رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یک مشکلی برام پیش اومده و متاسفانه زحمات چند روزه من داره به هدر میره!!!

من سایتم رو روی لوکال آماده کردم. امروز نمی دونم کدوم فایل در روت را باز و بسته کردم !!! که بعد از اون دیگه درست کار نمیکنه و خطا میده

در انتهای آدرس این کد اضافه میشه :

index.php?id=131

در صفحه هم این پیغام ظاهر شده:

The page isn’t redirecting properly

Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

This problem can sometimes be caused by disabling or refusing to accept cookies.

لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه. خیلی زحمت براش کشیدم!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
جواب شما را دقیقاً نمی دونم چون تا حالا با این مشکل مواجه نشدم. به هیمن خاطر عبارت The page isn’t redirecting properly را اینترنت جستجو کردم. جواب هایی که پیدا کردم که به نظرم درست می باشند را اینجا به اشتراک می ذارم

لطفاً قبل از هر اقدامی از سایت و پوشه های خودتان بک اپ کامل بگیرید بعد دست به کار شوید

همچنین اگر به جواب رسیدید جواب و طریقه دقیق رفع مشکل را اینجا قرار دهید تا منبعی برای همه مان باشد

جواب اول:  سایت شما داره به صورت پیش فرض به صفحه ای ردایرکت یا راهنمایی میشه که وجود نداره یا مشکل داره.. در منو اصلی پیش فرض ها رو چک کنید

جواب دوم: مشکل در مرورگر حذف کش مرورگرها

جواب سوم: که به صورت یک فیلم است که برایتان آپلود کردم به حجم 2 ونیم مگابایت
http://s9.picofile.com/file/8300184150/The_page_isn_t_redirecting_properly_Solved_Mozilla_Firefox_.mp4.html

جواب چهارم:

اگر بعد از پسورد گذاشتن روی فولدری در هاست خود با خطای زیر مواجه شدید:

The page isn’t redirecting properly

می تونین فایل htaccess که در اون فولدر بعد از گذاشتن پسورد، ایجاد شده رو ویرایش کنین و خط زیر رو بش اضافه کنید:

ErrorDocument 401 default

سپس مشکلتون رفع میشه

جواب پنجم: به زبان انگلیسی روان  ساده. احتمال استفاده از افزونه sh404SEF

If you’re having the same issue yourself, then here are step-by-step instructions on how to fix it:

Login to the backend of your Joomla website.

Click on Components -> sh404SEF on the top menu.

Click on URL Manager.

Search for the page that you’re having problems with.

Click on the name of that page. Let’s assume that this page is called our-business.html.

On the popup window, click on Aliases.

Remove the entry our-business.html from the list of aliases.

Click on Save.

That’s it!

جواب ششم: ( احتمال اینکه دو یا چند منو به لینک یکسانی اشاره می کنند )

The error message "This page isn't redirecting propertly" usually happens if there is an issue with two conflicting menu items. The first place to look, to eliminate this possibility, is within your menus. It is likely that you have two menu items pointing to the same "thing"—a component view—and it may be resolved by converting one of those items into an alias of the other.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و تشکر از زحمتی که کشیدید.

من کش ( مورد دومی ) و کوکی ها رو پاک کردم. وقتی کوکی ها پا کردم یکی دوباری جواب داد اما باز هم مشکل تکرار میشه.ضمن اینکه با مروگرهای دیگه هم همین حالت رو داره.

در نهایت با کلی سر و کله زدن متوجه شدم وقتی فایل  configuration.php رو از یک روت مشابه که بک آپ قدیمی سایت هستش یا configuration.php روت فعلی جایگزین می کنم سایت بالا میاد. هرچند مشکلات دیکه از جمله به ریختگی مطالب یا حتی بعضی وقتها عدم دسترسی درست به مدیریت پیش میاد.

به هر حال چیزی که متوجه شدم این فایل configuration.php روت جوملا من مشکل داره.

چطور میشه مشکل رو برطرف کرد؟  میشه اشکالش رو پیدا کرد؟

ویرایش شده توسط mheydarzadeh

لینک به ارسال
4 minutes قبل , mheydarzadeh گفت:

من کش ( مورد دومی ) و کوکی ها رو پاک کردم. وقتی کوکی ها پا کردم یکی دوباری جواب داد اما باز هم مشکل تکرار میشه.ضمن اینکه با مروگرهای دیگه هم همین حالت رو داره.

