رفتن به مطلب
hamsoo

دکمه صفحه بندی

پست های پیشنهاد شده

استایل پلاگین دکمه صفحه بندی

سلام.من یه قالب خریدم دکمه صفحه بندیشو که فعال کردم دیدم رنگ متن و رنگ بکگراند دکمه یکیه و خونده نمیشه مگر با زره بین بشه خوند...مبتدی هم هستم تو جوملا و نمیدونم چطور رنگ یکی از اینهارو تغییر بدم...لطفا ساده تر راهنمایی کنید مشکلم حل شه....حتی نمیدونم به کدوم مسیر باید برم و چیو تغییر بدم
اینم عکس دکمه
3223.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 ساعت قبل, hamsoo گفت:

سلام.من یه قالب خریدم دکمه صفحه بندیشو که فعال کردم دیدم رنگ متن و رنگ بکگراند دکمه یکیه و خونده نمیشه مگر با زره بین بشه خوند...مبتدی هم هستم تو جوملا و نمیدونم چطور رنگ یکی از اینهارو تغییر بدم...لطفا ساده تر راهنمایی کنید مشکلم حل شه....حتی نمیدونم به کدوم مسیر باید برم و چیو تغییر بدم
اینم عکس دکمه
3223.jpg

درود. آدرس وب سایت خودتون رو بزارید واسه بررسی .

موفق باشید;) . یا علی

لینک به ارسال
18 ساعت قبل, hamsoo گفت:

اینم عکس دکمه
3223.jpg

آدرس سایت ایشون

http://hamiddandansaz.ir

هست.

شما از قالب jm_news3 استفاده می کنید. در مدیریت جوملا وارد بخش قالب ها شوید و بر روی نام این قالب کلیک کنید ببینید آیا تنظیماتی برای این منظور وجود دارد. اگر  وجود دارد با استفاده از تنظیمات خود قالب مشکلتان را حل کنید.

اگر مشکل حل نشد و تنظیمی در این مورد در خود قالب وجود نداشت، باید تغییراتی در کدهای css قالب داده شود.

دوست داشتید مشخصات مدیریت جوملا و هاست را در پیغام خصوصی به من ارسال کنید تا مشکل را برایتان حل کنم ( البته اینکار بدون هزینه نخواهد بود )

سایر دوستان هم می توانند نظرات خودشان را بدهند و طبق میل خودشان پاسخگو باشند.

لینک به ارسال
19 ساعت قبل, hamsoo گفت:

اینم عکس دکمه
3223.jpg

درود مجدد . در فایل

http://hamiddandansaz.ir/templates/jm_news3/css/template-blue.css

و در خط 6313 مقدار color:#fff را به color:#000 تغییر دهید .

ul.pagination a {
    color: #fff;
    display: inline-block;
    font-weight: normal;
    padding: 2px 8px;
    text-decoration: none;
}

رو به

ul.pagination a {
    color: #000;
    display: inline-block;
    font-weight: normal;
    padding: 2px 8px;
    text-decoration: none;
}

تغییر بدید .

موفق و پیروز باشید;) . یا علی

لینک به ارسال

درود بر شما دوست گرامی

من خودم از این طریق استفاده میکنم امیدوارم برای شما هم مطلوب باشه 

1-به ادرس سایتی که در بالا نوشتید رفته و پس از باز شدن کل کدهای صفحه رو انتخاب کنید.(copy)

2- به سایت http://phpfiddle.org مراجعه کنید.و در قسمت code space  کد هارو جایگذاری نمایید.(paste).

3-به خط مورد نظر رفته و تغییراتی که گفته شده اعمال کنید...(fff#= رنگ سرمه ای) به (000# مشکی)

4- این فایل رو ذخیر و بجای فایل قبلی جایگذاری کنید.

ایام به کام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...