رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

کامپوننت بانکی که بانک ملت وپاسارگاد را شامل میشه نصب کردم.

ولی نمیدونم چجوری در منو اصلی لینک این افزونه رو اضافه کنم.

در ورژن1.5 جوملا طرح منو وجود داره که راحت میشه لینک کامپوننت رو داد ولی در جوملا3 نمیدوم چجوری میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز

دقیق متوجه منظورتان نشدم بیشتر توضیح دهید ولی در کل اضافه کردن منو در جوملا 1.5 یا 3 فرقی با هم نمی کنند هر کامپوننتی که نصب می شود، با استفاده از منوی جدید، نوع منو را از نوع منو یا منوهای آن کامپوننت انتخاب می کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

در قسمت نوع آیتم منو اسم کامپوننت سیستم پرداخت جومینا نیست که من اونو انتخاب کنم ودر صفحه سایت قرار دهم ولی مثلادر جوملا 1.5 من دیده بودم هرکامپوننتی نصب می کنم اسمش میاد و با انتخاب طرح منو در لیست منوها ظاهر میشه.

بعد اینکه کامپوننت نصب شد ودر قسمت منو کامپوننت ظاهر شد حالا من چجوری این کامپوننت را در صفحه سایت قرار دهم؟

ویرایش شده توسط turkur

لینک به ارسال

با سلام

دوست گرامی ممکنه بفرمائید کدوم افزونه رو نصب کردید؟

در صورت امکان لینکش در سایت جومینا رو بفرمائید.

یاعلی

لینک به ارسال
35 minutes قبل , turkur گفت:

در قسمت نوع آیتم منو اسم کامپوننت سیستم پرداخت جومینا نیست که من اونو انتخاب کنم ودر صفحه سایت قرار دهم ولی مثلادر جوملا 1.5 من دیده بودم هرکامپوننتی نصب می کنم اسمش میاد و با انتخاب طرح منو در لیست منوها ظاهر میشه.

بعد اینکه کامپوننت نصب شد ودر قسمت منو کامپوننت ظاهر شد حالا من چجوری این کامپوننت را در صفحه سایت قرار دهم؟

طبق گفته آقای رضا قاسمی اول بفرمایید کدام افزونه را نصب کردید؟ لینک بدهید تا بررسی شود.

دوماً وقتی از کامپوننتی منویی ساخته می شود، وقتی شما آن منو را در بخش منوهایی که در سایت ظاهر می شوند قرار می دهید، آن منو هم در سایت نمایش داده خواهد شد

لینک به ارسال

تا اونجا که بنده می دانم این افزونه ای که گفتید از یک کامپوننت و دو ماژول تشکیل می شود و همانطور که از نامش مشخص است هدف آن جمع آوری اکثر پلاگین های بانکی در قالب یک افزونه بوده است. یعنی به جای نصب چند پلاگین بانکی فقط این افزونه نصب شود و در قسمت کامپوننت این افزونه باید مشخصات درگاه بانکی که استفاده می کنید وارد کنید. بنابراین از این کامپوننت منویی ایجاد نمی شود. همچنین داشتن یک بخش حسابداری که از وجه های پرداختی با خبر شوید و آماری از سفارشات و وجه های پرداختی داشته باشید.

همچنین این افزونه دو تا ماژول دارد که

یکی از ماژول ها یعنی Joomina Peyments Product - J3 می توان چند محصول را در فروشگاه تعریف کرد و امکان فروش این محصولات و پرداخت وجه آن توسط مشتری را فراهم کرد ( مثل یه فروشگاه کوچلو مناسب برای سایتهایی که فقط 5 تا محصول دارند)

دیگری joominapayments که ایجاد یک فیلد و دکمه پرداخت و توضیحی برای این فیلد می کند

لینک به ارسال
21 minutes قبل , turkur گفت:

میشه راهنمایی کنید تا این محصول را در سایتم راه بندازم؟

سلام
اگر فقط قصدتان این افزونه هست که راحت هست و توضیح مختصری در پست بالاتر دادم. چیز خاصی نداشت.

