رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی عزیزان زحمت کش بعد از  برورز رسانی جوملا پیامی مبنی بر تغیر یا ارتقا نسخه php ظاهر میشه که بعد از تغییر نسخه php به ورژن 7 سایت خطا میده و بالا نمیاد از بعضی استاتید پرس و جو کردم که گفتن شاید افزونه ای داری که نسخه php 7 رو نداره و به همین خاطر خطا میده .میخئاستم ازتون خواهش کنم که راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
31 minutes قبل , vahid69 گفت:

با سلام خدمت تمامی عزیزان زحمت کش بعد از  برورز رسانی جوملا پیامی مبنی بر تغیر یا ارتقا نسخه php ظاهر میشه که بعد از تغییر نسخه php به ورژن 7 سایت خطا میده و بالا نمیاد از بعضی استاتید پرس و جو کردم که گفتن شاید افزونه ای داری که نسخه php 7 رو نداره و به همین خاطر خطا میده .میخئاستم ازتون خواهش کنم که راهنمایی بفرمایید

درود . مهندس روی هاست کارمیکنین یا لوکال ؟

یا علی

لینک به ارسال
38 minutes قبل , vahid69 گفت:

سلام
دوست عزیز این طوری نمیشه جواب داد و ربطی به لوکال یا سرور نداره.
باید خطایی که در صفحه مرورگر ظاهر میشه و سایت بالا نمی آید را بگید یا یک اسکرین شات از صفحه و  از خطای که میده را اینجا قرار دهید تا بررسی شود که دلیل خطا چی هست.

لینک به ارسال

با سلام من روی هاست سی پنل کار میکنم و مدیریت بالا نمیاد یعنی خطا میده

لینک به ارسال
2 minutes قبل , vahid69 گفت:

با سلام من روی هاست سی پنل کار میکنم و مدیریت بالا نمیاد یعنی خطا میده

دوست عزیز خدمتتان عرض کردم که خطایی که می ده را اعلام کنید. باور کنید با این اطلاعاتی که می دهید هیچکس نمی تونه مشکل شما را حل کنه. هیچکس علم غیب نداره:)

دوست داشتید مشخصات هاست و مدیریت جوملا را برایم در پیغام خصوصی بفرستید تا بررسی کنم

لینک به ارسال

نسخه PHP شما، 5.6.30، هست و فقط اشکالات امنیتی حل شده از پرويه را دریافت می کنید. یعنی بزودی نسخه PHP شما دیگر پشتیبانی نمی شود. ما توصیه می کنیم برنامه ریزی دقیقی برای بروزرسانی به جدیدترین نسخه PHP قبل از پایان برنامه پشتیبانی 2018-12-31 اقدام کنید. جوملا سریعتر و امنیت بیشتری خواهد داشت در صورتیکه شما به جدیدترین نسخه PHP (PHP 7.x لازم است) بروزرسانی کنید. لطفا با هاستینگ خود تماس گرفته و دستورالعمل های لازم را دریافت کنید

برادر عزیزم این هشدار سیستم جوملا فقط جایی تو این انجمن پیدا نمیکنم اسکرین رو بفرستم

تو بخش رسانه ها دیگر هم نمیشه

لینک به ارسال

یک خطا رخ داده است .

0 The parameter "platforminfo.class" must be defined.
Call stack
# Function Location
1 RokCommon_Service_ContainerImpl->resolveValue() JROOT/libraries/rokcommon/RokCommon/Service/Container/Builder.php:238
2 RokCommon_Service_Container_Builder->createService() JROOT/libraries/rokcommon/RokCommon/Service/Container/Builder.php:86
3 RokCommon_Service_Container_Builder->getService() JROOT/libraries/rokcommon/RokCommon/Service/ContainerImpl.php:377
4 RokCommon_Service_ContainerImpl->__get() JROOT/libraries/rokcommon/RokCommon/Service.php:70
5 RokCommon_Service::getContainer() JROOT/libraries/rokcommon/include.php:38
6 require_once() JROOT/plugins/system/rokcommon/rokcommon.php:99
7 plgSystemRokCommon->loadCommonLib() JROOT/plugins/system/rokcommon/rokcommon.php:57
8 plgSystemRokCommon->__construct() JROOT/libraries/cms/plugin/helper.php:255
9 JPluginHelper::import() JROOT/libraries/cms/plugin/helper.php:170
10 JPluginHelper::importPlugin() JROOT/libraries/cms/application/cms.php:682
11 JApplicationCms->initialiseApp() JROOT/libraries/cms/application/administrator.php:298
12 JApplicationAdministrator->initialiseApp() JROOT/libraries/cms/application/administrator.php:120
13 JApplicationAdministrator->doExecute() JROOT/libraries/cms/application/cms.php:265
14 JApplicationCms->execute() JROOT/administrator/index.php:51

