رفتن به مطلب
ghadirkiani

نمایش مدیریت سایت و عدم نمایش سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه سایت بارگذاری کردم به ادرس kurdpu.ir  روی سرور مجازی هست

دیشب با سرعت خوبی کار میکرد امروز صبح کند شد و الان اصلا بالا نمیاد 

البته مدیریت سایت بدون مشکل بالا میاد

مشکل کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
18 minutes قبل , ghadirkiani گفت:

با سلام

من یه سایت بارگذاری کردم به ادرس kurdpu.ir  روی سرور مجازی هست

دیشب با سرعت خوبی کار میکرد امروز صبح کند شد و الان اصلا بالا نمیاد 

البته مدیریت سایت بدون مشکل بالا میاد

مشکل کجاست؟

سلام
دوست عزیز سایت شما بالا می آید. خیلی هم سریع بالا می آید. اما قسمت وسط و مطالب که فکر کنم از افزونه های گردآوری مطلب و خبر استفاده کرید خیلی خیلی خیلی دیر لود می شود. تنظیمات این افزونه ها و  کش جوملا را بررسی کنید.
do.php?imgf=5837b3a948ef1.jpg

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

نه بالا نمی امد  مشکلش این بود که من از یه ماژول برا شبکه های اجتماعی استفاده میکردم و وقتی اون فعال بود بالا نمی امد   اما سوال اینجاست چرا وقت اون فعاله بالا نمیاد؟ جی کوئری نداره که بگیم تداخل ایجاد میکنه 

SJ Social Media Counter اینم اسم ماژول

ویرایش شده توسط ghadirkiani

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر  من جوملا اخرین ورژن رو از چند سایت دریافت کردم و نصب ولی در قسمت زبان فارسی هم روی سایت و مدیریت سایت مشکل داره وقتی میزاری روی زبان فارسی سایت بالا نمیاد توی کنترل پنل مدیریت هم با زبان فارسی وارد بشی  کلا صفحه خراب هست  ولی روی زبان انگلیسی هیچ مشکلی نداره ایراد ازکجاست

لینک به ارسال
15 minutes قبل , MAHANISF گفت:

سلام وقت بخیر  من جوملا اخرین ورژن رو از چند سایت دریافت کردم و نصب ولی در قسمت زبان فارسی هم روی سایت و مدیریت سایت مشکل داره وقتی میزاری روی زبان فارسی سایت بالا نمیاد توی کنترل پنل مدیریت هم با زبان فارسی وارد بشی  کلا صفحه خراب هست  ولی روی زبان انگلیسی هیچ مشکلی نداره ایراد ازکجاست

سلام
دوست عزیز ، آخرین نسخه جوملا را از چندین سایت دریافت و نصب کردید؟!؟!؟!؟!

تنها مرجع اصلی جوملای جهانی هست. از جوملای جهانی دریافت و نصب کنید سپس طبق آموزش های موجود زبان فارسی را در آن نصب کنید تا فارسی شود.

همچنین حالا که شما نصب کردید بهتر است که از تنظیمات جوملا گزارش خطا را در حد آخر و ماگزیمم یا پیشرفته قرار دهید تا جوملا هر خطایی دارد را نشان دهد سپس خطاها را در اینجا بیان کنید و اسکرین شاتی از خطاها اینحا قرار دهید تا بهتر بتوان قضاوت کرد.

برای قرار دادن اسکرین شات، از صفحه نمایش عکس بگیرید، عکس را در سایت jmdownload.ir آپلود کنید و لینکش را اینجا قرار دهید

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
14 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام

تنها مرجع اصلی جوملای جهانی هست. از جوملای جهانی دریافت و نصب کنید سپس طبق آموزش های موجود زبان فارسی را در آن نصب کنید تا فارسی شود.

همچنین حالا که شما نصب کردید بهتر است که از تنظیمات جوملا گزارش خطا را در حد آخر و ماگزیمم یا پیشرفته قرار دهید تا جوملا هر خطایی دارد را نشان دهد سپس خطاها را در اینجا بیان کنید و اسکرین شاتی از خطاها اینحا قرار دهید تا بهتر بتوان قضاوت کرد.

