رفتن به مطلب
hamsoo

حالت نمایش مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام...من میخوام مطالب سایتم مثل سایتهای خبری یا مثل این عکس که پیوست کردم نشون بده...رفتم منو صفحه اصلی قسمت انتخابها و اعدادو کم و زیاد کردم ولی بی فایده بود...لطفا دقیقتر راهنمایی کنید چطور مطالبمو این شکلی نشون بدم 

12121.jpg.d1cf181efa74ceffdaf4f71e37a4b9

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 ساعت قبل, hamsoo گفت:

سلام...من میخوام مطالب سایتم مثل سایتهای خبری یا مثل این عکس که پیوست کردم نشون بده...رفتم منو صفحه اصلی قسمت انتخابها و اعدادو کم و زیاد کردم ولی بی فایده بود...لطفا دقیقتر راهنمایی کنید چطور مطالبمو این شکلی نشون بدم 

12121.jpg.d1cf181efa74ceffdaf4f71e37a4b9

سلام
دوست عزیز نشان دادن طرز مطالب و شکل ظاهری آنها و نوع چیدمان و رنگبندی و ... زیاد به خود جوملا و تنظیمات جوملا مربوط نمی شود.

علاوه بر مسلط شدن به تنظیمات جوملا باید قالب شما یک قالب خبری باشد، یعنی قالبی باشد که مناسب سایت های خبری کدنویسی شده باشد که چیدمان و ظاهر سایت های خبری به سایت شما ببخشد.

به همین خاطر یا باید قالب مناسب خریداری کنید، یا خودتان اگر برنامه نویسی بلد هستید قالب مناسب برای خودتان بسازیذ یا کدهای قالب فعلی را به شکل دلخواه خودتان تغییر بدهید

چون سئوال را در قسمت خاصی پرسیدید ( طراحان وب -> مباحث دیگر ) نمی دانم خودتان طراح هستید یا نه، آشنایی یا تسلط به برنامه نویسی دارید یا نه، به همین خاطر هر چقدر مبحث و سئوالتان را بیشتر باز کنید و از قالبی که دارید استفاده می کنید و همچنین از خودتان و اینکه به برنامه نویسی بلد هستید یا نه بیشتر توضیح دهید می توان بیشتر راهنمایی کرد

لینک به ارسال

می تونید از افزونه های خبری مثل ja-sidenews یا نمایش دهنده های k2 استفاده کنید.

لینک به ارسال

درود . اگر بخواید میشه با تغییر در فایل های سی اس اس افزونه k2 چنین چیزی رو ساخت ؛ اما خب زمان میبره .

اما شدنیه . ولی شاید بهتر باشه که از افزونه های خبری استفاده کنید .

موفق باشید;) . یا علی

لینک به ارسال

من زیاد به جوملا وارد نیستم و تا حالا فقط قالبهای وبلاگ ویرایش کردم...با ماژول همین نمونه رو درست کردم اما مشکل ماژول اینه که صفحه بندی نمیشه و مثلا فقط هفت خبر در صفحه اصلی نمایش داده میشه و مطالب بیشتر رو نمیشه دید...همون مشکل صفحه بندی نشدن ماژول

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
20 minutes قبل , hamsoo گفت:

من زیاد به جوملا وارد نیستم و تا حالا فقط قالبهای وبلاگ ویرایش کردم...با ماژول همین نمونه رو درست کردم اما مشکل ماژول اینه که صفحه بندی نمیشه و مثلا فقط هفت خبر در صفحه اصلی نمایش داده میشه و مطالب بیشتر رو نمیشه دید...همون مشکل صفحه بندی نشدن ماژول

سلام
دوست عزیز ماژول های خبری هم هستند که صفحه بندی دارند مثلاً یک نمونه از آن در تاپیک زیر معرفی شده است
http://forum.joomina.ir/topic/33537-نمایش-اخبار-در-یک-باکس-کوچک-به-همراه-شماره-صفحه/#comment-154224

بهترین و بزرگترین مرجع همان سایت جوملای جهانی هست که در آنجا عنوان افزونه های خبری را بگردید و ببینید که کدامیک برای شما مناسب است. به همین خاطر وارد بخش افزونه های جوملای جهانی شوید و جستجو کنید
https://extensions.joomla.org

اما باز هم هر افزونه ای ( کامپوننت، ماژول، پلاگین، قالب ) دارای محدودیت هایی هست و شاید هر کاری کنید اون چیزی که می خواهید نباشه. بنابراین در آخر کار و آخرین مرحله ناچار هستید دست به دامن برنامه نویسی شوید و افزونه مورد نیاز خود را برنامه نویسی کنید یا در افزونه های موجود تغییراتی دهید تا دقیقاً طبق خواسته شما شود.

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
هم اکنون, bashka گفت:

سلام
دوست عزیز ماژول های خبری هم هستند که صفحه بندی دارند مثلاً یک نمونه از آن در تاپیک زیر معرفی شده است
http://forum.joomina.ir/topic/33537-نمایش-اخبار-در-یک-باکس-کوچک-به-همراه-شماره-صفحه/#comment-154224

بهترین و بزرگترین مرجع همان سایت جوملای جهانی هست که در آنجا عنوان افزونه های خبری را بگردید و ببینید که کدامیک برای شما مناسب است. به همین خاطر وارد بخش افزونه های جوملای جهانی شوید و جستجو کنید
https://extensions.joomla.org

اما باز هم هر افزونه ای ( کامپوننت، ماژول، پلاگین، قالب ) دارای محدودیت هایی هست و شاید هر کاری کنید اون چیزی که می خواهید نباشه. بنابراین در آخر کار و آخرین مرحله ناچار هستید دست به دامن برنامه نویسی شوید و افزونه مورد نیاز خود را برنامه نویسی کنید یا در افزونه های موجود تغییراتی دهید تا دقیقاً طبق خواسته شما شود.

ثبت نام این سایتی که معرفی کردی مشکل داره...تا ثبت نام هم نکنم لینک دانلود نمیده

لینک به ارسال
1 minute قبل , hamsoo گفت:

ثبت نام این سایتی که معرفی کردی مشکل داره...تا ثبت نام هم نکنم لینک دانلود نمیده

فکر نکنم مشکلی داشته باشه. سایت جومینا هست و اینجا هم انجمن جومینا هست.

لطفاً پیغام خصوصی که برایتان فرستادم را مشاهده فرمایید

لینک به ارسال

دوستای گلم من زیاد به جوملا وارد نیستم میشه بگید مطالب سایتمو چطوری عوض کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...