رفتن به مطلب
hassan_shahi

مشکل در تعویض قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان عزیز

من قالب sj_revo رو نصب کردم متاسفانه زمانی که قالب رو میزارم رو سایت کل سایت میشه

]ƙymG;`nH$:g{v,휘Uൻ:UդZ>X)(sRb⒔Cs~2T@!bwW2O&!?~!-~;4GG7''yt2YH|9>Qɣx[DQRɣGggν$ZI';Cm={

قالب رو روی جوملای خام نصب کردم مشکلی نداشت حتی بسته نصبیشم مشکلی نداشت.

نمیتونم بزارم قالب باشه تا دوستان چک کنن ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره توضیح بده.

یا اینکه راهنمایی کنید ببینم مشکل از کجاست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
57 minutes قبل , hassan_shahi گفت:

سلام به تمام دوستان عزیز

من قالب sj_revo رو نصب کردم متاسفانه زمانی که قالب رو میزارم رو سایت کل سایت میشه

]ƙymG;`nH$:g{v,휘Uൻ:UդZ>X)(sRb⒔Cs~2T@!bwW2O&!?~!-~;4GG7''yt2YH|9>Qɣx[DQRɣGggν$ZI';Cm={

قالب رو روی جوملای خام نصب کردم مشکلی نداشت حتی بسته نصبیشم مشکلی نداشت.

نمیتونم بزارم قالب باشه تا دوستان چک کنن ممنون میشم کسی اطلاعاتی داره توضیح بده.

یا اینکه راهنمایی کنید ببینم مشکل از کجاست.

سلام
دوست عزیز (البته می دانم که این موارد را می دانید ولی دارم یادآوری می کنم )

خُب وقتی قالب را روی جوملای خام نصب کردید و درست کار کرده پس نباید مشکلی وجود داشته باشه.

راهنمای قالب بطور کامل در این آدرس از سایت سازنده اش وجود دارد https://www.smartaddons.com/documentation/sj-revo/

روی سایت اصلی که نصب می کنید:
1- از نسخه جوملا و نسخه php مطمئن شوید
2- پلاگین های مورد نیاز را نصب و فعال کنید
3- اگر در سایت برای قالب های دیگر پلاگین و فریمورکی وجود دارد آنها را غیرفعال کنید تا تداخلی ایجاد نشود.
4- قبل از تغییر قالب سایت به قالب جدید، جوملای سایت را بطور کامل تعمیر کنید که جوملا هیچ مشکلی نداشته باشد. تعمیر جوملا را قدم به قدم در این تاپیک بخوان
http://forum.joomina.ir/topic/33541-نمایش-مدیریت-سایت-و-عدم-نمایش-سایت/#comment-154354

در آخر اگر مشکلت حل شد لایک و پسندیدن یادت نرود:)

اگر هم مشکل از جای دیگر بود و خودتون مشکل را به روش دیگری حل کردید لطفاً مشکل و راه حل رفع این مشکل را در اینجا با ما هم به اشتراک بگذارید. لایک و پسندیدن از طرف ما:)

لینک به ارسال
59 minutes قبل , bashka گفت:

سلام
دوست عزیز (البته می دانم که این موارد را می دانید ولی دارم یادآوری می کنم )

خُب وقتی قالب را روی جوملای خام نصب کردید و درست کار کرده پس نباید مشکلی وجود داشته باشه.

راهنمای قالب بطور کامل در این آدرس از سایت سازنده اش وجود دارد https://www.smartaddons.com/documentation/sj-revo/

روی سایت اصلی که نصب می کنید:
1- از نسخه جوملا و نسخه php مطمئن شوید
2- پلاگین های مورد نیاز را نصب و فعال کنید
3- اگر در سایت برای قالب های دیگر پلاگین و فریمورکی وجود دارد آنها را غیرفعال کنید تا تداخلی ایجاد نشود.
4- قبل از تغییر قالب سایت به قالب جدید، جوملای سایت را بطور کامل تعمیر کنید که جوملا هیچ مشکلی نداشته باشد. تعمیر جوملا را قدم به قدم در این تاپیک بخوان
http://forum.joomina.ir/topic/33541-نمایش-مدیریت-سایت-و-عدم-نمایش-سایت/#comment-154354

در آخر اگر مشکلت حل شد لایک و پسندیدن یادت نرود:)

اگر هم مشکل از جای دیگر بود و خودتون مشکل را به روش دیگری حل کردید لطفاً مشکل و راه حل رفع این مشکل را در اینجا با ما هم به اشتراک بگذارید. لایک و پسندیدن از طرف ما:)

نسخه جوملا و php دقیقا مثل همون جوملا خام هستش.

پلاگین های مورد نیاز هم نصب و فعال هستن.

گزینه شماره 3 رو اطلاعی ازش ندارم پلاگین هارو چک کردم تعداد پلاگین های نصبی زیاد بود آیا روشی هست بدونم کدوم پلاگین اختلال ایجاد میکنه؟

لینک به ارسال
1 minute قبل , hassan_shahi گفت:

نسخه جوملا و php دقیقا مثل همون جوملا خام هستش.

پلاگین های مورد نیاز هم نصب و فعال هستن.

گزینه شماره 3 رو اطلاعی ازش ندارم پلاگین هارو چک کردم تعداد پلاگین های نصبی زیاد بود آیا روشی هست بدونم کدوم پلاگین اختلال ایجاد میکنه؟

منظورم این بود که در سایت قبلاً از چه قالب هایی استفاده می کردند، می توانید از اسمشون و مراجعه به سایت اصلی سازنده اون قالبها متوجه بشید که از چه فریمورک و پلاگینی استفاده کردند و انها را غیر فعال کنید.

حتی می توانید پلاگین های جوملای خام را در نظر بگیرید+ پلاگین های لازم برای قالب جدید، سپس بقیه پلاگین های فعال را بطور آزمایشی غیرفعال کنید تا ببینید مشکل برطرف خواهد شد(البته از پلاگین هایی که در حال حاضر فعال هستند لیستی تهیه کنید که بعداً می خواهید فعال کنید سردرگم نشید)

راه دیگری برای شناسایی تداخل به ذهنم نمی رسد

در ضمن تعمیر جوملا را هم فراموش نکنید که اکثر مشکلات افراد به خاطر این موضوع ساده ولی در عین حال مهم است.

لینک به ارسال

بعد از کلی بررسی متوجه شدم آدرس یکی از عکسا تو یکی از ماژول ها اشتباه بوده و دلیلشم همون بوده.

تا حالا ندیده بودم برای یه آدرس عکس همچین اروری بده اونم کل صفحه بشه ارور.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...