رفتن به مطلب
moon

راهنمایی قالب H2SHOP

پست های پیشنهاد شده

با درود. وقت همه دوستان بخیر.دو تا سوال داشتم

1 - در این قالب چگونه می شود عکسی که پشت صفحه اصلی قرار گرفته را عوض کرد؟ خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نشد.

2do.php?imgf=fd1c8b7b280c1.png

2 -  مگا منو کجاست و چگونه باید طبق میل خودم تغییرش بدهم؟آنرا هم پیدا نکردم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

1. روی عکس کلیک راست کنید و گزینه inspect element رو انتخاب کنید، آدرس عکس رو بهتون نشون میده و میتونید از این طریق تغییرش بدید.

2. مگا منو ماژول هست، از قسمت ماژولا انتخابش کنید و از زبانه گزینه های مگا منو رنگ و سایز و ... تغییر بدید. اگه هم خودتون میتونید css براش بنویسید، توی همون زبانه زمینه رو روی سفارشی قرار بدید و در پوشه media سایت پوشه djmegamenu فایل های css هست، از اینجا براش css بنویسید.

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۲/۱۸ ه‍.ش. at 15:54 , کارشناس پشتیبانی(خسروشاهی) گفت:

درود

1. روی عکس کلیک راست کنید و گزینه inspect element رو انتخاب کنید، آدرس عکس رو بهتون نشون میده و میتونید از این طریق تغییرش بدید.

2. مگا منو ماژول هست، از قسمت ماژولا انتخابش کنید و از زبانه گزینه های مگا منو رنگ و سایز و ... تغییر بدید. اگه هم خودتون میتونید css براش بنویسید، توی همون زبانه زمینه رو روی سفارشی قرار بدید و در پوشه media سایت پوشه djmegamenu فایل های css هست، از اینجا براش css بنویسید.

با سپاس فراوان

یک مشکل پیش اومده.این خطا موقع ایجاد یک منوی جدید یا استفاده از کامپوننت ها رخ میده.باید چکار کرد؟do.php?imgf=caf39c17e0131.jpg

لینک به ارسال
14 ساعت قبل, moon گفت:

با سپاس فراوان

یک مشکل پیش اومده.این خطا موقع ایجاد یک منوی جدید یا استفاده از کامپوننت ها رخ میده.باید چکار کرد؟do.php?imgf=caf39c17e0131.jpg

به نظر شما اگر فقط پوشه administrator را دوباره جایگزینش کنم درست میشه؟

آیا میشه یک بار دیگه قالب را نصب کنم و دیتابیس اولی را برای این قالی جدیده معرفی کنم؟سپس قالب اولی را حذف کنم؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
بر ۱۳۹۶/۲/۲۵ ه‍.ش. at 13:41 , moon گفت:

آیا میشه یک بار دیگه قالب را نصب کنم و دیتابیس اولی را برای این قالی جدیده معرفی کنم؟سپس قالب اولی را حذف کنم؟

عزیزان این مشکل راه حلی نداره که پاسخ داده نمیشه.؟

ویرایش شده توسط moon
ویرایش مطلب

لینک به ارسال

درود

احتمالش هست اما قبل از هرکاری بکاپ رو فراموش نکنید.

بله میشه.

یاحق

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۲/۲۴ ه‍.ش. at 22:56 , moon گفت:

با سپاس فراوان

درود.مهندس منم ثبلا به اینجور چیزی برخورده بودم البته توی لوکال.فکر کنم از نسخه php هاستینگتون باشه که با جوملا تطابق نداشته باشه .میتونید بزاریدش روی 7.0 یا اگر از این نبود ؛ حتما مربوط به افزونه ای میشه ، احتمالا پلاگین باشه.چون من خودم روی لوکال که از پلاگین انتشار خودکار صفحات در تلگرام استفاده میکردم این ارور رو حتی در پنل مدیریت میداد نه یکی بلکه چندید تا از همین جداول هم در صفحه اصلی سایت میومد.به هر حال شما اینارو امتحان کنید ببینید چی میشه.