ولی اگر قصدتان راه اندازی فروشگاه اینترنتی هست، قصد فروش محصول دارید، بهتره بیشتر هدف و منظورتان را توضیح دهید شاید افزونه های بهتر و روش های بهتری را برایتان پیشنهاد کنیم.

لینک به ارسال

نه قصدم راه اندازی فروشگاه نیست.فقط هدف ابنه که بشه پرداخت اینترنتی انجام دادو مسئله خرید وفروش محصول نیست.

مبلغ از قبل اعلام میشه والبته هر مبلغی هم میشه واریز کرد.درکل فقط وفقط انجام پرداخت اینترنتی.

لینک به ارسال
هم اکنون, turkur گفت:

نه قصدم راه اندازی فروشگاه نیست.فقط هدف ابنه که بشه پرداخت اینترنتی انجام دادو مسئله خرید وفروش محصول نیست.

مبلغ از قبل اعلام میشه والبته هر مبلغی هم میشه واریز کرد.درکل فقط وفقط انجام پرداخت اینترنتی.

خب کاری نداره اول از همه باید شما یک درگاه بانکی تهیه کنید این افزونه همانطور که در بخش کامپوننت ملاحظه می فرمایید از درگاه های بانک ملت، پرداخت و بانک پاسارگاد پشتیبانی میکنه بنابراین اول از همه باید یکی از این درگاهها را تهیه کنید. بعد از تهیه یکی از این درگاهها مشخصات درگاه را در تنظیمات کامپوننت وارد می کنید و حالا همه چیز آماده اتصال به درگاه هست و واریز وجه است. فقط باید باید ماژول ها را هم فعال کنید تا فرم و دکمه پرداخت در سایت ظاهر شوند.

لینک به ارسال

همه اینا هست.درگاه بانک ملت فعاله برام.

در قسمت تنظمات هم ترمینال آی دی و یوزر وپسورد وارد کردم.

الان مشکل من اینه که من نمیتونم لینک یا مثلا منوی پرداخت را درصفحه اصلی قرار بدم.

لینک به ارسال
هم اکنون, turkur گفت:

همه اینا هست.درگاه بانک ملت فعاله برام.

در قسمت تنظمات هم ترمینال آی دی و یوزر وپسورد وارد کردم.

الان مشکل من اینه که من نمیتونم لینک یا مثلا منوی پرداخت را درصفحه اصلی قرار بدم.

خوبه
تنها کاری که مانده فعال کردن ماژول های این افزونه هست. از بخش ماژول ها، ماژول های این افزونه را فعال کنید و برای هر ماژول براساس قالب سایتتان موقعیت انتخاب کنید تا این ماژول که شامل فرم پرداخت، دکمه پرداخت و توضیحات میشه در صفحه نمایش داده شود. یادتان نرود که در تنظیمات هر ماژول از بخش تخصیص منو، مشخص کنید که این ماژول ها در چه صفحاتی نمایش داده شوند آیا در همه صفحات سایت نمایش داده شوند یا فقط در منو ها و صفحات خاصی نمایش داده شوند

در ضمن جزیات هر ماژول و تب های هر ماژول را بدقت بررسی فرمایید مخصوصاً در مورد ماژول Joomina Peyments Product - J3

لینک به ارسال

دمتون گرم.

همه چی اوکی شد.البته بعد از درخواست صفحه" لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید و سپس دکمه پرداخت آنلاین را کلیک کنید"

که بعد از پرکردن تایید پرداخت هیچی نمیاد که فکر کنم چون درگاه به علت نبود نماد غیرفعال شده، هیچی نمیاره.

درکل خیلی ممنونم.

خدا برای طراح افزونه هم اجر بده.

برای شماها هم عزت وسربلندی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...