برای قرار دادن اسکرین شات، از صفحه نمایش عکس بگیرید، عکس را در سایت jmdownload.ir آپلود کنید و لینکش را اینجا قرار دهید

منظوربنده اینه از سایت اصلی دانلود کردم از جومینا دانلود کردم از جولا فارسی دانلود کردم مشکلش  زبان فارسی ایش رو اپدیت کردم ولیمعلوم نیست چشه از کجاشpoa9_untitled.jpg

لینک به ارسال
18 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام

do.php?imgf=1110967aa5c31.jpg

لینک به ارسال
5 ساعت قبل, MAHANISF گفت:

درود . شاید از نسخه php هاستینگ شما باشه که با نسخه مربوط به جوملا همخوانی نداره ؛ نسخه پی اچ پی هاستتون رو روی 7 تنظیم کنید و با یه مرور گر دیگه امتحان کنید ببینید چی میشه .

موفق و سربلند باشید;) . یا علی

لینک به ارسال
بر 8/14/2017 at 13:23 , MAHANISF گفت:

سلام
ایکاش همانطور که قبلاً گفته بودم نمایش خطا را از طریق تنظیمات جوملا روی حداکثر می ذاشتید تا هر خطایی از نظر برنامه نویسی وجود دارد نمایش داده می شد. ممکن اشکال در یک افزونه خاص باشد که با بروزرسانی جوملا، آن افزونه به مشکل خورده و در نتیجه جوملا را هم دچار مشکل کرده است.

1- چون از آخرین نسخه جوملا استفاده می کنید باید نسخه php هاست و سرور نیز php7 به بالا باشد.

2- از جوملای جهانی آخرین نسخه زبان فارسی را از بخش زبانها و ترجمه ها ( فقط فایل زبان فارسی و نه چیز دیگر ) دانلود و نصب کنید (اینکار را حتی بصورت آنلاین نیز می توانید انجام دهید تا جوملا اتوماتیک آخرین نسخه فایل زبان فارسی را دانلود و نصب کند )

3- به هر حال اگر اینکار بعد از بروز رسانی جوملا اتفاق افتاده لطفاً کارهای زیر را به ترتیب انجام دهید تا جوملا خودش را تعمیر و باز سازی کند:

قدم اول
از تنظیمات جوملا ذخیره سازی صفحات ( کش صفحات ) را خاموش کنید. هچنین یک پلاگین هم هست که مربوط به ذخیره سازی صفحات هست آن را هم غیر فعال کنید تا حین کاری که می خواهیم انجام بدیم هیچ صفحه ای را ذخیره نکند و کش جدید تولید نکند.

قدم دوم
از طریق system->global chek in همه جداول نمایش داده شده را ( در صورت وجود ) انتخاب کنید و بر روی دکمه اصلاح کلیک کنید تا همه جداول اصلاح شوند

قدم سوم
از طریق system->clear cache کش جوملا را خالی کنید.

قدم چهارم
از طریق system->clearexpired cache تمامی صفحات باطل شده را حذف کنید

قدم پنجم
از طریق Extensions->Manage->Database و کلیک بر روی fix دیتابیس جوملا را تعمیر کنید

قدم ششم
 از مدیریت جوملا logout شوید.

قدم هفتم
کش مرورگرتان را خالی کنید.

حالا وارد مدیریت جوملا شوید

باید تعمیر به درستی انجام شده باشد و مشکل رفع شده باشد

اگر مشکل برطرف نشد  از مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید. لازم شد موارد بالا را از نو انجام دهید تا اصلاحات جوملا کامل انجام شود.

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

درود

در حال حاظر که این سایت مشکلی نداره! در ضمن تاپیک مربوط به یک سوال دیگست و برای چند ماه پیشه و باید تاپیک جدید ایجاد میشد. قفل شد.

یاحق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...