آقای مهندس اینم خطاش

لینک به ارسال
4 minutes قبل , vahid69 گفت:

نسخه PHP شما، 5.6.30، هست و فقط اشکالات امنیتی حل شده از پرويه را دریافت می کنید. یعنی بزودی نسخه PHP شما دیگر پشتیبانی نمی شود. ما توصیه می کنیم برنامه ریزی دقیقی برای بروزرسانی به جدیدترین نسخه PHP قبل از پایان برنامه پشتیبانی 2018-12-31 اقدام کنید. جوملا سریعتر و امنیت بیشتری خواهد داشت در صورتیکه شما به جدیدترین نسخه PHP (PHP 7.x لازم است) بروزرسانی کنید. لطفا با هاستینگ خود تماس گرفته و دستورالعمل های لازم را دریافت کنید

برادر عزیزم این هشدار سیستم جوملا فقط جایی تو این انجمن پیدا نمیکنم اسکرین رو بفرستم

تو بخش رسانه ها دیگر هم نمیشه

دوست عزیز
این پیغام خطا نیست . اطلاع رسانی و هشدار است . چون جوملا را به آخرین نسخه بروزرسانی کردید جوملا هشدار می دهد که نسخه php هاست و سرور را به نسخه php7.x ارتقا دهید.

حال اگر جوملا را ارتقا دهید باید نسخه php را نیز ارتقاد دهید و بالطبع باید سایر افزونه هایی که بر روی جوملای شما نصب هستند را نیز در صورت نیاز ارتقا دهید و از جدیدترین نسخه آن افزونه استفاده کنید.

برای اسکرین شات یا قرار دادن هر فایل دیگری به آپلود سنتر خود جومینا بروید به آدرس  jmdownload.ir فایل را آپلود کنید و لینکش را در انجمن قرار دهید

لینک به ارسال

تا اونجاییکه من از پیغام خطا متوجه شدم شما در حال استفاده از قالب یا افزونه هایی از شرکت rockettheme هستید بنابراین هر افزونه ای که دارای نام های rokcommon یا rockettheme یا باید آپدیت بشه یا باید غیر فعال و حذف بشه و از یک افزونه دیگه معادل آنها استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام بر دوستان
منم این مشکل رو برخورد کردم.
سایت رو روی یک ساب دومین بالا اوردم و کارهاش رو کردم.روی ساب دومین بی خطا کار میکنه ولی وقتی به دامنه اصلی انتقل میدم این خطا رو میده:

Error displaying the error page: [] operator not supported for strings: The parameter "platforminfo.class" must be defined

ادرس سایت سالم:
http://sccekh.cputeam.com
ادرس سایتی که با خطا مواجه شدم:
http://sccekhr.ir/sccekh

لینک به ارسال
10 minutes قبل , smah2 گفت:

سلام بر دوستان
منم این مشکل رو برخورد کردم.
سایت رو روی یک ساب دومین بالا اوردم و کارهاش رو کردم.روی ساب دومین بی خطا کار میکنه ولی وقتی به دامنه اصلی انتقل میدم این خطا رو میده:

Error displaying the error page: [] operator not supported for strings: The parameter "platforminfo.class" must be defined

ادرس سایت سالم:
http://sccekh.cputeam.com
ادرس سایتی که با خطا مواجه شدم:
http://sccekhr.ir/sccekh

سلام
دوست عزیز من که خطایی در هیچکدام ندیدم، این خطا کجا نشون میده؟ بخش کاربری یا مدیریت؟

لطفاً نمایش خطا را در جوملا روی حداکثر قرار دهید تا خطا نشان داده شود.

همچنین آیا وقتی به دامنه اصلی منتقل می کنید تنظیمات مربوط به پوشه و مسیرها در فایل configuration.php  را درست اعمال می کنید؟

بعد از انقال حتماً حذف کش جوملا و مرورگر، تعمیر جداول و دیتابیس هم انجام بدید.

لینک به ارسال
52 minutes قبل , bashka گفت:

سلام
دوست عزیز من که خطایی در هیچکدام ندیدم، این خطا کجا نشون میده؟ بخش کاربری یا مدیریت؟

لطفاً نمایش خطا را در جوملا روی حداکثر قرار دهید تا خطا نشان داده شود.

همچنین آیا وقتی به دامنه اصلی منتقل می کنید تنظیمات مربوط به پوشه و مسیرها در فایل configuration.php  را درست اعمال می کنید؟

بعد از انقال حتماً حذف کش جوملا و مرورگر، تعمیر جداول و دیتابیس هم انجام بدید.

سپاس از پیگیریتون

مشکل رو پیدا کردم.وقتی نسخه php دامنه رو بر روی 7.1 میگذارم با خطا فوق روبرو میشم.اما وقتی روی 5.6 میزارم مشکلی نیست و سایت بی مشکل باز میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...