رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام یک سوآل داشتم از خیلی از طراح ها و در خیلی انجمن ها مطرح کردم هیچ کسی پاسخی نداد و اکثر انجمن ها بخاطر سوال مسدودم کردند و شما دیدم اطلاعات بالایی در این خصوص دارید گفتم شاد کمکی به بنده کنید .

سلام برای سایت آگهی - نیازمندیها

سیستم محتوای وردپرس یا جوملا مناسبه ؟

و یا اسکریپت اختصاصی ؟

این هم یک نمونه اسکریپت کمکم کنید چطوره ؟

با تشکر از مدیریت جومینا و کاربران و اساتید گرامی .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

برای سیستم آگهی و نیازمندی نمونه اسکریپت زیاد هست. ولی قبل از همه چیز باید شما طرح و نیازها و خواسته های خودتون را بیارید روی کاغذ. یا لااقل یک نمونه از سایت هایی که در زمینه آگهی و نیازمندی فعالیت می کنند را معرفی کنید بگید که این نمونه است و من سایتی مثل این می خواهم.

اصلاً هم بحث وردپرس یا جوملا یا اسکریپت اختصاصی در میان نیست. شما هر کدام را انتخاب کنید یکسری مزایا و معایب دارند. برای رفع معایب و رسیدن به سیستم دلخواه یا باید خودتان برنامه نویس باشید یا باید دست به جیب بشوید بدید برایتان برنامه نویسی کنند.

اسم تعدادی از افزونه های جوملا برای راه اندازی سایت تبلیغاتی را در زیر میاورم در اینترنت جستجو کنید و دموی آنها را ببینید

DJ Classifields

AdsManager

Moset tree

Jomclassifieds

RSDirectory

iJoomla Ad Agency

Listbingo

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

اسکریپت امنیت دارد این سایت دارد و این امکاناتش ///

http://kodesign.ir/other-works/niazmandiha_landing/#pricing

قالب توی مایه های

http://kolidor.ir/

http://www.istgah.com/

هزینه طراحی قالب خیلی بالاست ؟

اسکریپت نیازهایم را برطرف مینماید یا جوملا ؟

شما کدام را پیشنهاد می کنید ؟

وردپرس چند سایت در زمینه های مختلف داشتم و دارم و همش مشکل دارند و سفید شدن صفحه پریدن قالب و اشکالات بیشمار و با جوملا هم کار نکردم ...

طراحی قالب نیازمندیها بین 8 تا 15 میلیون برخی سایت ها تماس گرفتم بیان کردند ولی اسکریپت بالا گفتم 250 تا 600 هزار هست .. ارزش دارد یا بدهم طراحی کنند شما چه چیزی پیشنهاد می کنید ؟

اسکریپت مشکل ساز نیست یا جوملا ؟

agahi.png

ویرایش شده توسط hamedi2019

لینک به ارسال
34 minutes قبل , bashka گفت:

سلام

برای سیستم آگهی و نیازمندی نمونه اسکریپت زیاد هست. ولی قبل از همه چیز باید شما طرح و نیازها و خواسته های خودتون را بیارید روی کاغذ. یا لااقل یک نمونه از سایت هایی که در زمینه آگهی و نیازمندی فعالیت می کنند را معرفی کنید بگید که این نمونه است و من سایتی مثل این می خواهم.

اصلاً هم بحث وردپرس یا جوملا یا اسکریپت اختصاصی در میان نیست. شما هر کدام را انتخاب کنید یکسری مزایا و معایب دارند. برای رفع معایب و رسیدن به سیستم دلخواه یا باید خودتان برنامه نویس باشید یا باید دست به جیب بشوید بدید برایتان برنامه نویسی کنند.

اسم تعدادی از افزونه های جوملا برای راه اندازی سایت تبلیغاتی را در زیر میاورم در اینترنت جستجو کنید و دموی آنها را ببینید

DJ Classifields

AdsManager

Moset tree

Jomclassifieds

RSDirectory

iJoomla Ad Agency

Listbingo

با تشکر جوملا نصب کنم و این افزونه ها را نصب نمایم دیگر نیازی به خرید  و تهیه قالب نیست ؟

یا باید طراح طراحی نماید ؟

قالب های آماده امنیت دارند ؟

اسکریپت چطور هست ؟

لینک به ارسال
23 minutes قبل , hamedi2019 گفت:

اسکریپت امنیت دارد این سایت دارد و این امکاناتش ///

قالب توی مایه های

http://kolidor.ir/

http://www.istgah.com/

هزینه طراحی قالب خیلی بالاست ؟

اسکریپت نیازهایم را برطرف مینماید یا جوملا ؟

شما کدام را پیشنهاد می کنید ؟

وردپرس چند سایت در زمینه های مختلف داشتم و دارم و همش مشکل دارند و سفید شدن صفحه پریدن قالب و اشکالات بیشمار و با جوملا هم کار نکردم ...