در نهایت با کلی سر و کله زدن متوجه شدم وقتی فایل  configuration.php رو از یک روت مشابه که بک آپ قدیمی سایت هستش یا configuration.php روت فعلی جایگزین می کنم سایت بالا میاد. هرچند مشکلات دیکه از جمله به ریختگی مطالب یا حتی بعضی وقتها عدم دسترسی درست به مدیریت پیش میاد.

درود . بهتره فایل configuration .php سالم نسخه نصب شده همون نسخه جوملا رو پیدا کنید و اطلاعاتی نظیر پایگاه داده رو ویرایش کنید.:)

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال

سلام

این کار رو انجام دادم.

سایت بالا می آید اما با اطلاعات پایگاه داده قبلی.

وقتی نام پایگاه داده را اصلاح کردم و پایگاه داده مورد نظر( همون نسخه که در حال حاضر سایتم باید ازش اجرا بشه ولی خراب شده!!! ) را وارد می کنم دوباره همون خطا ظاهر میشه.

ممکنه اشکال از پایگاه داده باشه؟  میتونم حلش کنم؟

لینک به ارسال
10 minutes قبل , mheydarzadeh گفت:

سلام

ببینید اگر اشکال از configuration.php است کارهای زیر را امتحان کنید.

1- اگر بک آپ دارید بک اپ برگردانید.

2- فایل configuration.php را با notepad++ باز کنید و encoding آن را بر روی utf-8  خالی قرار دهید بدون bom یعنی without bom

3- اگر واقعاً مشکل از configuration.php هست باید فایل configuration.php  را از بک آپ همان سایت پیدا کنید و جایگزین کنید. اگر بک آپ ندارید ببینید نسخه جوملای شما چند هست. یک جوملای خام با همان نسخه در لوکال نصب کنید سپس فایل configuration.php آن را کپی کنید و در پروژه ای که دارای مشکل هست پیست کنید ولی باید فایل configuration.php را باز کنید و اطلاعاتی مانند دیتابیس ، نام کاربری، پسورد، پیشوند جداول دیتابیس، مسیر فایل های log و tmp را و ... را تغییر دهید.
اما نکته بسیار مهم وقتی فایل configuration.php ( یا هر فایل دیگری مربوط به سایت ) را در کامپیوتر باز می کنید سعی کنید از نرم افزارهایی مانند dreamweaver استفاده کنید یا لااقل از notepad++ استفاده کنید و دقت کنید که در notpad++ حتماً encoding بر روی bom نباشد یعنی without bom باشد

لینک به ارسال

سلام

از بک آپ پیدا کردم و آوردم و اصلاخات رو انجام دادم درست نشد.

از روت یک جوملا که با همین مشخصات نصب کرده بودم آوردم درست میشه .البته اطلاعات دیتا بیس خودش رو نشون میده.وقتی نام دیتا بیس رو عوض می ونم دوباره مشکل برمی گرده!!!

با توجه به راهنمایی های شما دوستان و چیزی که دیده میشه مشکل از پایگاه داده هستش.

آیا امکان اصلاح پایگاه داده وجود داره؟

یا مثلا میتونم اطلاعات یک پایگاه داه رو در یکی دیگه بطور کامل کپی کنم که مشکل حل بشه؟

لینک به ارسال
3 minutes قبل , mheydarzadeh گفت:

سلام

از بک آپ پیدا کردم و آوردم و اصلاخات رو انجام دادم درست نشد.

از روت یک جوملا که با همین مشخصات نصب کرده بودم آوردم درست میشه .البته اطلاعات دیتا بیس خودش رو نشون میده.وقتی نام دیتا بیس رو عوض می ونم دوباره مشکل برمی گرده!!!

با توجه به راهنمایی های شما دوستان و چیزی که دیده میشه مشکل از پایگاه داده هستش.

