رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

ده روز  پیش جوملای همه یوزرامو به 3.2.7 ارتقا دادم / اول متوجه نشدم تا دیروز یکی از یوزرام گفت صفحات من صفحه بندی نداره / رفتم سایتشو نگاه کردم دیدم پایین صفحه ناوبری صفحه رو نداره (همون شماره هایی که انتخاب می کنی بری تو صفحه دوم و سوم و ... بعدی و قبلی) تو عکس زیر دقیقا می تونید ببینید. بعد نگاه کردم دیدم همه ی یوزرا همینطورین / هر هفت ، هشت تا سایت همینجوری شده/ تنظیمات رو هم چک کردم همه درسته ناوبری صفحات و نتیجه ناوبری رو نمایشه ولی نمی دونم چرا نشون نمیده / دمو : http://gilanagraphic.ir

000003.jpg

ویرایش شده توسط gilangraphic

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز خیلی ساده هست. از صفحه سایت شما سورس گرفتم دیو مربوط به صفحه بندی را استایل دادید نشان ندهد display:none
<div class="pagination" style="display:none;">

در مرورگر فایرفاکس از طریق  inspect elemnt استایل  display:none را برداشتم و حذف کردم و صفحه بندی نشان داده شد.

بنابراین در css مربوط به قالب این کد را تصحیح کنید <div class="pagination" style="display:none;"> و style="display:none را از آن حذف کنید.

این هم یک عکس از صفحه مرورگر و تصحیح صفحه بندی شما در مرورگر با حذف استایل display:none
do.php?imgf=eeac717e72b91.jpg

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

با سلام هر چی گشتم پیدا نکردم فایل های سی اس اسش خیلی زیاده میشه شما که محبت کردید پیداش کردید میشه لطف کنید بگید تو چه فایلی و خط چندمه / ممنون میشم

لینک به ارسال
1 ساعت پیش, gilangraphic گفت:

با سلام هر چی گشتم پیدا نکردم فایل های سی اس اسش خیلی زیاده میشه شما که محبت کردید پیداش کردید میشه لطف کنید بگید تو چه فایلی و خط چندمه / ممنون میشم

کسی نمیتونه کمک کنه تو فایرفاکس میشه کدو پیدا کرد/ولی همه ی کدها آدرس داره فقط این یکی نداره / اینه که نمیشه فهمید فایلش کجاست/تمام فایل های قالب رو هم گشتم ولی نتونستم پیداش کنم / اگر کسی می تونه لطفا کمک کنه/ممنون

000004.jpg

لینک به ارسال

سلام
دوست عزیز همان کلاس .pagination در فایل و خط bootstrap_rtl.21.css:4424 باید باشد. در این فایل و خط مذکور بگردید و پیدا کنید و در کلاس .pagination استایل display:none را حذف کنید.

اگر هم نتوانستید پیدا کنید یا همچین چیزی در فایل ها وجود نداشت مهم نیست. کافیه در هر جایی از فایل template.css یا هر فایل css مربوط به قالب کد زیر را بنویسید

div.pagination{display:inline !important;}

تصاویر زیر از مرورگر فایرفاکس خدمت شما

تصویر قبل از تغییر کد

do.php?imgf=10db92365ed11.jpg

تصویر بعد از تغییر در کد

do.php?imgf=1bd017c9882b1.jpg

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...