رفتن به مطلب
  • 0
moon

مشکل در نصب بکاپ هاست بر روی لوکال

سوال

من هم اینجا سوال دارم.بنده از یک سایت در هاست بک اپ گرفتم ولی هیچ وقت نتونستم انرا در لوکال نصب کنم.نمیدونم چرا؟ بک اپی که من از هاست گرفته بودم را در سیستم خودم ذخیره کردم .تمام مراحل نصبش را رفتم ولی به جواب نمیرسیدم .بعدش وقتی localhost را در مرورگر میزدم و روی اسم مورد نظر کلیک میکردم .محتویاتش را نشانم میداد.فایلی که من از لوکال گرفتم شامل پوشه های backup و domains بود . ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم.بد شانسی اینجاست که اشتباهی فایلش را از روی www پاک کرده بودم  و هیچ راه برگشتی نداشت جز بک اپ گیری از هاست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0
8 minutes قبل , moon گفت:

من هم اینجا سوال دارم.بنده از یک سایت در هاست بک اپ گرفتم ولی هیچ وقت نتونستم انرا در لوکال نصب کنم.نمیدونم چرا؟ بک اپی که من از هاست گرفته بودم را در سیستم خودم ذخیره کردم .تمام مراحل نصبش را رفتم ولی به جواب نمیرسیدم .بعدش وقتی localhost را در مرورگر میزدم و روی اسم مورد نظر کلیک میکردم .محتویاتش را نشانم میداد.فایلی که من از لوکال گرفتم شامل پوشه های backup و domains بود . ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم.بد شانسی اینجاست که اشتباهی فایلش را از روی www پاک کرده بودم  و هیچ راه برگشتی نداشت جز بک اپ گیری از هاست.

سلام
ای کاش یک تاپیک جداگانه باز می کردید برای این موضوع
اگر اشتباه نکنم شما از سایتتان بک آپ کامل گرفتید که بصورت زیپ شده معمولاً با فرمت zip یاtar.gz هست. داخل این فایل بک آپ زیپ شده، معمولا سه پوشه وجود دارد که عبارتند از backup و domains و imap

حال دو حالت پیش میاید:

1- شما می خواهید این بک آپ را به سایت و هاست و سرور منتقل کنید و در هاست نصب کنید بعبارتی بک آپ برگردانید. در این حالت باید اون فایل بک اپ کلی که زیپ شده است را به هاست منتقل کنید و در پوشه مخصوص قسمت مخصوص بک آپگیری سایت قرار دهید تا هاست فایل بک اپ را شناسایی کند و عمل بازگردانی یا ری استور را انجام دهد.

2- می خواهید روی لوکال نصب کنید. اون فایل بک آپ کلی را از حالت زیپ خارج کنید یعنی اکسترکت کنید تا پوشه های backup و domains و imap مشخص شوند. حال فایل های سایت شما در پوشه domains قرار دارد در این پوشه برید تا به پوشه public-html  برسید تمام فایل های سایت شما داخل پوشه public-html  است. پوشه public-html  را کپی کنید و در لوکال اگر از ومپ استفاده می کنید در پوشه www و اگر از زمپ استفاده می کنید در htdocs پیست کنید. بعد براش یه نام دلخواه بذارید مثلاً mysite حالا سایت شما در لوکال با http://localhost/mysite بالا خواهد آمد. البته کار تمام نشده باید دیتابیس هم در لوکال و phpmyadmin وارد کنیم. دیتابیس کجاست؟ دیتابیس در همان پوشه backup  است بگردید فایلی که دارای پسوند sql هست را پیدا کنید. حالا در phpmyadmin یک دیتابیس به دلخواه خودتان بسازید و این فایل sql را در ان ایمپورت کنید. حال از طریق فایل canfiguration.php جوملا باید نام دیتابیسی که ساختید یوزرنیم دیتابیس و پسورد دیتابیس را وارد کنید. کار تمام هست. حالا باید سایت شما باید در لوکال هاست بالا بیاید.

توجه: اگر موقع ایمپورت کردن دیتابیس، پیغام اینکه حجم آن زیاد هست دریافت کردید یا باید از طریق تنظیمات php.ini میزان حجم آپلود را افزایش دهید یا اینکه خود فایل sql را زیپ کنید و زیپ شده اش را ایمپورت کنید.