آیا امکان اصلاح پایگاه داده وجود داره؟

یا مثلا میتونم اطلاعات یک پایگاه داه رو در یکی دیگه بطور کامل کپی کنم که مشکل حل بشه؟

به اینجا هم می رسیم ولی صبر کنید

برگردیم عقب سر پروژه اصلی شما
آیا هنوز هم آدرس را بصورت index.php?id=131 نشان می دهد؟
اگر آدرس هنوز به این صورت است شما باید منویی یا مطلبی که دارای آی دی 131 هست پیدا کنید و غیر فعال کنید ( از طریق خود مدیریت جوملا )

از افزونه های خاص مثل sh404SEF  استفاده می کنید؟

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

بله باز هم به همین شکل هستش!!!!

آی دی 131 رو پیدا کردم

یک مطلب به این نام هستش....    خطای 404

این مطلب قبلا هم توی مطالب بود. یعنی در بسته نصبی بود و دیده بودمش.هر چند غیر فعال بود فرستادمش سطل آشغال اما هنوز همون کد در انتهای آدرس هستش.

این کدها داخلش مطلب خطای 404 هستش :

<p> </p>
<div class="jm-error-page">
<h1>404 OOPS!</h1>
<h2>Page not found!</h2>
<p>"Sorry, it appears the page you were looking for does not exist anymore or might have been moved.<br />Please try your luck again."</p>
{loadposition error404-search} <a class="btn btn-large" href="index.php">Take me home</a>
<p> </p>
</div>
<p>This is a Joomla! article displayed as custom 404 page.</p>
<p><strong>How to modify this page?</strong><br /> <strong>Step 1:</strong> Go to Content -&gt; Article Manager.<br /> <strong>Step 2:</strong> Find and edit the "Error 404" article.</p>
<p><strong>How is the search module displayed?</strong><br /> It is displayed using the "Content - Load Modules" plugin. It allows to display a module in a Joomla article.<br />The module is published on the following position: error404-search</p>
<p><strong>How to display a different article as custom 404 page?</strong><br />If you want to display other article, you need to change the article ID in the following location: /templates/jm-services/error.php</p>

لینک به ارسال

خب مطلبی با آی دی 131 دارید که فعلاً داخل سطل آشغال هست. آیا منویی هم دارید که آی دی اش 131 باشد یا منویی با آی دی دیگر که به این مطلب 131 اشاره داشته باشد؟

--------------

قالب سایتتون را ( قالب بخش کاربری ) را عوض کنید و از یکی از قالب های ساده خود جوملا استفاده کنید. ببینید مشکل حل میشه یا باز هم مشکل وجود داره؟

چون پیغام بالا میگه که:  پیغام خطا و نشان دادن صفحه  404 و اینکه چه صفحه ای بعنوان صفحه 404 نشان داده شود در فایل templates/jm-services/error.php  تعریف شده است. بنابراین با حذف مطلب آی دی 131 و با انداختن آن به سطل آشغال ممکنه این مشکل بوجود آمده باشد

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

قالب رو هم عوض کردم اما مشکل حل نشد.

منویی ندارم که آی دی 131 داشته باشه!!!

چه راه حلی پیشنهاد میدید؟

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, mheydarzadeh گفت:

درود . اگر از افزونه های مدیریت سئو مثل shsef404 ویا از افزونه های این شکلی مثل jsitemap pro استفاده میکنید احتمال 90 درصد از اوناست .

اما اگر از اونا استفاده نمیکنید ؛

1 . تمام ماژول های نصبی که خودتون نصب کردین رو غیرفعال کنید .

2 . تمام پلاگین هایی که خودتون نصب کردین رو غیرفعال کنید .

حالا اگر باز هم حل نشد دوباره همه اونایی که غیرفعال کرده بودید رو فعال کنید و کامنت بزارید تا بررسی کنیم .;)

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, mheydarzadeh گفت:

قبل از هر اقدامی لطفاً فایل error.php که در مسیر templates/jm-services/error.php قرار داره را برام بفرستید. می خواهم کدهاشو بررسی کنم.

و یک سئوال و اون اینکه برای پیاده سازی این سایت از یک بصته نصبی آماده استفاده کردید که خودش جوملا را به همراه قالب و افزونه ها و مطالب، نصب و ایجاد کرده است؟ یا اینکه خودتون تک به تک جوملا نصب کردید بعد قالب دلخواه بعد مطالب و ...

لینک به ارسال

سلام

دیتابیس رو از یک بک آپ قدیمی تر برگردوندم مشکل حل شد!!!

ممنون از همه دوستانی که وقت گذاشتن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...