رفتن به مطلب
masaeli

عدم نمایش مطلب جدید در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من در سایتم masaelimachine.com مطلبی تحت عنوان اهمیت بسته بندی در قسمت منو ، درباره ما ، زیر منو مقالات اضافه کرده ام اما در سایت نمایش نمی دهد برای حلش باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
1 ساعت پیش, masaeli گفت:

سلام 

من در سایتم masaelimachine.com مطلبی تحت عنوان اهمیت بسته بندی در قسمت منو ، درباره ما ، زیر منو مقالات اضافه کرده ام اما در سایت نمایش نمی دهد برای حلش باید چیکار کنم؟

سلام
دوست عزیز
شما باید منویی بسازید از نوع مطالب مجموعه، و در تنظیمات منو، اولاً این منو را زیر مجموعه یا فرزند منوی درباره ما->مقالات قرار دهید، دوماً مجموعه موردنظر را انتخاب کنید تا اون منو بتواند مطالب آن مجموعه را بیاورد و نشان دهد

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

این تنظیمات انجام شده هست در منوی درباره ما زیر مجموعه مقالات قرار دارد وقتی مطلب رو نوشتم مجموعه مقالات رو هم انتخاب کردم اگر به سایت نگاه کنید میبینید که مقالات قبلی را نمایش می دهد اما جدیدا مطلب می گذارم نمایش نمی دهد.

لینک به ارسال
12 minutes قبل , masaeli گفت:

این تنظیمات انجام شده هست در منوی درباره ما زیر مجموعه مقالات قرار دارد وقتی مطلب رو نوشتم مجموعه مقالات رو هم انتخاب کردم اگر به سایت نگاه کنید میبینید که مقالات قبلی را نمایش می دهد اما جدیدا مطلب می گذارم نمایش نمی دهد.

دلیلش این هست که برای مطالب قبلی شما، برای هر مطلب، منوی اختصاصی ساختند.
شما باید بعد از اینکه مطلب موردنظر را ایجاد کردید و در مجموعه موردنظر قرار دادید ، حالا باید یک منو مثلا به نام " اهمیت بسته بندی  " از نوع مطلب اختصاصی بسازید و اون منو به مطلب اهمیت بسته بندی اشاره کند. ( خود این منو هم باید زیر منوی درباره ما->مقالات) باشد

بنابراین بطور خلاصه شما باید یک منو بنام " اهمیت بسته بندی " و یک مطلب بنام " اهمیت بسته بندی " داشته باشید که منو به مطلب اشاره کند.

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

ممنون انجام شد ولی الان که روی لینک عنوان کلیک می کنم که متن مطلبم باز بشه ارور 404 می دهد 

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, masaeli گفت:

ممنون انجام شد ولی الان که روی لینک عنوان کلیک می کنم که متن مطلبم باز بشه ارور 404 می دهد 

سلام
اگر همه چیز را درست انجام داده باشید نباید خطا بدهد.
الان خطای " 404 - مجموعه پیدا نشد "می دهد و لینک شما بصورت http://masaelimachine.com/fa/home/root/about-us/مقالات-بسته-بندی/packaging-machine است. آیا مجموعه و مطلب را درست انتخاب کردید؟ آیا مطلبی با نام مستعار packaging-machine درست کردید؟ نام مستعار مطلب را تغییر دهید و فارسی بنویسید و امتحان کنید.

همچنین توجه کنید که مطلب موردنظر، مجموعه موردنظر، منوی موردنظر و ... باید همه تک به تک فعال شده و منتشر شده باشند.

برای تشکر هم از لایک و پسندیدن استفاده کنید. با ممنون و مرسی دهن شیرین نمیشه:)

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

نام مستعار مطلب را به فارسی تغییر دادم اما باز درست نشد.مطلب مورد نظر ، منوی مورد نظر و..هم فعال و منتشر شده هستند

لینک به ارسال
1 minute قبل , masaeli گفت:

نام مستعار مطلب را به فارسی تغییر دادم اما باز درست نشد.مطلب مورد نظر ، منوی مورد نظر و..هم فعال و منتشر شده هستند

درود . شما اول ببین مطلبت درست هست وبالا میاد و آدرسش درسته بعد تنظیمات منو رو درست کن .;)

یا علی مدد

لینک به ارسال

میدونم خسته تون کردم باید ببخشید مطلبم درسته از کجا آدرسش رو چک کنم که درسته؟ 

یه شخصی این سایت رو برای ما راه اندازی کرده متاسفانه الان پشتیبانی نمیکنن دو ماهه میگم این ارور 404 هایی که هست رو درست کنند درستش نکرده و جواب تلفن نمیده منم تازه وارد این شرکت شدم مدیریت ازمن میخواد باید ببخشید مزاحم شما میشم

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, masaeli گفت:

یه شخصی این سایت رو برای ما راه اندازی کرده متاسفانه الان پشتیبانی نمیکنن دو ماهه میگم این ارور 404 هایی که هست رو درست کنند درستش نکرده و جواب تلفن نمیده منم تازه وارد این شرکت شدم مدیریت ازمن میخواد باید ببخشید مزاحم شما میشم

دوست عزیز سریع ترین راه این هست که دسترسی لازم به مدیریت جوملا را در پیغام خصوصی به من بفرستید تا من شخصاً بررسی کنم

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
7 ساعت قبل, masaeli گفت:

دوست عزیز علاوه براین یه مطلب دیگه در همون منو هم همین مشکلو داره ؛ شما هر چی در نام مستعار هست رو پاک کن و در تنظیمات کلی جوملا یونیکد زبان دوم رو روی بلی بزار دیگه خودش ئخودکار وارد میکنه . شاید مشکل از همین بد وارد کردن نام مستعار باشه .:)

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال

سلام 

متاسفانه هرچی نام مستعار رو پاک میکنم پاک نمیشه میرم دوباره تو منو مطلب با خود مطلب باز نام مستعار هست

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, masaeli گفت:

سلام 

متاسفانه هرچی نام مستعار رو پاک میکنم پاک نمیشه میرم دوباره تو منو مطلب با خود مطلب باز نام مستعار هست

این که طبیعیه . اما اگر یونیکد زبان دوم رو فعال نکرده باشید غیر طبیعیه . بهتره که بررسی بشه از نزدیک .

اگر دوست داشتید اطلاعات ورود پنل مدیریت خود را ارسال کنید تا بررسی کنم .;) در ضمن پسندیدن فراموش نشه .:D

مو فق و پیروز باشید . یا علی

لینک به ارسال

مشکل شما حل شد .:)

مشکل این بود که باید زبان اون منو هایی که ارور 404 میدادن رو روی " Persian " میذاشتین و نه روی " همه " .

موفق باشید و پیروز . یا علی مدد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...