رفتن به مطلب
Morteza63

عدم نمایش نمونه کار ها در قالب sj the cool

پست های پیشنهاد شده

درود بیکران خدمت اساتید و دوستان گرامی

دوستان من از قالب sj the cool ورژن رایگانش دارم استفاده میکنم که درون خودش از کامپوننت k2  بهره میبره ولی متاسفانه مثل قالب sj the cool pro که در فروشگاه برای فروش هست در منو هاش گزینه نمونه کار ها رو نمایش نمیده . من حتی کامپوننت k2 رو هم بصورت جداگانه دانلود کردم و نصب کردم و همه موارد رو بررسی کردم ولی باز با صفحه اخطار روبرو میشه و تصاویر رو نمایش نمیده. لطفا دموی این قالب رو مشاهده کنید : ( منو --- صفحات ---> نمونه کارها )

http://www.joominamarket.com/shopping-templates/sj-thecool-pro.html

لطفا راهنمایی بفرمائید . سپاسگزارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
9 ساعت قبل, Morteza63 گفت:

درود بیکران خدمت اساتید و دوستان گرامی

دوستان من از قالب sj the cool ورژن رایگانش دارم استفاده میکنم که درون خودش از کامپوننت k2  بهره میبره ولی متاسفانه مثل قالب sj the cool pro که در فروشگاه برای فروش هست در منو هاش گزینه نمونه کار ها رو نمایش نمیده . من حتی کامپوننت k2 رو هم بصورت جداگانه دانلود کردم و نصب کردم و همه موارد رو بررسی کردم ولی باز با صفحه اخطار روبرو میشه و تصاویر رو نمایش نمیده. لطفا دموی این قالب رو مشاهده کنید : ( منو --- صفحات ---> نمونه کارها )

http://www.joominamarket.com/shopping-templates/sj-thecool-pro.html

لطفا راهنمایی بفرمائید . سپاسگزارم

درود

والا درست متوجه منظورتون نشدم اما افزونه به کار رفته در این قسمت sp-simpleportfolio هست.

یاحق

لینک به ارسال

درود

از بخش افزونه ها -> مدیریت، portfolio رو حذف کنید، هم ماژول هم کامپوننت حتی توی دیتابیس هم جداولش رو پاک کنید.

از اینجا نسخه جدیدش رو دانلود کنیدو نصب کنید. درست میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...