موفق باشید.یا علی

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۳/۹ ه‍.ش. at 12:55 , gediran گفت:

درود.مهندس منم ثبلا به اینجور چیزی برخورده بودم البته توی لوکال.فکر کنم از نسخه php هاستینگتون باشه که با جوملا تطابق نداشته باشه .میتونید بزاریدش روی 7.0 یا اگر از این نبود ؛ حتما مربوط به افزونه ای میشه ، احتمالا پلاگین باشه.چون من خودم روی لوکال که از پلاگین انتشار خودکار صفحات در تلگرام استفاده میکردم این ارور رو حتی در پنل مدیریت میداد نه یکی بلکه چندید تا از همین جداول هم در صفحه اصلی سایت میومد.به هر حال شما اینارو امتحان کنید ببینید چی میشه.

موفق باشید.یا علی

با سلام.

روی لوکال هست. و قالب h2shop  هست و من هیچ افزونه ای بهش اضافه نکردم

منظورتون اینه که نسخه جدید ومپ سرور را نصب کنم؟    "Apache 2.4.23 – PHP 5.6.25/7.0.10 " 

یا اینکه توی تنظیمات ومپ سرور کاری انجام بدم؟

لینک به ارسال
هم اکنون, moon گفت:

با سلام.

روی لوکال هست. و قالب h2shop  هست و من هیچ افزونه ای بهش اضافه نکردم

منظورتون اینه که نسخه جدید ومپ سرور را نصب کنم؟    "Apache 2.4.23 – PHP 5.6.25/7.0.10 " 

یا اینکه توی تنظیمات ومپ سرور کاری انجام بدم؟

درود.مهندس میشه نسخه php ومپ رو ارتقا داد ولی شلید بد نسخه پی اچ پی آپدیت بشه و یه سری مشکلات دیگه بیاره.شما آخرین نسخه ومپ رو استفاده کن ببین چی میشه. احتمالا از همین ناهمخوانی نُسَخ php باشه.

نماز روزه هاتون قبول.یا علی

لینک به ارسال

با درود. توی قالب h2shop به این مشکلات برخوردم.چکار میشه کرد؟

1-  وقتی مشتری سفارش را به اتمام میرسونه و کد سفارش برایش اعلام می شود و دکمه view your order  را میزد به صفحه خانه می رود و چیزی به مشتری نشان نمیدهد.چکار کنم؟

2- وقتی یک سفارش تموم میشه و تایید میشه.وقتی سفارش دیگری را شروع میکنم .آدرس مشتری قبلی در  فرمی که برای فاکتور پر کرده بود وجود دارد .درحالی که باید ریست شود.چکار کنم؟ همه جای تنظیماتها و سفارشات و فرمها را نگاه کردم.چیزی مربوط به این مورد پیدا نکردم.

لینک به ارسال
32 minutes قبل , moon گفت:

1-  وقتی مشتری سفارش را به اتمام میرسونه و کد سفارش برایش اعلام می شود و دکمه view your order  را میزد به صفحه خانه می رود و چیزی به مشتری نشان نمیدهد.چکار کنم؟

2- وقتی یک سفارش تموم میشه و تایید میشه.وقتی سفارش دیگری را شروع میکنم .آدرس مشتری قبلی در  فرمی که برای فاکتور پر کرده بود وجود دارد .درحالی که باید ریست شود.چکار کنم؟ همه جای تنظیماتها و سفارشات و فرمها را نگاه کردم.چیزی مربوط به این مورد پیدا نکردم.

و یک مشکل دیگر اینکه میخواهم هزینه پست محصولات هم در فاکتور قید شود و جمع زده شود. من روی پیکر بندی روشهای پرداخت و پیکربندی شیوه حمل متن مورد نظر را انجام دادم ولی کاری نکرد:huh:

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, moon گفت:

و یک مشکل دیگر اینکه میخواهم هزینه پست محصولات هم در فاکتور قید شود و جمع زده شود. من روی پیکر بندی روشهای پرداخت و پیکربندی شیوه حمل متن مورد نظر را انجام دادم ولی کاری نکرد:huh:

مهندس از چه فروشگاه سازی در اون قالب استفاده میکنید؟

یا علی

لینک به ارسال

Joomla! 3.6.5

VirtueMart 3.0.18

قالب اماده است و از جومینا مارکت خریداری کردم.

