رفتن به مطلب
web.mz

وردپرس یا جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان یه سوال داشتم

من تا حالا برنامه نویسی نکردم ولی از بقیه شنیدم که میگن وردپرس از نظر سئو بسیار قویه ایا این صحت داره 

سوال دیگه ای که داشتم ای بود که برای جوملا نیز مانند وردپرس افزونه yost وجود داره اگر هست اسمش چیه؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
1 ساعت پیش, web.mz گفت:

من تا حالا برنامه نویسی نکردم ولی از بقیه شنیدم که میگن وردپرس از نظر سئو بسیار قویه ایا این صحت داره 

سوال دیگه ای که داشتم ای بود که برای جوملا نیز مانند وردپرس افزونه yost وجود داره اگر هست اسمش چیه؟؟

سلام
جنگ وردپرس و جوملا را ببر یه جای دیگه بذار راحت باشیم:)

اگر دنبال سئو هستید مستقیماً برید سراغ وردپرس.

برای جوملا هم افزونه سئو زیاد هست. تعدادی از این افزونه ها عبارتند از

iJoomla SEO

RSSeo

SEO Generator

SEO Glossary

SEO Boss

SEO Simple

Sh404Sef

خودتون می توانید در انجمن جهانی جوملا و بخش افزونه ها کلمه seo را بگردید تا ببینید که چقدر افزونه وجود دارد
https://extensions.joomla.org

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

درود . قبلا چند تا تاپیک در این باره ایجاد شده و کلی هم بحث . لطفا یه جستوجو کنید تو انجمن .

موفق باشید;) . یا علی

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, web.mz گفت:

درود

ببیند سئو زیاد به سیستم مدیریت محتوا مربوط نیست همین الان سایت هایی مثل پی سی دانلود و سافت 98 و سافت گذر و... که برترین مراجع نرم افزاری هستن هیچ کدوم وردپرسی نیستن! البته سایت وردپرسی هم در این زمینه کم نیست. در زمینه ای مثل سخت افزار هم دو سایت برتری که هستن با جوملا هستن. در زمینه ی فناوری یکی از برترین سایت های این زمینه که زومیت هست قبلا جوملایی بود. قبل تر از همه ی این ها سایتی بود با نام نارنجی اون هم جوملایی بود. همین الان سایتی هست با نام بیتوته که اونم جوملاییه.

با این مثال هایی که زدم برتری CMS ای رو نمیخوام اثبات کنم. اما میشه توی این چندتا مثال متوجه شد این که مثلا میگن جوملا سئوش ضعیفه یا وردپرس سئوش خوبه حرف 100% درستی نیست.

یاحق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

16 ساعت قبل, web.mz گفت:

با سلام

من خودم به شخصه اعتقاد دارم باید به هر سه سیستم مدیریت محتوا تسلط داشت

و روی یکی چه وردپرس و چه جوملا و چه دروپال نباید تعصب شدید داشت

سئو یا امنیت یک سری تکنیکه که میشه روی هر سیستم مدیریت محتوا پیاده سازی کرد

درسته کار کردن با جوملا نسبت به وردپرس یکم سخت تره ولی امکانتش به نظر من بیشتره هر چند من با هر دوش کار میکنم 

برای یادگیری سئو میتونین آموزش منتشر شده تو سایت جومینا رو تهیه کنین هر چند هزینش یکم بالاست ولی ارزششو داره

موفق باشین

ویرایش شده توسط asghar11

لینک به ارسال
20 ساعت قبل, web.mz گفت:

جوملا آینده بهتری داره . سئو مئو به خود شما ربط داره که کاربران رو چجوری راضی نگه دارید و سایت جدابی داشته باشید، به سیستم ربطی نداره .

از نظر امنیت هم که وردپرس در مقابل جوملا حرفی برای گفتن ندارد!

سایتهای بزرگ افزونه های اختصاصی خود را دارند.

لینک به ارسال

با سلام

موضوع سئو کاملا نسبی است و به خود شما مربوط ولی اینکه درمورد وردپرس اعلام میشه که سئو قوی تری داره صرفا به یوزر فرندلی بودن پنل کاربریش ربط داره.و نه اینکه سئوش از جوملا بهتر
من هم با نظر دوست عزیزمون asghar11 کاملا موافقم.
تسلط بر کار کردن با انواع سیستم مدیریت محتوا به شما این امکان رو میده تا انتخاب بهتری داشته باشید.

به عنوان مثال اگر میخواهید یک سایت داشت باشید و بس گزینه وردپرس بهترین گزینه است.چون یوزر فرندلی تر و سریعتر میتونید سایت رو راه اندازی کنید و د اینده هم تغییرات مورد نیازتون رو اعمال کنید.اما اگر یک سایت میخواهید که امکانات خاص تر و کاربری های پیچیده تری داشته باشه cms جوملا خودشو بیشتر نشون میده.

یک مثال ساده در بین برنامه نویسان وجود داره:
«با vb خیلی کارها میشه کرد ولی با c همه کار میشه کرد.»

این مثال رو هم میشه بین جوملا و وردپرس تعمیم داد:
«با وردپرس خیلی کارهای خوب، قوی و عالی ای میشه کرد ولی با جوملا همه کار میشه کرد.»

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...