طراحی قالب نیازمندیها بین 8 تا 15 میلیون برخی سایت ها تماس گرفتم بیان کردند ولی اسکریپت بالا گفتم 250 تا 600 هزار هست .. ارزش دارد یا بدهم طراحی کنند شما چه چیزی پیشنهاد می کنید ؟

اسکریپت مشکل ساز نیست یا جوملا ؟

agahi.png

ببینید دوست عزیز می خواهم رک و پوست کنده صحبت کنم. می خواهید بازی کنید و سرگرم شوید یا پول دربیاورید؟

برای پول درآوردن خُب مهارت و تخصص لازم هست. گاهی هم پول و سرمایه مادی نیاز هست.

سئوالاتتون را تک تک جواب می دهم.

هزینه طراحی قالب، بستگی داره شما چه قالبی در چه سطحی و با چه امکاناتی بخواهید. گاهی قالب آماده وجود دارد با هزینه کم و گاهی قالب اختصاصی با هزینه بالا مثلا 500 هزار تومان الی چند میلیون تومان

اسکریپت اختصاصی مزایا و معایبی دارد. از مهمترین معایب اسکریپت های اختصاصی کد بسته بودن آنهاست. برنامه نویس ها از ترس اینکه کدهاشون دزدیده نشود اسکریپت را به شما کدشده می دهند اگر روزی خدای نکرده اتفاقی برای این برنامه نویس افتاد شما می مانید و یک برنامه کدشده که کسی نمی تواند کد آن را باز کند و ارتقا دهد و مشکل را حل کند. یا می گویند حتماً باید روی هاست و سرور خودمان نصب شود و در نتیجه دسترسی شما محدود می شود. اگر هم کد باز بخواهید خُب هزینه بالایی دارد و همچنین باید تعهد بدهید که از انتشار کدهای آن خودداری خواهید کرد.

جوملا مزیتش کدباز بودن آن است بنابراین هر برنامه نویس آشنا به فریم ورک جوملا می تواند افزونه را توسعه دهد یا مشکلات را رفع کند. البته این را بگویم اکثر افزونه هایی که در بازار ایران رد وبدل می شوند اورجینال نیستند و افزونه های اورجینال را باید از سایت سازنده خریداری کنید و از سایت سازنده آپدیت و بروزرسانی کنید.

مشکلاتی که در مورد وردپرس گفتید اصلاً درست نیست این مشکل برای هر اسکریپتی پیش می آید. همانطور که گفتم برای این مشکلات و رفع آنها یا خودتان باید برنامه نویس باشید یا بدهید کسی که برنامه نویس هست مشکلات را برایتان رفع کند. فقط صرف اینکه بلدم وردپرس نصب کنم جوملا نصب کنم افزونه نصب کنم اینها اصلاً ملاک نیست و اینها فقط و فقط کارهای مقدماتی و پیش پا افتاده هستند.

من انتخاب را به عهده خودتان می گذارم. چون می دانم عرصه تبلیغات عرصه بسیار رقابتی هست و فقط و فقط با یک سایت تبلیغاتی داشتن نمی توان پیشرفت کرد. سایتهایی هستند که با اینکه خودشان سایت تبلیغاتی هستند با این همه خودشان کلی هزینه صرف تبلیغات و جذب مشتری و بازدید کننده می کنند. 

لینک به ارسال
32 minutes قبل , hamedi2019 گفت:

با تشکر جوملا نصب کنم و این افزونه ها را نصب نمایم دیگر نیازی به خرید  و تهیه قالب نیست ؟

یا باید طراح طراحی نماید ؟

قالب های آماده امنیت دارند ؟

اسکریپت چطور هست ؟

این ها فقط و فقط افزونه هستند و ربطی به قالب ندارند. (ساختار برنامه نویسی جوملا بصورت MVC هست یعنی افزونه ها جدا، ظاهر سایت یعنی قالب جدا، بخش هسته و کنترل جدا.) بنابراین علاوه بر این افزونه ها باید قالب هم تهیه کنید.

