رفتن به مطلب
zahrapu

اتصال acysms به ویرچومارت؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از پیامک ایرانیان پنل گرفتم و افزونه acysms از خودشون گرفتم و روی سایتم نصب کردم

تنظیمات اولیه رو انجام دادم ولی نمیدونم چطور تنظیم کنم که وقتی یه فاکتور پرداخت شد به صورت اتومات به تلفن همراه کاربر و مدیر سایت پیامک ارسال بشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راهنمای افزونه هایی که توسط گروه جومینا نگارش نیافته است را میتوانید در سایت سازنده مطالعه فرمایید . اموزش افزونه با پیامک ایرانیان نیست

لینک به ارسال
15 ساعت قبل, امیررضاتهرانی گفت:

راهنمای افزونه هایی که توسط گروه جومینا نگارش نیافته است را میتوانید در سایت سازنده مطالعه فرمایید . اموزش افزونه با پیامک ایرانیان نیست

درود بر شما

بله میدونم آموزش افزونه با پیامک ایرانیان نیست :) وگرنه باهاشون تماس میگرفتم:D

اون فیلم آموزش جومینا رو هم دیدم و تونستم کانفیگ اولیه رو انجام بدم 

یه کانفیگ برای همین ویرچو تونستم انجام بدم که وقتی وضعیت محصول از در حال انتظار به تایید رسید پیامک ارسال بشه به فیلد تلفن همراه ولی باز هم انجام نمیشه

البته این رو هم عرض کنم چون درگاه بانک ملت هنوز تایید نشده من خرید میزنم ولی پرداخت نمیکنم بعد در مدیریت وضعیت روی حالت انتظار میمونه بعد بصورت دستی تغییر وضعیت میدم

میتونه از این باشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...