رفتن به مطلب
pakjavanomid1

مشکل در بسته نصبی Shaper Politist

پست های پیشنهاد شده

من این بسته نصبی را  خریداری کردم نصب کردم  چون صفحه اول این قالب با کامپوننت  sp page bilder   ساخته شده داخل کامپوننت وقتی به صفحات ساخته شده جهت ویرایش میروم  و ویرایش لازم را انجام میدهم  هنگام ذخیره  کردن ذخیره  نمی شود و  صفحه  تیره و تیره تر میگردد

مشکل مرور گر هم نیست چون در همه مرورگرها امتحان کردم در ضمن  بقیه افزونه ها قابل  ویرایش و ذخیره سازی هستند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
9 ساعت قبل, pakjavanomid1 گفت:

من این بسته نصبی را  خریداری کردم نصب کردم  چون صفحه اول این قالب با کامپوننت  sp page bilder   ساخته شده داخل کامپوننت وقتی به صفحات ساخته شده جهت ویرایش میروم  و ویرایش لازم را انجام میدهم  هنگام ذخیره  کردن ذخیره  نمی شود و  صفحه  تیره و تیره تر میگردد

مشکل مرور گر هم نیست چون در همه مرورگرها امتحان کردم در ضمن  بقیه افزونه ها قابل  ویرایش و ذخیره سازی هستند

درود

خب همونطور که میفرمایید بسته تجاری هست پس شامل پشتیبانیه بهتره با ارائه دهنده در ارتباط باشید...

یاحق

لینک به ارسال

میدانم که تجاری هست من اینو از جومینا مارکت خریدم گفتند بیام اینجا پشتیبانی بگیرم واقعا متاسفم برای خودم 

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, pakjavanomid1 گفت:

میدانم که تجاری هست من اینو از جومینا مارکت خریدم گفتند بیام اینجا پشتیبانی بگیرم واقعا متاسفم برای خودم 

درود. مهندس نگران نباش .پشتیبانی جومینا مارکت عالیه تعجب میکنم شما اینجور میگید.در ضمن اگر جایی نتونستی پشتیبانی بگیرید ؛ این شماره مهندس میری ، مدیر جومینا مارکته که پایین سایت درج شده:

شماره تماس : 09366718361 (9 الی 17 - فقط روزهای کاری)

موفق و مویّد باشید.یاعلی

لینک به ارسال
17 ساعت قبل, pakjavanomid1 گفت:

درود

درسته همینجا میشه جواب داد اما خوب شما این محصول رو از جومینا مارکت خریدین پس بهتره تیکت بدین تا با کیفیت بالاتری پشتیبانی بشید. بخاطر همین گفتم...

یاحق

لینک به ارسال

متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم من این بسته را برای یک کمپین و همایش  طب سنتی  خریداری کرده بودم که اگر امروز این مشکل حل نشود کار از دستم میپره .

اینکه نمیشود یک محصول را فروخت بعد گفت برید از فلان انجمن پشتیبانی بگیرید این کار درستی نیست 

من میخواستم بسته دانشگاهی را هم بگیرم که با این وضعیت فکر کنم  با همان مشکل مواجه خواهم شد

لینک به ارسال
14 ساعت قبل, pakjavanomid1 گفت:

متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم من این بسته را برای یک کمپین و همایش  طب سنتی  خریداری کرده بودم که اگر امروز این مشکل حل نشود کار از دستم میپره .

اینکه نمیشود یک محصول را فروخت بعد گفت برید از فلان انجمن پشتیبانی بگیرید این کار درستی نیست 

من میخواستم بسته دانشگاهی را هم بگیرم که با این وضعیت فکر کنم  با همان مشکل مواجه خواهم شد

درود

دسترسی بدین مشکل رو برسی کنم چون نمیخوام از گروه جومینا دلخور باشید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...