رفتن به مطلب
goblet

نوشته های فارسی در هم برهم

پست های پیشنهاد شده

سلام

من 2 روز پیش افزونه تلگرام را نصب کردم. سایتم og داشت ولی عکس مطلابی که در هسته جوملا بود را نشان نمیداد (عنوان را نشان میداد)! سایت همه چیزش درست کار می کرد تا اینکه امروز خواستم متای description را کمی عوض کنم. بعد از ذخیره دیدم که تو سورس صفحه، هرجا که متن فارسی بود را بصورت نوشته های در هم بر هم مثل †Ø¯Ù‡ شیر نشان میدهد! و هر صفه ای را که می خواهم با افزونه تلگرام به اشتراک بگذارم، صفحه سایت رفرش و کل نوشته ها بصورت در هم بر هم ظاهر میشود.
حا این مشکل در هم برهم را چجوری مشه رفع کرد؟ پلاگین
metatelegramcontent را هم نصب کردم ولی تاثیری نداشت. غیر فعال هم کردم ولی باز هیچ اتفاقی نیفتاد! البته این مشکل تنها در فایرفاکس است و در IE این مشکل نیست.
بعضی اوقات درست میشه ولی دوباره یک دفعه ای بر میگرده. روی چند سیستم امتحان کردم ولی همچنان روی فایرفاکس بعضی اوقات سورس صفحه را در هم بر هم نشان میده ولی در فایرفاکس بعداز اشترک گذاشتن در تلگرام بلافاصله تمام نشوته ای صفحه در هم بر هم میشه و اگر روی لینکی کلیک کنم خطای 404 میده و فقط میشه روی صفحه اصلی رفت تا مشکل رفع بشه

ویرایش شده توسط goblet

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...