رفتن به مطلب
fidoman

ساخت دمو پیشفرض برای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار

من دارم یه سایتی رو درست میکنم که 10 تا قالب رو میخوام بصورت دمو نشون بده
این قالب ها بصورت html و استاتیک هستش

و بعد برای هر یک از این قالب ها یک فرم بصورت آکاردئونی تعبیه بشه که
هرکس این قالب رو خواست به اون فرم اطلاعات خودش رو ثبت کنه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز فرمودید دمو، منظورتان فقط شکلی و ظاهری از قالب هست یا واقعاً دموی واقعی و زنده از آن قالب را می خواهید به نمایش بگذارید؟

برای فرم می توانید از RSFORM استفاده کنید.

اما من تا اونجاییکه متوجه شدم، بهتره شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید. محصولات و قالب ها را در فروشگاه بچینید هر کسی قصد خرید داشت اقدام به خرید یا ثبت اطلاعات کنه.

لینک به ارسال
32 minutes قبل , bashka گفت:

سلام

دوست عزیز فرمودید دمو، منظورتان فقط شکلی و ظاهری از قالب هست یا واقعاً دموی واقعی و زنده از آن قالب را می خواهید به نمایش بگذارید؟

برای فرم می توانید از RSFORM استفاده کنید.

اما من تا اونجاییکه متوجه شدم، بهتره شما یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید. محصولات و قالب ها را در فروشگاه بچینید هر کسی قصد خرید داشت اقدام به خرید یا ثبت اطلاعات کنه.

سلام دموی واقعی منظورم بوزد

میخوام بعد از ثبت سفارش و واریز مبلغ لینک دانلود به ایمیلش بره و از اونجا دانلود کنه

لینک به ارسال
51 minutes قبل , fidoman گفت:

سلام دموی واقعی منظورم بوزد

میخوام بعد از ثبت سفارش و واریز مبلغ لینک دانلود به ایمیلش بره و از اونجا دانلود کنه

خُب پس همون بهتر که یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید
فروشگاه http://www.joominamarket.com/ را الگو قرار دهید
قالب را هم در ساب دامین نصب شده داشته باشید بعنوان دموی واقعی و زنده

لینک به ارسال

دوست عزیز فقط یک چیزی را یادم رفت خدمتتان عرض کنم و آن اینکه اگر قالبتون فقط و فقط شامل javascript,HTML,CSS هست شدیداً مراقب باشید و از قرار دادن دموی آنلاین اجتناب کنید. چون به راحتی کدهاِی قالب قابل دزدین هست و قالب را ریپ می زنند. در این حالت بهتر است از قالب یک عکس کامل قرار دهید و اون عکس را هم تا حدودی خط خطی کنید . مثل این سایت شاتراستوک که روی عکس هاش کپی رایت می زاره و عکس ها را خط خطی می کنه که عکس ها اگر کپی هم شدند قابل استفاده آنچنانی نباشند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...