رفتن به مطلب
mtm

مشکل در سیستم پرداخت

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

از افزونه K2STORE  و درگاه پرداخت زرین پال استفاده میکنم در قسمت تایید سفارش و روش پرداخت خطای زیر رو میده مشکل چیست؟

تایید سفارش :

Notice: Undefined index: first_name in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: last_name in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: address_1 in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: city in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: zip in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: phone_2 in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: country_id in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: zone_id in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home1/public_html/plugins/k2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 46

روش پرداخت:

روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home1/public_html/plugins/k2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal/tmpl/prepayment.php on line 14

ویرایش شده توسط mtm

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
5 ساعت قبل, mtm گفت:

سلام

از افزونه K2STORE  و درگاه پرداخت زرین پال استفاده میکنم در قسمت تایید سفارش و روش پرداخت خطای زیر رو میده مشکل چیست؟

تایید سفارش :

Notice: Undefined index: first_name in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: last_name in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: address_1 in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: city in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: zip in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: phone_2 in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: country_id in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Notice: Undefined index: zone_id in /home1/public_html/components/com_k2store/controllers/checkout.php on line 1654

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home1/public_html/plugins/k2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal.php on line 46

روش پرداخت:

روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید.
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home1/public_html/plugins/k2store/payment_zarinpal/payment_zarinpal/tmpl/prepayment.php on line 14

درود .مهندس اگر به درگاه پرداخت متصل میشه که می‌تونید از مسیر منوی سیستم/سربرگ سرور گزارش خطا رو روی هیچکدام بزارید‌ دیگه خطا رو نمایش خمیده.اگر که متصل نمیشه مشکل از جای دیگه هست که اگر خواستید مطرح کنم.

موفق باشید. یا علی

لینک به ارسال

آیا با وجود این خطاها فروشگاهتان و مراحل پرداخت درست کار می کنند؟ یا اصلاً مراحل پرداخت انجام نمیشه؟

اگر با وجود این خطاها، مراحل اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش درست انجام می شود از تنظیمات خود جوملا یا از طریق سرور نمایش خطاها را غیرفعال کنید.

اگر به هیچ عنوان مراحل اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش درست انجام نمی شود مشکل از جای دیگه هست که اساتید محترم رسیدگی می کنند

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

سلام

ممنون اون خطاها رفع شد فقط در قسمت پرداخت دکمه پرداخت رو نشون نمیده به شکل زیر نشون میده مشکل از کجاست؟ در تصویر زیر

do.php?imgf=43a3dfcfe9741.png

لینک به ارسال

K2STORE

5 ساعت قبل, mtm گفت:

سلام

ممنون اون خطاها رفع شد فقط در قسمت پرداخت دکمه پرداخت رو نشون نمیده به شکل زیر نشون میده مشکل از کجاست؟ در تصویر زیر

do.php?imgf=43a3dfcfe9741.png

این خطا وجود خواهد داشت با توجه به اینکه این خطا از نوع Strict Standards است بقیه خطاها فقط از نوع Notice بودند.
پیشنهاد می کنم که افزونه پرداخت زرین پال را از فرشوگاهتان حذف کنید و از نو نصب کنید. همچنین افزونه اتصال و پرداخت زرین پال K2STORE را از سایت خود زرین پال دانلود کنید. اگر در سایت جومینا هم افزونه اتصال و پرداخت زرین پال K2STORE وجود دارد آن را هم امتحان کنید خلاصه با چند بار حذف و نصب افزونه اتصال و پرداخت زرین پال K2STORE از منابع مختلف و برنامه نویس های مختلف به احتمال قوی مشکل حل خواهد شد. اگر حل نشد با یکی از برنامه نویس ها مشکل تان را درمیان بزارید.

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

مهندس درود. در پلاگین اتصال k2store به ایران کیش که تصویر رو نشون نمیده و بلافاصله پس از تایید مشتری وارد درگاه میشه.

.....

شاید تصویر مشکل داره اونو چک ویا تعویض کنید ببینید چی میشه.

