رفتن به مطلب
چهارسوق

سیستم امتیاز دهی جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام برای دریافت افزونه های جومینا امتیاز لازم است تااین جا مشکلی نیست مشکل از انجا شروع میشه که با عدم ورود به سایت امتیازات شما کم میشه البته بااین موضوع هم میشه کنارامد اما این که بعد از پایان امتیازات  شما امتیاز منفی در یافت میکنید دیگه واقعان اشتباه است ازاقای تهرانی میخواهم کاری بکنند که امتیازات حداقل منفی نشه 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
10 ساعت قبل, چهارسوق گفت:

سلام برای دریافت افزونه های جومینا امتیاز لازم است تااین جا مشکلی نیست مشکل از انجا شروع میشه که با عدم ورود به سایت امتیازات شما کم میشه البته بااین موضوع هم میشه کنارامد اما این که بعد از پایان امتیازات  شما امتیاز منفی در یافت میکنید دیگه واقعان اشتباه است ازاقای تهرانی میخواهم کاری بکنند که امتیازات حداقل منفی نشه 

جواب سئوال شما را باید آقای تهرانی بدهند. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
اما شما هم به خاطر احترام به جومینا روزی یه سری کوچلو به سایت جومینا بزن:) سایت جومینا و شخص آقای تهرانی زحمات زیادی برای جوملای فارسی کشیدند. البته آقای تهرانی هم از این تعریف بنده مغرور نشوند:) البته مغرور هم شدند مسئله ای نیست زحمت کشیدند حقشونه

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, چهارسوق گفت:

سلام ار اکانت من مشخصه از کی عضو جومینا هستم  البته به دلیل گرفتاری کاری نمیتونم مرتب سر بزنم

سلام. قصد بی ادبی و جسارت نداشتم. بنده خودم هم از پیر شده های استفاده از جوملا هستم. واقعاً زمانی بود که افزونه فارسی بزور پیدا می شد. زمانی بود که افزونه هایی فارسی را هر کسی نمی توانست دانلود کند. تقسیم بندی کرده بودند که حتماً باید عضو جومینا باشی و عضویت هم درجه 1و 2 و 3 داشت که بر اساس مهارت برنامه نویسی افراد را تقسیم بندی می کردند و افزونه های خاص را فقط افراد حرفه ای می توانستند دانلود کنند. اما الان این طبقه بندی حذف شده و میزان فقط و فقط فعالیت شما در سایت جومینا هست. کافیه روزی 1 بار به سایت جومینا سر بزنید و 10 امتیاز را کسب کنید بعضی روزها هم که امتیاز هدیه می دهند که خیلی باحاله:) بنده هم واقعاً وقت نمی کنم و گرفتارم اما قدر این امتیازها را خوب می دانم. اگر واقعاً خیلی گرفتار هستید پیشنهاد می کنم که در مرورگرتان جومینا را هم خانه اصلی قرار دهید تا به محض باز شدن مرورگر به سایت جومینا برید و 10 امتیاز را کسب کنید:) این نظری شخصی خودم بود تصمیم با خودتان است

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...