رفتن به مطلب
tahastar

حذف منوی اصلی بعد از اضافه کردن منوی آبشاری

پست های پیشنهاد شده

درود بر اساتید گرام

من از ماژول آبشاری ماکزیمنو استفاده کردم ولی نتونستم منوی اصلی که ایجاد کرده بودم رو غیر فعال کنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
38 minutes قبل , tahastar گفت:

درود بر اساتید گرام

من از ماژول آبشاری ماکزیمنو استفاده کردم ولی نتونستم منوی اصلی که ایجاد کرده بودم رو غیر فعال کنم.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

سپاس

سلام 
دوست عزیز این عکس سایت شماست. کدام منو را نتوانستید حذف کنید؟ منوها را از چه طریقی ایجاد کردید؟ ( منو ها را با رنگ قرمز و زرد مشخص کردم ). نه مثل اینکه عزم کردی سایت را خودت درست کنی:)
do.php?imgf=c65fabca4e3d1.jpg

در ضمن هر وقت مشکلی پیش اومد لطفاً همیشه یک اسکرین شات ( عکس ) از سایت و مشکل پیش امده بگیرید و در اینجا قرار دهید تا دوستان راحتتر بتونند راهنمایی و کمک کنند. ( حالا این دفعه را من برای شما انجام دادم :) )

برای اسکرین شات ( عکس ) هم، اسکرین شات ( عکس ) را در http://jmdownload.ir آپلود کنید سپس لینکش را در اینجا قرار دهید.

لینک به ارسال
هم اکنون, bashka گفت:

سلام 
دوست عزیز این عکس سایت شماست. کدام منو را نتوانستید حذف کنید؟ منوها را از چه طریقی ایجاد کردید؟ ( منو ها را با رنگ قرمز و زرد مشخص کردم ). نه مثل اینکه عزم کردی سایت را خودت درست کنی:)
do.php?imgf=c65fabca4e3d1.jpg

در ضمن هر وقت مشکلی پیش اومد لطفاً همیشه یک اسکرین شات ( عکس ) از سایت و مشکل پیش امده بگیرید و در اینجا قرار دهید تا دوستان راحتتر بتونند راهنمایی و کمک کنند. ( حالا این دفعه را من برای شما انجام دادم :) )

برای اسکرین شات ( عکس ) هم، اسکرین شات ( عکس ) را در http://jmdownload.ir آپلود کنید سپس لینکش را در اینجا قرار دهید.

درود بر شما.....راستش خیلی گشتم از کجا آپلود کنم پیدا نکردم....بعدشم فک نمیکردم بیدار باشه کسی...گفتم صب بپرسم از دوستان....ممنون که گفتی

و اما در مورد موضوع مورد بحث من منویی که با رنگ زرد مشخص کردین و میخوام حذف کنم.

بازم ممنون

لینک به ارسال
هم اکنون, tahastar گفت:

درود بر شما.....راستش خیلی گشتم از کجا آپلود کنم پیدا نکردم....بعدشم فک نمیکردم بیدار باشه کسی...گفتم صب بپرسم از دوستان....ممنون که گفتی

و اما در مورد موضوع مورد بحث من منویی که با رنگ زرد مشخص کردین و میخوام حذف کنم.

بازم ممنون

منوها از دو طریق عمدتاً اضافه می شوند:
1- از طریق ماژول
2- از طریق خود قالب و تنظیمات قالب

حالا بگردید ببینید منو از طریق ماژول اضافه شده یا از طریق تنظیمات قالب. هر کدام بود غیرفعالش کنید.

لینک به ارسال
هم اکنون, bashka گفت:

منوها از دو طریق عمدتاً اضافه می شوند:
1- از طریق ماژول
2- از طریق خود قالب و تنظیمات قالب

حالا بگردید ببینید منو از طریق ماژول اضافه شده یا از طریق تنظیمات قالب. هر کدام بود غیرفعالش کنید.

دقیقا مشکل همین جاست.....و دوباره همون بحث قبلی....من دسترسی به تنظیمات قالب ندارم:(

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
4 minutes قبل , tahastar گفت:

دقیقا مشکل همین جاست.....و دوباره همون بحث قبلی....من دسترسی به تنظیمات قالب ندارم:(

خب دوست عزیز خدمتتون عرض کردم که باید دست از این قالب بردارید و از یک قالب جدیدتر استفاده کنید:) اگر در ماژول ها نباشه، حالا یک لحظه از مدیریت جوملا قالب را عوض کن ببین با عوض شدن قالب منو هم حذف می شود یا نه؟ اگر منو از این طریق حذف شد نشون میده که منو از طریق قالب اضافه شده. اینکار را انجام بده و حتماً نتیجه اش را اینجا بگو

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
هم اکنون, tahastar گفت:

do.php?imgf=3ac101cf90ae1.jpg

do.php?imgf=63eed2bbfb812.jpg

یه سوال دیگه هم دارم.....درسته ما فروشگاه داریم ولی در سایتهای صنف ما خرید آنلاین انجام نمیشه و در عین حال که عکس و مشخصات کالا رو درج میکنیم ولی بیشتراطلاعات اکسل و ورد هستش و صرفا اطلاع رسانی میشه...به نظرتون از چه قالبی استفاده کنم بهتره

لینک به ارسال
1 minute قبل , tahastar گفت:

یه سوال دیگه هم دارم.....درسته ما فروشگاه داریم ولی در سایتهای صنف ما خرید آنلاین انجام نمیشه و در عین حال که عکس و مشخصات کالا رو درج میکنیم ولی بیشتراطلاعات اکسل و ورد هستش و صرفا اطلاع رسانی میشه...به نظرتون از چه قالبی استفاده کنم بهتره

خب الان نتیجه چی شد؟

شما کدام منو را حذف کردید؟ منوی جدیدی که ساخته بود غیرفعال کردید؟

خب اگر نیازی به فروشگاه آنلاین ندارید و خرید و فروش اینترنتی ندارید، از یک قالب معمولی یا قالب که معروف به قالبهای شرکتی هستند یعنی مناسب شرکتها هستند که فقط محصولاتشون را به نمایش بگذارند، استفاده کنید.

قالب رایگان هم در اینترنت زیاد هست. می تونید برای شروع کار از آنها استفاده کنید. بگردید

پیغام خصوصی را بررسی کن:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...