رفتن به مطلب
B.Z

مشکل با فروش کارت شارژ و پین کد

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

افزونه فروش کارت شارژ و پین کد رو نصب کردم پس از بازگشت از پرداخت ارور ۴۰۴ نمایش داده میشه 

تنظیمات سئو در جوملا رو هم غیر فعال کردم ولی باز هم مشکل حل نشد 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
3 ساعت قبل, B.Z گفت:

با سلام 

افزونه فروش کارت شارژ و پین کد رو نصب کردم پس از بازگشت از پرداخت ارور ۴۰۴ نمایش داده میشه 

تنظیمات سئو در جوملا رو هم غیر فعال کردم ولی باز هم مشکل حل نشد 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

سلام
لطفاً بقرمایید دقیقاً کدام افزونه و کدام نسخه را از جومینا دانلود کردید؟ لینک افزونه را بفرمایید افزونه را معرفی کنید تا بررسی شود.

لینک به ارسال
14 ساعت قبل, bashka گفت:

سلام
لطفاً بقرمایید دقیقاً کدام افزونه و کدام نسخه را از جومینا دانلود کردید؟ لینک افزونه را بفرمایید افزونه را معرفی کنید تا بررسی شود.

سلام 

ممنون از شما از افزونه http://www.joomina.ir/item/1025-فروش-پین-کد-،-کارت-شارژ-،اپل-ای-دی-نسخه-ویژه.html استفاده میکنیم 

پس از پرداخت ۴۰۴ نمایش میده ولی مشخصات رو نمایش نمیده 

لینک به ارسال

دوست عزیز
بنده این افزونه را بر روی جوملا نسخه 3.5.1 امتحان کردم. پرداخت با موفقیت انجام میشه و به سایت و فروشگاه بر می گرده و پیغام پرداخت موفقیت و شماره سریال و کد رهگیری میده

آیا طبق آموزشی که در جومینا برای این افزونه منتشر شده عمل کردید؟

نسخه جوملای شما چند است؟ جوملا را آپدیت کردید؟ ( شاید اشکال از عدم انطباق این افزونه با جوملا 3.7 باشه )

بهتره یک اسکرین شات از خطایی که فروشگاه شما می ده در اینجا قرار دهید تا خطا را ببینیم.

لینک به ارسال
32 minutes قبل , bashka گفت:

دوست عزیز
بنده این افزونه را بر روی جوملا نسخه 3.5.1 امتحان کردم. پرداخت با موفقیت انجام میشه و به سایت و فروشگاه بر می گرده و پیغام پرداخت موفقیت و شماره سریال و کد رهگیری میده

آیا طبق آموزشی که در جومینا برای این افزونه منتشر شده عمل کردید؟

نسخه جوملای شما چند است؟ جوملا را آپدیت کردید؟ ( شاید اشکال از عدم انطباق این افزونه با جوملا 3.7 باشه )

بهتره یک اسکرین شات از خطایی که فروشگاه شما می ده در اینجا قرار دهید تا خطا را ببینیم.

جوملا من ۳.۷.۲ هست بله به صفحه زرین پال میره و پول هم به زرین پال میاد ولی زمان بازگشت صفحه ۴۰۴ نمایش داده میشه 

تنظیمات هم که مثل آموزش جلو رفتم

خطا هم خطا ۴۰۴ هست 

لینک به ارسال

لینک باز گشت هم به صورت زیر هست

option=com_joominalicense&view=showresult&notify=zarinpal&gid=2&key=MTM4NDE4MzY1Mw==&amount=1000&Authority=000000000000000000000000000046751144&Status=OK

لینک به ارسال
1 minute قبل , B.Z گفت:

لینک باز گشت هم به صورت زیر هست

option=com_joominalicense&view=showresult&notify=zarinpal&gid=2&key=MTM4NDE4MzY1Mw==&amount=1000&Authority=000000000000000000000000000046751144&Status=OK

29 minutes قبل , B.Z گفت:

جوملا من ۳.۷.۲ هست بله به صفحه زرین پال میره و پول هم به زرین پال میاد ولی زمان بازگشت صفحه ۴۰۴ نمایش داده میشه 

تنظیمات هم که مثل آموزش جلو رفتم

خطا هم خطا ۴۰۴ هست 

دوست عزیز من روی جوملا 3.7.2 هم امتحان کردم. خطایی ندیدم.