موفق باشید.یا علی مدد

لینک به ارسال

سلام

مشکل حل نشد ؟ چکارش کنم از اساتید و مدیران کسی نیست راهنمایی کنه ؟

ممنون

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, mtm گفت:

سلام

مشکل حل نشد ؟ چکارش کنم از اساتید و مدیران کسی نیست راهنمایی کنه ؟

ممنون

دوست عزیز این فایل را دانلود و نصب کن ببین مشکلت حل میشه. همون افزون اتصال k2store به زرین پال هست که تغییر کوچکی دادم
http://www.jmdownload.ir/do.php?filename=b6735e853e2c1.zip

لینک به ارسال

یادم رفت بهتون بگم. قبل از نصب بهتر بود افزونه قبلی را حذف و افزونه جدید را نصب می کردید.

همچنین از تنظیمات خود جوملا کش جوملا را حذف می کردید.
همچنین کش مرورگرتان را حذف می کردید یا لااقل کلید ctrl+f5 را فشار می دادید تا کش مربوط به آن صفحه پاک شود.
اگر با پاک سازی کش جوملا و مرورگرتان مشکل حل نشد. موارد زیر را امتحان کنید.

این پلاگین پرداخت زرین پال برای k2store در جومینا مارکت هست رایگان هست دانلود و امتحان کنید
http://www.joominamarket.com/joomla-plugins/k2store-to-zarinpal.html
اگر به مشکلی برخورد کرددی در این انجمن یا درهمان جومینا مارکت مشکلتون را مطرح کنید

همچنین در سایت ******** هم وجو داره که قیمت حدود 15 هزار تومان داره و ایشون همه افزونه های اتصال به درگاه را پشتیبانی می کنند البته افزونه هایی که از ایشون خریداری شده بشه و می تونید درصورت بروز مشکل مشکلتون را به ایشون بگید تا حل کنند.
http://******.com/extensions/item/225-k2store-zarinpal-******-plugin

لینک به ارسال

خیلی ممنون . همین کار که گفتی انجام دادم اول اون افزونه رو حدف کردم بعد این یکی رو نصب کردم کش رو هم خالی کردم ولی باز درست نشد همین افزونه رو از سایت جومینا مارکت دانلود کردم .

لینک به ارسال

مشکل را حل کردم. تا حال از طریق k2store به زرین پال متصل نشده بودم. روی لوکال امتحان کردم و مشکل را پیدا کردم. در لوکال برای من همه چیز درست کار کرد. مشکل این بود که مسیر تصویر را اشتباه داده بودند. یه مشکل کوچلو در برنامه نویسی. همین. فایل تصحیح شده را دانلود و نصب کن. باید مشکل این دفعه حل شده باشد. قبل از هر چیزی پلاگین قبلی را حذف کنید کش مرورگر و جوملا را پاک کنید و در آخر پلاگین زیر را نصب کنید. باید مشکل حل شود. لطفاً نتیجه را هم این جا اعلام کنید
http://www.jmdownload.ir/do.php?filename=e9faa9c72e971.zip

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, bashka گفت:

یادم رفت بهتون بگم. قبل از نصب بهتر بود افزونه قبلی را حذف و افزونه جدید را نصب می کردید.

همچنین از تنظیمات خود جوملا کش جوملا را حذف می کردید.
همچنین کش مرورگرتان را حذف می کردید یا لااقل کلید ctrl+f5 را فشار می دادید تا کش مربوط به آن صفحه پاک شود.
اگر با پاک سازی کش جوملا و مرورگرتان مشکل حل نشد. موارد زیر را امتحان کنید.

این پلاگین پرداخت زرین پال برای k2store در جومینا مارکت هست رایگان هست دانلود و امتحان کنید
http://www.joominamarket.com/joomla-plugins/k2store-to-zarinpal.html
اگر به مشکلی برخورد کرددی در این انجمن یا درهمان جومینا مارکت مشکلتون را مطرح کنید

همچنین در سایت استاد ابوالفضل طالبی هم وجو داره که قیمت حدود 15 هزار تومان داره و ایشون همه افزونه های اتصال به درگاه را پشتیبانی می کنند البته افزونه هایی که از ایشون خریداری شده بشه و می تونید درصورت بروز مشکل مشکلتون را به ایشون بگید تا حل کنند.
http://p30joomla.com/extensions/item/225-k2store-zarinpal-gateway-plugin

درود

مهندس اگر میشه طبق قوانین لینک به سایت دیگه ای ندین!

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...