رفتن به مطلب
elahe.user

عدم اتصال به درگاه بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام.

من از درگاه بانک ملت در ویرچومارت استفاده می کنم ولی زمانی که تکمیل خرید را میزنم به جای وصل شدن به درگاه بانک فقط پیغام میدهد که اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد. چه کار کنم؟

ویرایش شده توسط elahe.user

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت قبل, elahe.user گفت:

با سلام.

من از درگاه بانک ملت در ویرچومارت استفاده می کنم ولی زمانی که تکمیل خرید را میزنم به جای وصل شدن به درگاه بانک فقط پیغام میدهد که اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد. چه کار کنم؟

درود.اگر اطلاعات درگاه (کد مرچنت و ...)رو درست وارد کردید و افزونه اتصال ویرچومارت به بانک ملت رو نصب کرده باشید ، باید به درگاه وصل بشه.

یا علی

لینک به ارسال

افزونه که وصل شده و اطلاعات درگاه بانکی به درستی قرار داده شده ولی با این حال وارد درگاه نمی شود.

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, elahe.user گفت:

افزونه که وصل شده و اطلاعات درگاه بانکی به درستی قرار داده شده ولی با این حال وارد درگاه نمی شود.

درود.اگر اطلاعات درست وارد شده ( حتی یک اسپیس هم اضافه وارد نشده ) و درگاه تایید و فعاله شاید کمی بطول بیانجامه.

چون من خودم که از ایران کیش درگاه گرفتم تا مدت کوتاهی وصل نمیشد ولی بعدش درست شد.

شما بازم منتظر نظرات سایر دوستان باشید.

یا علی

لینک به ارسال
11 ساعت قبل, gediran گفت:

درود.اگر اطلاعات درست وارد شده ( حتی یک اسپیس هم اضافه وارد نشده ) و درگاه تایید و فعاله شاید کمی بطول بیانجامه.

چون من خودم که از ایران کیش درگاه گرفتم تا مدت کوتاهی وصل نمیشد ولی بعدش درست شد.

شما بازم منتظر نظرات سایر دوستان باشید.

یا علی

ممنونم....

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, elahe.user گفت:

ممنونم....

برای تشکر از دکمه " پسندیدن " استفاده کنید و اسپم ارسال نکنید.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...