رفتن به مطلب
goblet

لینک های 404

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتی درست کردم و وقتی تو وب مستر تولز گوگل ثبت کردم. ولی گوگل کلی لینک های خطادار به من معرفی کرد.

یک سری از این لینک برای سایت و قالب قبلیه که دیگه الان نیست و یک سری دیگر هم قالب جدید ایجاد کرده.

من چه جوری می توانم این لینک ها را ارجاع بدم؟ با افزونه sh404sef خواستم انجام بدم ولی بعضی قسمت ها مثل تماس با ما که کامپونت درست کرده. بجای لینک اصلی که قبلا بود، آدرس را به آدرس کامپوننت تغییر داده که نمیشه عوض کرد.

ممنون میشم کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر از گوگل وبمستر میخواهید حذف کنید باید وارد وبمستر گوگل بشید و به مسیر زیر برید:

Site Configuration –> Crawler access

در تب URL removal آدرس هایی که خطا دارند را وارد و بعد حذف کنید

چند روزی هم باید صبر کنید تا گوگل انجام بده

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون

حالا اگر بخوام لینک هام را sef کنم چطور میتونم بصورت دستی این کار را انجام دهم؟

(از sh404sef استفاده کردم ولی تمام لین ها را طولانی و بد آدرس دهی کرد. acesef را هم تا نصب کردم کل صفحه سایت را بست و هیچ کدام از لینک های منو را هم باز نمی کرد!)

لینک به ارسال
17 ساعت قبل, goblet گفت:

ممنون

حالا اگر بخوام لینک هام را sef کنم چطور میتونم بصورت دستی این کار را انجام دهم؟

(از sh404sef استفاده کردم ولی تمام لین ها را طولانی و بد آدرس دهی کرد. acesef را هم تا نصب کردم کل صفحه سایت را بست و هیچ کدام از لینک های منو را هم باز نمی کرد!)

درود

نمیدونم کدوم نسخه از sh404sef رو نصب کردین اما اگر تنظیمات رو درست انجام بدین نباید مشکلی داشته باشه اگر میخواید لینک هاتون کوتاه بشه باید از direct alias استفاده کنید.

یاحق

لینک به ارسال

جود در سایت را نصب کردم.

مثلا صفحه تماس با ما را با chronoforms درست کردم و لینکش هم تماس با شد ولی بعد از فعال کردن sh404sef آدرس لینک به دایرکتوری کامپونت تغییر کرد که جایی هم نبود که بشه عوض کرد.

آیا افزونه direct alias  که فرمودید، چند لینک به یک مطلب را هم یکی می کند؟
اصلا چه جوری میشه تمام این لینک های اضافی را پیدا کرد؟ (من هر کدام را که گوگل پیدا می کنه redirect می کنم)

ویرایش شده توسط goblet

لینک به ارسال
13 ساعت قبل, goblet گفت:

مثلا صفحه تماس با ما را با chronoforms درست کردم و لینکش هم تماس با شد ولی بعد از فعال کردن sh404sef آدرس لینک به دایرکتوری کامپونت تغییر کرد که جایی هم نبود که بشه عوض کرد.

درود

در بخش تنظیمات میتونید فعال کنید که chronoform هم بهینه سازی بشه یا خیر.

13 ساعت قبل, goblet گفت:

آیا افزونه direct alias  که فرمودید، چند لینک به یک مطلب را هم یکی می کند؟

بله

13 ساعت قبل, goblet گفت:

اصلا چه جوری میشه تمام این لینک های اضافی را پیدا کرد؟ (من هر کدام را که گوگل پیدا می کنه redirect می کنم)

قبلا در سایت جومینا راجع به داپلیکیت لینک ها صحبت شده.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...