رفتن به مطلب
a.tabatabaee

خروج از لیست سایت های ویروسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید 
سایت kitec.ir در حدود یک سال پیش ویروسی شده بود و در لیست سایت های ویروسی قرار گرفته بود 
در همان زمان هست سایت را فرمت کرده ام  و سایت جدیدی طراحی و پیاده سازی شد 
اما با گذشت یک سال  ، سایت همچنان به عنوان سایت ویروسی شناخته میشود و انتی ویروس ها اجازه ورود به سایت را نمی دهند 

هم اکنون نیز انتی ویروس کسپر هیات را ویروسی نمایش میدهد و اجازه ورود به سایت را نمی دهد 
لطفا راهنمایی بفرمایید چطور می توانیم سایت را از لیست سایت های ویروسی خارج نماییم 
با تشکر 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
5 ساعت قبل, a.tabatabaee گفت:

با سلام و عرض خسته نباشید 
سایت kitec.ir در حدود یک سال پیش ویروسی شده بود و در لیست سایت های ویروسی قرار گرفته بود 
در همان زمان هست سایت را فرمت کرده ام  و سایت جدیدی طراحی و پیاده سازی شد 
اما با گذشت یک سال  ، سایت همچنان به عنوان سایت ویروسی شناخته میشود و انتی ویروس ها اجازه ورود به سایت را نمی دهند 

هم اکنون نیز انتی ویروس کسپر هیات را ویروسی نمایش میدهد و اجازه ورود به سایت را نمی دهد 
لطفا راهنمایی بفرمایید چطور می توانیم سایت را از لیست سایت های ویروسی خارج نماییم 
با تشکر 

درود

سایتی هست به نام stopbadware.org کافیه به این سایت در خواست بدین تا آدرس سایت شما رو از دیتابیس شرکت های مختلف حذف کنه. هم از گوگل پشتیبانی میکنه و هم شرکت های دیگه اما از دامنه ی شما چیزی پیدا نکرد.

یاحق

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی شما 

ولی من خودم از پشت چند سیستمی که انتی ویروس Kasper استفاده میکند سایت را چک می کنم 

پیغام ویروسی بودن سایت را می دهد 

ممکن است مشکل با انتی ویروی کسپر باشد ؟

لینک به ارسال
4 minutes قبل , a.tabatabaee گفت:

با تشکر از راهنمایی شما 

ولی من خودم از پشت چند سیستمی که انتی ویروس Kasper استفاده میکند سایت را چک می کنم 

پیغام ویروسی بودن سایت را می دهد 

ممکن است مشکل با انتی ویروی کسپر باشد ؟

ممکنه دوست عزیز مشکل از آنتی ویروس kasper باشه. ولی چرا؟ یعنی آنتی ویروس kasper به چه فایلی از سایتتان گیر می دهد؟ چه پیغامی می دهد؟ لطفاً یک اسکرین شات از پیغامی که آنتی ویروس می دهد اینجا قرار دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...