رفتن به مطلب
shbabaei

باز نشدن قسمت مدیریت سایت و رفرش شدن

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام
دوستان یه مشکل اساسی که برای سایت ها من وجود داره اینه که وقتی آدرس مدیریت رو میزنم و میخام وارد مدیریت بشم سایت اصلن وارد صفحه ی مدیریت که رمز و پسورد از من بخاد نمیشه و کلن دوباره سایت رفرش میشه و خود سایت نمایش داده میشه
کلن اصلن به مرحله ی ورود نمیره و فقط خود سایت نمایش داده میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
31 minutes قبل , shbabaei گفت:

با سلام و احترام
دوستان یه مشکل اساسی که برای سایت ها من وجود داره اینه که وقتی آدرس مدیریت رو میزنم و میخام وارد مدیریت بشم سایت اصلن وارد صفحه ی مدیریت که رمز و پسورد از من بخاد نمیشه و کلن دوباره سایت رفرش میشه و خود سایت نمایش داده میشه
کلن اصلن به مرحله ی ورود نمیره و فقط خود سایت نمایش داده میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
دوست عزیز در حالت عادی مسیر مدیریت جوملا به صورت http://www.mysite.com/administrator ( اگر روی هاست و سرور هستید ) و اگر در لوکال باشید به صورت http://localhost/mysite/administrator است. ( من نام سایت شما را در سرور به صورت mysite.com و در لوکال ، در پوشه mysite فرض کردم ) به زبان ساده اینکه باید به آخر نام سایت عبارت زیر را اضافه کنید

/administrator

حال برای امنیت گاهی مسیر مدیریت جوملا را تغییر می دهند که کسی به مدیریت جوملا و مسیر مدیریت جوملا دسترسی نداشته باشد. بنابراین اگر عبارت بالا را درست تایپ نکنید یا حتی اگر درست تایپ کنید و مسیر مدیریت را تغییر داده باشند شما یا با پیغام خطا روبرو می شوید یا سایت ریفرش شده و به صفحه اول سایت یا یک صفحه دیگر ریدایرکت می شود.

حال شما بفرمایید مسیر مدیریت سایت را تغییر دادید؟ از افزونه ای خاصی استفاده کردید؟

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

درسته قربان آشنایی دارم با مراحل ورود به مدیریت در لوکال و هاست

بله مسیر ورود به مدیریت رو تغییر  دادم ولی قبلا با همین آدرس مدیریت که خودم وارد کرده بودم راحت وارد مدیریت میشدم

سایت قبلا فعال بود که بنا به دلایلی از سایت بکاپ گرفتم و هاست رو ریست کردم حال دوباره بکاپ سایت رو بارگزاری کردم و سایت اومد بالا ولی وقتی  همون آدرسی که تعیین کرده بودم برای ورود به مدیریت زدم سایت رفرش میشه ووارد مدیریست نمیشه ..

مچکرم

لینک به ارسال
42 minutes قبل , shbabaei گفت:

درسته قربان آشنایی دارم با مراحل ورود به مدیریت در لوکال و هاست

بله مسیر ورود به مدیریت رو تغییر  دادم ولی قبلا با همین آدرس مدیریت که خودم وارد کرده بودم راحت وارد مدیریت میشدم

سایت قبلا فعال بود که بنا به دلایلی از سایت بکاپ گرفتم و هاست رو ریست کردم حال دوباره بکاپ سایت رو بارگزاری کردم و سایت اومد بالا ولی وقتی  همون آدرسی که تعیین کرده بودم برای ورود به مدیریت زدم سایت رفرش میشه ووارد مدیریست نمیشه ..

مچکرم

مسیر مدیریت را به چه صورتی تغییر داده بودید؟

آیا از افزونه jSecure استفاده کرده بودید؟ اگر از افزونه دیگری استفاده کردید نامش را بگویید.

اگر از افزونه استفاده کرده بودید و اشکال از افزونه باشد، یا افزونه از کار افتاده که باید با همان مسیر

/administrator

وارد سایت شوید.

و یا اینکه از طریق دیتابیس آن افزونه را غیر فعال کنید تا مسیر مدیریت به حال عادی برگردد و بتوانید وارد صفحه مدیریت جوملا شوید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...