رفتن به مطلب
sorina_1100

مشکل در جدول

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشین

تو سایتم یه جدول دارم که میخوام زیر عنوان های هر سلول یه عکس یا رنگ بیفته هم عرض با عکس سفید پایینش ، یه عکس انداختم ولی هرچی میکنم هم سایز با عکس زیرش نمیشه از نظر عرض

مشکل کجاست؟

به علاوه یه خط هم زیر بخش اخبار اسکرولی و بالای جدولم تو وسط صفحه هست که هرچی میگردم پیدا نمیکنم از کجا باید برش دارم ، چطوری میتونم برش دارم؟

آدرس صفحه :

https://123parse.com/blog/1072-بخش-فروش

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کار سختی نیست می توان با سی اس اس این کار را انجام داد.
اما یک نکته را بنده متوجه نشدم و آن اینکه هدف شما از این جدول چی بود؟ اگر هدفتان ارائه کاتالوگی از خدمتان و محصولات است اینطور جدول بندی و معرفی تک تک محصولات و لینک دادن به محصولات بصورت دستی کارتان را از هرنظر مشکل خواهد کرد چه از نظر مدیریت چه از نظر آپدیت و بروزرسانی و انجام تغییرات. برای همچین کاری بهتر است از یک افزونه کاتالوگ ساز یا فروشگاه ساز استفاده کنید( بعضی از افزونه های فروشگاه ساز این قابلیت را دارند که حالت فروشگاهی و فروش را غیرفعال کنید و فقط معرفی و توضیحات محصول بماند یعنی فروشگاه ساز تبدیل به معرفی محصول و خدمات میشه یعنی میشه کاتالوگ ساز )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...