قالب های آماده اگر اورجینال باشند و دستکاری نشده باشند امنیت دارند.

اسکریپت جوملا امنیت بالایی دارد. البته باید برای افزایش امنیت جوملا علاوه بر رعایت نکات امنیتی، از یکسری افزونه های مخصوص امنیت هم استفاده کنید. علاوه بر این امنیت هاست و سرور را هم باید درنظر بگیرید

لینک به ارسال

این اسکریپت چگونه هست کد باز یا خیر ؟ قیمت 600 هست ...

نصب به صورتی هست که سیستم محتو حذف می گردد و تنها اسکریپت نصب می شود ...

پیشنهاد می کنید ..

و قالب توی این مایه ها نیاز دارم نیاز به جوملا هست یا اسکریپت

و از چند طراح پرسیدم که بیان کردند بین 8 تا 15 میلیون هزینه دارد ..

این نمونه قالب چه هزینه ای دارد و چگونه باید طراحی کرد ..

agahi.png

لینک به ارسال

اگر در آینده خواستیم سیستم محتوا یا اسکریپت را تغییر دهیم آیا می توان اسکریپت را حذف کرد و سیستم محتوایی دیگر نصب نمود ؟

موردی برای مطالب پیش نمی آید ..

لینک به ارسال
21 ساعت قبل, bashka گفت:

اسکریپت اختصاصی مزایا و معایبی دارد. از مهمترین معایب اسکریپت های اختصاصی کد بسته بودن آنهاست. برنامه نویس ها از ترس اینکه کدهاشون دزدیده نشود اسکریپت را به شما کدشده می دهند اگر روزی خدای نکرده اتفاقی برای این برنامه نویس افتاد شما می مانید و یک برنامه کدشده که کسی نمی تواند کد آن را باز کند و ارتقا دهد و مشکل را حل کند. یا می گویند حتماً باید روی هاست و سرور خودمان نصب شود و در نتیجه دسترسی شما محدود می شود. اگر هم کد باز بخواهید خُب هزینه بالایی دارد و همچنین باید تعهد بدهید که از انتشار کدهای آن خودداری خواهید کرد.

از پشتیبانی اسکریپت و طراح پرسیدم

گفت روی هاست خریدار نصب می شود .

و بدلیل امکان سواستفاده از کدها تنها هسته اصلی قالب کد شده و امکان ویرایش آن برای شما وجود دارد

و با این صورت ارزش تهیه اسکریپت هست یا خیر ؟

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, hamedi2019 گفت:

این اسکریپت چگونه هست کد باز یا خیر ؟ قیمت 600 هست ...

نصب به صورتی هست که سیستم محتو حذف می گردد و تنها اسکریپت نصب می شود ...

پیشنهاد می کنید ..

و قالب توی این مایه ها نیاز دارم نیاز به جوملا هست یا اسکریپت

و از چند طراح پرسیدم که بیان کردند بین 8 تا 15 میلیون هزینه دارد ..

این نمونه قالب چه هزینه ای دارد و چگونه باید طراحی کرد ..

agahi.png

2 ساعت قبل, hamedi2019 گفت:

اگر در آینده خواستیم سیستم محتوا یا اسکریپت را تغییر دهیم آیا می توان اسکریپت را حذف کرد و سیستم محتوایی دیگر نصب نمود ؟

موردی برای مطالب پیش نمی آید ..

1 ساعت قبل, hamedi2019 گفت:

از پشتیبانی اسکریپت و طراح پرسیدم

و بدلیل امکان سواستفاده از کدها تنها هسته اصلی قالب کد شده و امکان ویرایش آن برای شما وجود دارد

سلام. دوست عزیز کدباز یا کد بسته بودن را از روی ظاهر نمی توان تشخیص داد. با برنامه نویسش صحبت کنید که کدباز تحویل مشتری می شود یا کد بسته و کدشده

بله موقع نصب فقط به شما اسکریپت داده می شود و تبلیغات نمونه یا محتوای نمونه ای که بوده حذف خواهد شد ( البته شنیدم که بعضی طراح ها پکیج تبلیغات هم دارند و تعدادی تبلیغ در سایت درج می کنند که سایت از اول خالی نباشه و به همراه چند تبلیغ به مشتری تحویل داده می شود )

قالب فقط قالب هست. می تونید به طراح اسکریپت بگید من قالبی مثل این می خواهم برایتان طراحی و پیاده سازی می کنند. قالب به هیچ اسکریپتی ربط ندارد. قالب مثل لباس می ماند. مثل کت و شلوار می ماند که هر شخصی از هر صنفی و طبقه ای کت و شلوار تهیه می کند و می پوشد.

