رفتن به مطلب
asghar11

انتخاب شاخص زبان ترجمه افزونه وردپرس

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت مهندسین

احتراما من خاستم  Captcha را ترجمه کنم ولی با دوتا شاخص مواجه شدم و بیش از چند فایل در پوشه لنگویج مواجه میشم نمیدونم کدوم راانتخاب کنم بی زحمت میشه راهنمایی کنین من چکار کنم

ویرایش شده توسط asghar11

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
29 minutes قبل , asghar11 گفت:

با سلام خدمت مهندسین

احتراما من خاستم  Captcha را ترجمه کنم ولی با دوتا شاخص مواجه شدم و بیش از چند فایل در پوشه لنگویج مواجه میشم نمیدونم کدوم راانتخاب کنم بی زحمت میشه راهنمایی کنین من چکار کنم

درود . دوست عزیز اینجا انجمن جوملا هست . بهتره سوالتون رو در انجمن های ورد پرس بپرسید . ;)

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
14 ساعت قبل, gediran گفت:

درود . دوست عزیز اینجا انجمن جوملا هست . بهتره سوالتون رو در انجمن های ورد پرس بپرسید . ;)

موفق باشید . یا علی

شرمنده من فکر کردم کسی هست که جواب سوالمو بده

نمیدونسنم این همه قوانینتون سخت گیرانتره
دو انجمن های دیگه جوملا حداقل دو نفر جواب سوالهای مربوط به وردپرس را هم میدن 

ویرایش شده توسط asghar11

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, asghar11 گفت:

شرمنده من فکر کردم کسی هست که جواب سوالمو بده

نمیدونسنم این همه قوانینتون سخت گیرانتره
دو انجمن های دیگه جوملا حداقل دو نفر جواب سوالهای مربوط به وردپرس را هم میدن 

حالا دوست عزیز شما صبر کن شاید کسی از دوستان و اساتید پاسخ سواتون رو بدن .:D

یا علی مدد

لینک به ارسال

سلام میشه بگین  Captcha  چی هست و ایا میشه بجای کپچا چیز دیگری استفاده کرد ؟؟؟

لینک به ارسال
21 minutes قبل , nima14 گفت:

سلام میشه بگین  Captcha  چی هست و ایا میشه بجای کپچا چیز دیگری استفاده کرد ؟؟؟

درود

کپچا یا کد امنیتی یک بخش هست که به فرم های وب سایت اضافه میشه تا از پر شدن فرم ها توسط ربات ها جلوگیری کنه. و باعث میشه که از طریق فرم ها اسپم ارسال نشه.

البته نوع های مختلفی داره. میتونه سوال باشه یا یک تصویر که باید متنش نوشته بشه. مثال:

2 + هفت = ؟

یاحق

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, nima14 گفت:

بجای کپچا نمیشه از چیز دیگه ای استفاده کرد ؟؟؟؟ درود بر تو

درود . منظورتون چیه دقیقا ؟:huh: کپچا که فقط گوگل نداره شرکت های دیگه ای هم هستند .

یا علی مدد

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, nima14 گفت:

نه منظورم اینه قبل اینکه کپچا به دنیا بیاد از چی استفاده میشد ؟؟؟

سلام
دوست عزیز اینکه کپچا چی هست، چرا متولد شده، کی متولد شده و کاربردش چیه، و قبلش از چی استفاده می کردند، در اینترنت مقاله زیاد هست فارسی و انگلیسی بخوانید

برخی از مقاله ها را من اینجا لینک می دم
مقاله 1   مقاله 2    مقاله 3

خلاصه کلام اینکه، شما باید به روشی جلوی سوء استفاده، کلاهبرداری، اسپم و ... را در سایتتان بگیرید. برای این منظور می تونید خودتون برنامه نویسی کنید و جلوی مزاحمان را بگیرید یا از برنامه های آماده استفاده کنید.

لینک به ارسال
8 ساعت قبل, nima14 گفت:

سلامو درودی دوباره

درواقع کپچا نقش یه نوعی پسوورد رو بازی میکنه ؟؟؟؟

سلام
نمیشه گفت پسورد. بهتره بگیم نوعی هویت سنجی، اعتبار سنجی و اعطای مجوز برای فعالیت در سایت.

حالا چی شده به کپچا گیر دادی می خواهی هکر بشی یا ضد هکر:) یا می خواهی روش جدیدی خودت کشف و ابداع و اختراع کنی؟ در این صورت لایسنسش برای این انجمن رایگان هست:)

لینک به ارسال
24 minutes قبل , bardia.m گفت:

این کپچای گوگل واقعا کلافه کننده ست. مثلا چند تا عکس میاره میگه عکسهایی که توش ماشین داره رو انتخاب کن. ولی خطا میده تهش ! 

سلام
شاید در نگاه اول اعصاب خرد کن و کلافه کن باشه ولی واقعاً بی نظیره. در این مورد من تا حالا خطایی ندیدم. کارشو خوب انجام می ده.

لینک به ارسال

سلام

bashka اتفاقا دوست دارم هکر بشم...مگه برای هکر شدن باید از کپچا شروع کرد اول ؟؟؟

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, nima14 گفت:

سلام

bashka اتفاقا دوست دارم هکر بشم...مگه برای هکر شدن باید از کپچا شروع کرد اول ؟؟؟

سلام
نمی دونم برای هکر شدن باید از کجا شروع کرد اما یک چیزی را خوب می دانم و اون اینکه در این دنیا خراب کاری و داغون کردن چیزی، خیلی راحت هست. اما ساختن و درست کردن چیزی، خیلی مشکل ، هزینه بر و زمان بر. شما اگر راست میگی اگر مردی اگر جرات و استعداد داری یک چیزی درست کن خلق کن اختراع کن کشف کن که بدرد بشریت بخورد مشکلی از بشریت را حل کند. خرابکاری و داغون کردن و از بین بردن هنر نیست، ساختن و کشف و اختراع و خلق چیزی، هنر هست.

اگر هم روزی هکر شدی لااقل هکر کلاه سفید باش، برای امنیت و تصحیح و رفع عیب سیستم ها و نرم افزارها تلاش کن و کار کن.

هرجا هستی، هرکسی که هستی، همیشه به خوبی ها و مفید بودن برای بشریت و انسانیت فکر کن.

موفق و موید باشید.

لینک به ارسال

سلام

حرف اتون کاملا درست و بی عیب و نقص بود....مگه هکر ها همیشه خرابکاری میکنن....با هکری کار خوب نمیشه انجام داد ؟؟؟؟ من هیچ وقت تو عمرم به کسی صدمه یا ضرر نزدم...شاید کمی حس رقابت و حسادت داشته باشم..ولی هیچوقت ضرری به کسی نرسوندم...چون دل ام نازک و صافی دارم...و وجدان.....سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...