رفتن به مطلب
Morteza63

قرار دادن عکس در background image URL

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و وقت بخیر دوستان گرامی
دوستان من یک ماژولی رو تهیه کردم که در یک قسمت گزینه ای به نام  Background وجود داره و زیر مجموعه اش یه کادری داره به نام background imgae url من هر آدرسی رو که میدم عکس در قالب قرار نمیگیره و نمایش نمیده. لطفا راهنمایی بفرمائید چیکار باید بکنم. با تشکر

ویرایش شده توسط Morteza63

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ای کاش یک عکس از مشکل بوجود آمده و افزونه موردنظر می گذاشتید. این طوری کمی سخته جواب دادند.

فقط توجه داشته باشید که عکسی که قرار می دهید باید آن عکس بر روی هاست باشد ( اگر سایتتان بر روی هاست است ) و اگر سایتتان را روی لوکال امتحان می کنید عکس هم باید در جایی در لوکال موجود باشه ( بهتر است در همان پوشه ای که سایت در لوکال هست، عکس هم در آنجا قرار داشته باشد ) سپس آدرس url عکس را در کادر background imgae url بنویسید. آدرس دهی می تونه بصورت نصبی یا مطلبق باشه. در کل فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون

هر راهی که شما فکرش رو بکنید انجام دادم و عکس در لوکال هم وجود داره و مسیر عکس رو هم بدرستی میدم ولی در قالب نمایش نمیده متاسفانه

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۳/۵ ه‍.ش. at 14:27 , Morteza63 گفت:

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون

هر راهی که شما فکرش رو بکنید انجام دادم و عکس در لوکال هم وجود داره و مسیر عکس رو هم بدرستی میدم ولی در قالب نمایش نمیده متاسفانه

درود

لطفا یک اسکرین شات + نام افزونه رو قرار بدین. وقتی روی عنوان گزینه میرید تولتیپی برای توضیحات نمایش نمیده؟

یاحق

لینک به ارسال

ممنونم از پاسخگویی شما آقای دیندار عزیز

نام ماژول :  Particles Module 

نخیر متاسفانه هیچ توضیحی رو نمایش نمیده

لطفا همین لینک رو مشاهده کنید ، منظورم کادری هست که تصویر درونش قرار گرفته و با رفتن موس اشکال و خطوط جابجا میشه ( تبلیغات جومینا هاست  )

http://www.joomina.ir/item/1028-ایجاد-گالری-تصاویر-در-مطلب.html

اینجا چطور میتونم اسکرین شات رو بفرستم ؟ از کدوم قسمت ؟

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, Morteza63 گفت:

ممنونم از پاسخگویی شما آقای دیندار عزیز

نام ماژول :  Particles Module 

نخیر متاسفانه هیچ توضیحی رو نمایش نمیده

لطفا همین لینک رو مشاهده کنید ، منظورم کادری هست که تصویر درونش قرار گرفته و با رفتن موس اشکال و خطوط جابجا میشه ( تبلیغات جومینا هاست  )

http://www.joomina.ir/item/1028-ایجاد-گالری-تصاویر-در-مطلب.html

اینجا چطور میتونم اسکرین شات رو بفرستم ؟ از کدوم قسمت ؟

متوجه منظور و توضیحاتتان و از لینکی که به سایت جومینا دادید، نشدم

اما جواب قسمت دوم را خدمتتان عرض کنم برای فرستادن اسکرین شات یا هر فایل پیوست و ضمیمه ای بهتر است از یک آپلود سنتر استفاده کنید که اینجا طبق قوانین چون نباید به سایت های دیگه لینک داده بشه از آپلود سنتر خود جومینا به آدرس http://www.jmdownload.ir استفاده کنید. عکس، تصویر، فایل و ... در این آپلود سنتر آپلود کنید بعد از آپلود به شما لینکی داده می شود آن لینک را در این انجمن قرار دهید. همین

لینک به ارسال

خیلی ممنونم ، لطف کردید واقعا . در بک گراند رنگ آبی یا هر رنگ دلبخواه تغییر میکنه ولی هر آدرسی رو که میدم عکس به عنوان زمینه قرار نمیگیره . ( در جومینا هاست چطور تصویر آرم و نوشته قرار گرفته )do.php?imgf=f63f71a5c6c71.jpg

do.php?imgf=2424da9febc01.jpgdo.php?imgf=c1740a70907f1.jpg

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما دوستان گرامی

مشکلم بالاخره حل شد . خیلی ممنونم از شما عزیزان که تلاش میکنید تا پاسخگوی مشکلات بنده و دیگر دوستان باشید. و تشکر ویژه دارم از مدیر انجمن. خدا خیرتون بده

ویرایش شده توسط Morteza63

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...