طراحی قالب را بهتر است همان کسی که اسکریپت را نوشته و به تمام کدهای اسکریپت آشناست برایتان طراحی کند. البته بعضی از اسکریپت ها خودشان بخش مخصوص قالب دارند و از اونجا می توانید بعضی از تغییرات را روی قالب بدون نیاز به برنامه نویسی و کدنویسی اعمال کنید. هزینه قالب هم قبلاً خدمتتان عرض کردم طراح تعیین می کنه.

اگر در آینده خواستید اسکریپت را تغییر دهید ولی محتوا و تبلیغات را داشته باشید و تبلیغات و محتوی را به سیستم جدید منتقل کنید نیاز به یک شخص مسلط به پایگاه داده ( دیتابیس) دارید که هم به پایگاه داده مسلط باشد هم به اسکریپت مقصد و مبداً. یعنی اطلاعات را از اسکریپت قدیمی استخراج کند و در اسکریپت جدید وارد کند.

خلاصه کلام اینکه : الامور بالتجربه، یعنی کارها با تجربه و آزمون و خطا بدست می آید. خلاصه شما هم باید از جایی شروع کنید و آزمون و خطا کنید تا متوجه شوید چی به چیه:) تا اونجاییکه می تونید تحقیق کنید و در نهایت کار را شروع کنید و اسکریپت دلخواه را بخرید یا پیاده سازی کنید.ما هم آرزوی موفقیت داریم برایتان.

لینک به ارسال
11 minutes قبل , bashka گفت:

سلام. دوست عزیز کدباز یا کد بسته بودن را از روی ظاهر نمی توان تشخیص داد. با برنامه نویسش صحبت کنید که کدباز تحویل مشتری می شود یا کد بسته و کدشده

بله موقع نصب فقط به شما اسکریپت داده می شود و تبلیغات نمونه یا محتوای نمونه ای که بوده حذف خواهد شد ( البته شنیدم که بعضی طراح ها پکیج تبلیغات هم دارند و تعدادی تبلیغ در سایت درج می کنند که سایت از اول خالی نباشه و به همراه چند تبلیغ به مشتری تحویل داده می شود )

از برنامه نویس پرسیدم

لینک به ارسال
هم اکنون, hamedi2019 گفت:

از برنامه نویس پرسیدم

دوست عزیز خدمتتان عرض کردم
خلاصه کلام اینکه : الامور بالتجربه، یعنی کارها با تجربه و آزمون و خطا بدست می آید. خلاصه شما هم باید از جایی شروع کنید و آزمون و خطا کنید تا متوجه شوید چی به چیه تا اونجاییکه می تونید تحقیق کنید و در نهایت کار را شروع کنید و اسکریپت دلخواه را بخرید یا پیاده سازی کنید.ما هم آرزوی موفقیت داریم برایتان.

بگم بخر می گی فلانی گفت بخر:) بگم نخر می گی فلانی گفت نخر:)

خلاصه بر اساس بودجه و توان مالی خودتان انتخاب کنید. زیاد هم وسواس نباشید. چون هیچی در این دنیا صد در صد طبق خواسته انسان نیست و پیش نمی رود مگر اینکه مبارزه کنید و عوامل را به زانو دربیاورید

لینک به ارسال

ممنونم

و با تشکر از دوستانی که پاسخ عالی و کمک به انتخاب صحیح کردند و بویژه آقای bashka گرامی و متشکرم از فروم جومینا

لینک به ارسال

الا دیگه سایت های آگهی رو همه به سبک دیوار میخوان که ساده و راحت بشه آگهی رو درج کرد و حتی افرادی که دانش فنی وب هم نداند با چند کلیک ساده بتونن آگهی خودشون رو در اینترنت منتشر کنند

این سیستم مشابه دیوار رو می تونین ببینین که اپلیکیشن هم داره:

https://www.webpouya.com/divar.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...