رفتن به مطلب
moon

برگرداندن اطلاعات نمونه قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام .من مجموعه مطالبی را از قالب h2 shop حذف کردم.ولی الان بهشون احتیاج دارم.(من ماژول هاشونو حذف نکردم).فقط مطالبشون را از "قسمت محتوا" و از" قسمت محصولات در ویرچومارت" حذف کردم که حجم سایت پایین بیاد.

چطوری میتونم آنها را برگردانم؟ فایل اصلی قالب را هم دارم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
10 ساعت قبل, moon گفت:

سلام .من مجموعه مطالبی را از قالب h2 shop حذف کردم.ولی الان بهشون احتیاج دارم.(من ماژول هاشونو حذف نکردم).فقط مطالبشون را از "قسمت محتوا" و از" قسمت محصولات در ویرچومارت" حذف کردم که حجم سایت پایین بیاد.

چطوری میتونم آنها را برگردانم؟ فایل اصلی قالب را هم دارم.

درود

میتونید جداول مربوط بهشون رو توی پی اچ پی مای ادمین پیدا کنید و اکسپورت و ایمپورت کنید.

یاحق

لینک به ارسال

سلام.ممنون از راهنمایی تان.من در مراحل پایانی  این سایت هستم.ولی یکی از مشکلاتم اینه که وقتی روی محصول می روم و quickview  را میخواهم استفاده کنم. بعد از اینکه محصول را به سبد اضافه کردم  این پیام می آیدdo.php?imgf=422d3aed8cbe1.png

ولی دکمه ادامه خرید من را به صفحه قبلی که محصول را انتخاب کرده بودم می برد.میشه بفرمایید چکار باید کرد؟

لینک به ارسال

همچنین وقتی روی آیکن سبد خرید میروم و دکمه پرداخت نهایی را میزنم. دکمه ادامه خرید در بالای صفحه من را به صفحه محصولات می بردdo.php?imgf=813314e850ab1.png

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, moon گفت:

سلام.ممنون از راهنمایی تان.من در مراحل پایانی  این سایت هستم.ولی یکی از مشکلاتم اینه که وقتی روی محصول می روم و quickview  را میخواهم استفاده کنم. بعد از اینکه محصول را به سبد اضافه کردم  این پیام می آیدdo.php?imgf=422d3aed8cbe1.png

ولی دکمه ادامه خرید من را به صفحه قبلی که محصول را انتخاب کرده بودم می برد.میشه بفرمایید چکار باید کرد؟

درود

سوالتون مربوط به این تاپیک نیست! اما با این حال. دکمه ادامه خرید کارش همینه و داره درست کار میکنه و شما رو به صفحه ای هدایت میکنه که بتونید کالا های بیشتری رو بخرید.

یاحق

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۳/۶ ه‍.ش. at 20:54 , RezaDindar گفت:

درود

سوالتون مربوط به این تاپیک نیست! اما با این حال. دکمه ادامه خرید کارش همینه و داره درست کار میکنه و شما رو به صفحه ای هدایت میکنه که بتونید کالا های بیشتری رو بخرید.

یاحق

سپاس فراوان:)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...