لینک به ارسال

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۳/۱۷ ه‍.ش. at 17:34 , gediran گفت:

مهندس جان یه سوال دارم

شما از افزونه shsef404 استفاده میکنید؟

یا علی

خیر . لطفا راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

با درود. توی قالب  h2shop    (

Joomla! 3.6.5

VirtueMart 3.0.18

)

به این مشکلات برخوردم.چکار میشه کرد؟

1-  وقتی مشتری سفارش را به اتمام میرسونه و کد سفارش برایش اعلام می شود و دکمه view your order  را میزد به صفحه خانه می رود و چیزی به مشتری نشان نمیدهد..آیا مشکلی در قالب هست؟

2-میخواهم هزینه پست محصولات هم در فاکتور قید شود و جمع زده شود. من روی پیکر بندی روشهای پرداخت و پیکربندی شیوه حمل متن مورد نظر را نوشتم ولی متن مورد نظر را در اخرین مرجله ای که کد سفارش به مشتر ی داده می شود .دیده می شود. چگونه می توان انرا به فکتور اضافه کرد؟من همه جای قسمت ویرچومارت را بررسی کردم .جایی برای اینکار نداشت. 

لینک به ارسال
56 minutes قبل , moon گفت:

Joomla! 3.6.5

VirtueMart 3.0.18

)

1-  وقتی مشتری سفارش را به اتمام میرسونه و کد سفارش برایش اعلام می شود و دکمه view your order  را میزد به صفحه خانه می رود و چیزی به مشتری نشان نمیدهد..آیا مشکلی در قالب هست؟

2-میخواهم هزینه پست محصولات هم در فاکتور قید شود و جمع زده شود. من روی پیکر بندی روشهای پرداخت و پیکربندی شیوه حمل متن مورد نظر را نوشتم ولی متن مورد نظر را در اخرین مرجله ای که کد سفارش به مشتر ی داده می شود .دیده می شود. چگونه می توان انرا به فکتور اضافه کرد؟من همه جای قسمت ویرچومارت را بررسی کردم .جایی برای اینکار نداشت. 

سلام
دوست عزیز این موارد در کل نباید به قالب ربطی داشته باشه. اگر از تنظیمات خود قالب و بحث  override کردن افزونه از طریق قالب چشم پوشی کنیم باید همه چیز از طریق خود افزونه کنترل بشه. در مورد شما یعنی همه چیز باید از طریق خود ویرچومارت کنترل بشه. شما اول باید به کار کردن با خود جوملا و  ویرچومارت تسلط داشته باشید. حتی در یک قالب ساده و قالب هایی که بصورت پیش فرض همراه جوملا نصب می شوند نیز می توانید ویرچومارت را به خوبی یاد بگیرید درسته که این قالب ها ظاهر زیبایی ندارند و در نهایت برای کار واقعی استفاده نخواهند شد اما برای یادگیری کاملاً مناسب هستند بعد از یادگیری کامل شما از هر قالب فروشگاهی که خواستید به راحتی می توانید استفاده کنید قالب فقط قالب هست و ظاهر فروشگاه را مناسب نشان می دهد و کاری به امکانات افزونه ندارد ( قبلاً گفتم که اگر از تنظیمات خود قالب و بحث  override کردن افزونه از طریق قالب چشم پوشی کنیم )

برای اینکه دوستان بتوانند شما را راهنمایی کنند بهتره یک نمونه آزمایشی از فروشگاه مدنظرتان را در هاست نصب کنید تا دوستان بصورت آنلاین فروشگاه شما را ببیند و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, moon گفت:

Joomla! 3.6.5

VirtueMart 3.0.18

)

درود

اگر قالب تجاری هست از پشتیبانی برخورداره با جومینامارکت در ارتباط باشید.

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...