البته در فایل canfiguration.php یادتان نرود باید مسیرها فایل های logs و tmp را هم مشخص کنید.

لینک به ارسال
  • 0

حال از طریق فایل canfiguration.php جوملا باید نام دیتابیسی که ساختید یوزرنیم دیتابیس و پسورد دیتابیس را وارد کنید. کار تمام هست. حالا باید سایت شما باید در لوکال هاست بالا بیاید.

این فایل را در پوشه public-html پیدا کردم که بصورت متنی است. درست پیدا کردم؟ یوزرنیم و پسورد دیتابیسِ روی هاست را بهش بدهم یا دلخواه باشد؟

مسیر logs , tmp را داخلش نوشته بود.من مسیر این دو را در هاست عوض کرده بودم که الان همان را نشان می دهد.الان باید چکار کنم ؟

لینک به ارسال
  • 0
ارسال شده در (ویرایش شده)

public $user      public $password     public $db   اطلاعات را اینجا نوشتم ولی این پیامها  بعد از   localhost/name' file  آمد

ویرایش شده توسط moon
اضافه کردن

لینک به ارسال
  • 0

( ! ) Warning: require_once(C:\wamp\www\New folder/includes/defines.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\New folder\index.php on line 28
Call Stack
# Time Memory Function Location
1 0.0007 246144 {main}( ) ..\index.php:0

( ! ) Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\wamp\www\New folder/includes/defines.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\New folder\index.php on line 28
Call Stack

لینک به ارسال
  • 0
1 ساعت قبل, moon گفت:

حال از طریق فایل canfiguration.php جوملا باید نام دیتابیسی که ساختید یوزرنیم دیتابیس و پسورد دیتابیس را وارد کنید. کار تمام هست. حالا باید سایت شما باید در لوکال هاست بالا بیاید.

این فایل را در پوشه public-html پیدا کردم که بصورت متنی است. درست پیدا کردم؟ یوزرنیم و پسورد دیتابیسِ روی هاست را بهش بدهم یا دلخواه باشد؟

مسیر logs , tmp را داخلش نوشته بود.من مسیر این دو را در هاست عوض کرده بودم که الان همان را نشان می دهد.الان باید چکار کنم ؟

1 ساعت پیش, moon گفت:

( ! ) Warning: require_once(C:\wamp\www\New folder/includes/defines.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\wamp\www\New folder\index.php on line 28
Call Stack

( ! ) Fatal error: require_once(): Failed opening required 'C:\wamp\www\New folder/includes/defines.php' (include_path='.;C:\php\pear') in C:\wamp\www\New folder\index.php on line 28
Call Stack

بله configuration.php یک فایل متنی هست که دستورات پی اچ پی داخلش هست.

اول شما باید در phpmyadmin یک دیتابیس بسازی. حالا  یوزرنیم و پسورد این دیتابیس، می تونه دقیقاً یوزرنیم و پسورد دیتابیسِ روی هاست باشه یا یه چیز دیگه باشه.فرقی نمی کنه. در نهایت همون هایی که بعنوان یوزرنیم و پسورد انتخاب کردی را در فایل configuration.php باید وارد کنی.

در ضمن قبل از هرکاری نام پوشه ات را از new folder عوض کنم. یه چیز دیگه بذار اون هم بدون فاصله. یعنی توش فاصله و اسپیس نباشه

فعلاً در این مرحله مسیر logs , tmp مهم نیست. اما بهترین کار این هست که که یک جوملای خام نصب کنی و مسیر logs , tmp را فایل configuration.php آن کپی کنی.

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز ( MOON ) با مطرح کردن سوالتون در اینجا باعث شدید سوال من تقریبا بدون جواب بمونه.

بهتره برای سوالاتتون تاپیک جدید باز کنید همیشه.

لینک به ارسال
  • 0

سلام . من واقعا معذرت می خواهم.

برای همین دوباره سوالتون را مطرح میکنم که اگر بقیه دوستان پیشنهادی دارند .مطرح کنند

با سلام
دوستان اگر کسی یک افزنه می شناسند جهت آپدیت کردن تغییرات جوملا از لوکال به هاست ممنون میشم راهنمایی کنند.
سایت من چون تازه در حال ایجاد هست هر زور تغییراتی داره و میخوام فقط همون تغییرات رو به هاست اعمال کنم و مجبور نشم کل نصب بک آپ رو در هاست لود و دوباره نصب کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...