چند تا سئوال
1- این لینک برگشت که دادید قبلش باید یه علامت سئوال باشه یعنی به صورت زیر باشه ( من سایت شما را site.com فرض کردم)

http://www.site.com/?option=com_joominalicense&view=showresult&notify=zarinpal&gid=2&key=MTM4NDE4MzY1Mw==&amount=1000&Authority=000000000000000000000000000046751144&Status=OK

2- ایا وقتی عمل پرداخت را انجام نمی دهید و از صفحه بانک دکمه انصراف را می زنید و به فروشگاه بر می گردید باز هم پیغام 404 می دهد؟

3- آیا طبق آموزش برای این افزونه منوی مخصوص ساختید؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

1: بله مانند لینکی که دادین هست 

۲:وقتی توصفحه بانک کنسل کنه به سایت برمیگرده و صفحه سفید میاد که بالا نوشته شده "سفارش معتبر نیست . مبلغ پرداختی به حساب شما بازگشت داده می شود." 

۳:بله مثل آموزش جلو رفتم 

الان پرداخت که انجام دادم موقع برگشت که ۴۰۴ میده در قسمت تایتل نوشته شده ؛خطا: 1146 Table ***r_db***#__joominalicense_order' doesn't exist؛

اگر شما نصب دارید میشه یه دمو بدید چک کنم 

ممنون از شما 

ویرایش شده توسط B.Z

لینک به ارسال
4 minutes قبل , B.Z گفت:

1: بله مانند لینکی که دادین هست 

۲:وقتی توصفحه بانک کنسل کنه به سایت برمیگرده و صفحه سفید میاد که بالا نوشته شده "سفارش معتبر نیست . مبلغ پرداختی به حساب شما بازگشت داده می شود." 

۳:بله مثل آموزش جلو رفتم 

الان پرداخت که انجام دادم موقع برگشت که ۴۰۴ میده در قسمت تایتل نوشته شده ؛خطا: 1146 Table '******_******.#__joominalicense_order' doesn't exist؛

اگر شما نصب دارید میشه یه دمو بدید چک کنم 

ممنون از شما 

این کارها را که می گم به ترتیب انجام دهید.
اول از سایتتان یک بک آپ بگیرید.

دوماً افزونه را از نو نصب کنید. توجه کنید فقط افزونه را از نو نصب کنید یعنی افزونه قبلی را حذف نکنید از قسمت نصب افزونه، افزونه را نصب کنید تا اگر فایل ها و جداول این افزونه دچار مشکل شدند مشکل حل شود

سوماً بعد از اینکه کارهای بالا را انجام دادید از قسمت تنظیمات جوملا چک و بررسی، بررسی کنید و جداولی که نشان می دهد را انتخاب کنید و دکمه چک و بررسی را بزنید تا جداول بررسی شوند.
-------
در ضمن من این افزونه را روی لوکال هاست امتحان کردم و از روی لوکال به زرین پال وصل شدم و عملیات پرداخت را انجام دادم و بعد از پرداخت به لوکال هاست برگشت و هیچ مشکلی ندیدم .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تمام کار ها رو دوباره انجام دادم 

ارور که میده باز هم 

1146 Table '******_******.#__joominalicense_order' doesn't exist

هست 

میشه افزونه خودتونو بهم بدین من نصب کنم شاید مشکل از فایل هست 

ویرایش شده توسط B.Z

لینک به ارسال
47 minutes قبل , B.Z گفت:

تمام کار ها رو دوباره انجام دادم 

ارور که میده باز هم 

1146 Table '******_******.#__joominalicense_order' doesn't exist

هست 

میشه افزونه خودتونو بهم بدین من نصب کنم شاید مشکل از فایل هست 

دوست عزیز برایتان پیغام خصوصی فرستادم بررسی فرمایید.

همچنین بنده هم امروز صبح این افزونه را از خود سایت جومینا به آدرس زیر دانلود کردم
http://www.joomina.ir/item/1025-فروش-پین-کد-،-کارت-شارژ-،اپل-ای-دی-نسخه-ویژه.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...