال کنم اما از یکسری از قالب فارسشی شده الگو بگیرم

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...