رفتن به مطلب
mkmazid

درخواست کامپوننت انبار داری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

یک سوال دارم که امیدوارم که بتونم درست توضیح بدم ... قبلان از صبر شما ممنون هستم .

من میخواهم برای یک فروشگاه ابزار فروشی ( پیچ ، مهره ، چکش ، و .... ) از کامپوننت ویرتومارت استفاده کنم ، اما کاری که من میخواهم بکنم این نیست که یک فروشگاه آن لاین بسازم ، استفاده من از این کامپوننت فقط برای انبار داری این فروشگاه است ، به طوری که محصولات و شاخه ها رو تعریف کنم و آنها بدانند که در مغازه چه هست و چه نیست به علاوه اینکه مشتری و کارخانه ها یی که از آنها قطعه خریداری میشود تعریف خواهند شد .

حالا سوال من این است که آیا کامپوننت بهتری برای این کار سراغ دارید ؟؟؟ مثل کامپوننت انبار داری یه یک چیزی مثل این .... مهم نیست به چه زبانی باشد ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز برای دسته بندی محصولات بدون امکان خرید و برای معرفی میتونید از djcatalog استفاده کنید.

اگه دوستان افزونه دیگری که بتونه کارتون رو بهتر راه بندازه معرفی کنند.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

فکر میکنم بهترین افزونه برای این کار، DJCatalog باشه. مجموعه های کالاها و همچنین تولید کنندگان کالاها رو میشه تو این افزونه تعریف کرد.

البته یک افزونه دیگه هم پیدا کردم که تست نکردم. اگه خوب بود همین جا معرفی میکنم

لینک به ارسال

دوستان از راهنمائی هاتون ممنون ، من این کامپوننت رو دانلود کردم ، نصب میکنم و تست خواهم کرد ،

اگه کسی از بچه ها چیز بهتری پیدا کرد ممنون میشم بگه اینجا

لینک به ارسال

تو این صفحه:

http://extensions.joomla.org/extensions/miscellaneous/misc-bridges/14220?qh=YToxOntpOjA7czo0OiJ3ZXJwIjt9

یک کامپوننت معرفی کرده که گفته برای تولیدکنندگان استفاده میشه و به منظور فروش، انبارداری، تولید، پشتیبانی و .... استفاده میشه.

من دانلودش کردم. ولی در واقع یک کامپوننت نیست. خودش مثل یک CMS نصب میشه. البته پیشوند جداول دیتابیسش jos هست مثل جوملا. نمی دونم چطور با جوملا مرتبط میشه. چون گفته برای سیستم هایی مثل جوملا و دروپال ساخته شده.

به هر حال من نصبش کردم. یک سیستم خیلی کامل به نظر میرسه. فقط یه مشکل خیلی بزرگ داره، اونم اینه که زبانش چینیه!!!

هر چی گشتم زبان انگلیسی توش پیدا نکردم.

سلام

من نسخه standalone رو دانلود کرده بودم!

کامپوننتش هم هست. انگلیسیه. فقط خیلی پیچیده است. مثل یک سیستم اتوماسیون کامله!

از اینجا دانلود کنید و تست کنید:

http://localhostr.com/file/N3WpUvB/com_werp_0.0.3.zip

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ممنون بابت زحمات شما

شما با آپلود سنتر خود جومینا لینک بدی اینجوری بهتره و خطر حذف شدنش کمتره.

بازم ممنون از زحمت شما.

راستی یه انتقاد هم نسبت به آپلود سنتر جدید داشتم، وقتی فایل رو آپلود میکنی اسم فایل رو عوض میکنه

و عدد ترتیبی بهش میده که وقتی دانلود میکنی بعد دانلود نمی دونی فایل چیه و چی دانلود کردی و چی رو دانلود نکردی.

نمیدونم امکان تصحیح داره یا نه این سیستم، اگه امکانش بود دوستان مدیر جومینا اون رو درست کنن

اگر هم نبود که بازم ممنون از زحماتشون.

موفق باشید.

لینک به ارسال

بچه ها من از این لینک http://localhostr.com/file/N3WpUvB/com_werp_0.0.3.zip گرفتم نرم افزار رو ولی این چطوری نصب میشه؟ ، من روی لوکال هاست و با نرم افزار appserv دارم ران میکنم ، وقتی توی دایرکتوری آن زیپ شده روی install.werp.php کلیک میکنم به من این ارور رو میده Restricted access

باز هم از همه ممنون :thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز

همین الان دوباره دانلود و نصب کردم. هیچ مشکلی نداره.

چه خطایی میده برای شما؟

مرسی ازت، ولی کامپوننت اشکال داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...