رفتن به مطلب
moosoola

مشکل توی نمایش یه منو از سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام وقت بخیر

من متاسفانه با منوی این سایت مشکل دارم . میخوام منو ثابت باشه حالت محو شدگی نداشته باشه اصلا / رنگ بکروند سفید / رنگ هایلایت قرمزه و میخوام رنگ فونت مشکی باشه .

ممنون میشم راهنمایی بفرماین.

سایت 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
2 ساعت قبل, moosoola گفت:

دوستان سلام وقت بخیر

من متاسفانه با منوی این سایت مشکل دارم . میخوام منو ثابت باشه حالت محو شدگی نداشته باشه اصلا / رنگ بکروند سفید / رنگ هایلایت قرمزه و میخوام رنگ فونت مشکی باشه .

ممنون میشم راهنمایی بفرماین.

سایت 

سلام
دوست عزیز

اول ببینید این ساختار و استایل منو با چه چیزی ایجاد شده؟ آیا این ساختار و استایل توسط خود قالب است؟ یا از افزونه ای خاصی برای ایجاد منو استفاده شده است؟ آیا خود قالب یا افزونه مورد استفاده تنظیماتی برای منو دارند؟ اگر اینها هیچکدام جواب ندادند باید از css استفاده کنید و خودتون استایل دلخواهتان را به منوها بدهید.

------------------

در کل اگر  HTML و CSS بدانید بخش عظیمی از ظاهر و قالب سایت در مشت و اختیار شماست.

لینک به ارسال

نه متاسفانه قالب اين آپشنو نداره،حتما بايد از cssاين كار انجام بشه،كه من هم نميتونم.

لینک به ارسال
10 minutes قبل , moosoola گفت:

نه متاسفانه قالب اين آپشنو نداره،حتما بايد از cssاين كار انجام بشه،كه من هم نميتونم.

دوست عزیز در زیر سایت شما یعنی در بخش فوتر سایت شما، لینک طراح سایت شما موجود هست با این طراح تماس بگیرید تا خواسته هایتان را در سایت اعمال کند.

اگر هم دوست داشتید در پیغام خصوصی دسترسی بدید تا خودم بررسی کنم و تغییرات را اعمال کنم.

لینک به ارسال

سلام

در فایل templates/lt_finex/css/default.css خط267 در کد زیر: 

.sticky-wrapper.is-sticky #sp-header {
    background: #fff none repeat scroll 0 0;
    opacity: 0.9;

مقدار opacity را برابر یک قرار بدهید و یا کلا به شکل توضیح درش بیارید

## opacity: 0.9;##

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, rivalboy گفت:

سلام

در فایل templates/lt_finex/css/default.css خط267 در کد زیر: 

opacity: 0.9;

مقدار opacity را برابر یک قرار بدهید و یا کلا به شکل توضیح درش بیارید

## opacity: 0.9;##

دوست عزیز واقعا سپاسگزارم / لطف کردین / فقط امکانش هست بهم بگین اینقد دقیق از کجا حتی شماره خط کد رو پیدا می کنید؟ / سپاسگزارم.

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, moosoola گفت:

دوست عزیز واقعا سپاسگزارم / لطف کردین / فقط امکانش هست بهم بگین اینقد دقیق از کجا حتی شماره خط کد رو پیدا می کنید؟ / سپاسگزارم.

درود . اگر از فایرفاکس استفاده میکنید افزونه های متعددی در این زمینه وجود داره ؛ یه جستوجو کنید .;)

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, moosoola گفت:

سلام
دوست عزیز خود مرورگرهای بروز امروزی این امکان را در اختیار شما قرار می دهند. مثلاً در مورگر فایرفاکس بر روی قسمتی از سایت کلیک راست کنید و گزینه Inspect element را انتخاب کنید تا جزئیاتی از آن قسمت سایت را در اختیار شما قرار دهد. همچنین افزونه هایی که در مرورگر نصب می شوند نیز وجود دارد که کار را تا حدودی راحت می کند. اما با همه این حرف ها تا شما معنی و مفهوم و کار با HTML و CSS را ندانید کار زیادی نمی توانید انجام دهید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...