رفتن به مطلب
goblet

مشکل در بک آپ گیری با akeeba backup

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قالب directory را رو لوکال نصب کردم و بعد از تعییرات مورد نظر با akeeba بک آپ گرفته و به هاست منتقل کردم.

حال می خواستم از سایت موجود روی هاست از طریق akeeba بک آپ بگیرم ولی دیگر فایل خروجی روی لوکال یا هاست قابل اجرا نمیباشد

(فایل زیپ است و حتی akeeb را هم آپدیت کردم ولی باز هم بی اثر بود)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهندس آکیبا بکاپی که روی سایت روی هاست دارید هم نسخه با اونیه که روی لوکال دارید؟

یا علی

ویرایش شده توسط gediran

لینک به ارسال
1 minute قبل , gediran گفت:

مهندس آکیبا بکاپی که روی سایت روی هاست دارید هم نسخه با اونیه که روی لوکال دارید؟

یا علی

وقتی که بک آپ می گیریم. فایل خروجی که بصورت زیپ است و فایل زیپ را تو ومپ باز می کنیم و از طریق مرورگر و رفتن به آدرس لوکال و فولدر معین باید شروع به نصب شود. با توجه به این قضایا نسخه آکیبا با نسخه بک آپ گرفته شده یکسان است.

این اولین بار است که با این مشکل مواجه شدم. وقتی به آدرس می روم بجای اینکه صفحه AGILE باز شود فقط صفحه سفید میاد

حتی نسخه بک آپ روی یک هاست دیگر هم قابل استفاده نیست. الان واقعا نمیدونم باید چه کار کنم

لینک به ارسال

مهندس

هم اکنون, goblet گفت:

وقتی که بک آپ می گیریم. فایل خروجی که بصورت زیپ است و فایل زیپ را تو ومپ باز می کنیم و از طریق مرورگر و رفتن به آدرس لوکال و فولدر معین باید شروع به نصب شود. با توجه به این قضایا نسخه آکیبا با نسخه بک آپ گرفته شده یکسان است.

این اولین بار است که با این مشکل مواجه شدم. وقتی به آدرس می روم بجای اینکه صفحه AGILE باز شود فقط صفحه سفید میاد

حتی نسخه بک آپ روی یک هاست دیگر هم قابل استفاده نیست. الان واقعا نمیدونم باید چه کار کنم

یعنی روی لوکال باز میشه ولی در هاست باز نمیشه درسته؟

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, gediran گفت:

مهندس

یعنی روی لوکال باز میشه ولی در هاست باز نمیشه درسته؟

فایل بک آپ روی هیچکدام کار نمی کنه

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۲/۵ ه‍.ش. at 17:11 , goblet گفت:

درود

مطمئن نیستم مشکل شما هم همین باشه یانه، اما توی یه سری نسخه های اینطوریه باید آدرس رو به این شکل تغییر بدین داخل مرورگر:

http://yoursite.com/installation/index.php

اگر مشکل از آدرس نبود آموزش آکیبا بکاپ رو داخل سایت جومینا ببینید و مرحله به مرحله باهاش پیش برید.

یاحق

لینک به ارسال
35 minutes قبل , RezaDindar گفت:

درود

مطمئن نیستم مشکل شما هم همین باشه یانه، اما توی یه سری نسخه های اینطوریه باید آدرس رو به این شکل تغییر بدین داخل مرورگر:

http://yoursite.com/installation/index.php

اگر مشکل از آدرس نبود آموزش آکیبا بکاپ رو داخل سایت جومینا ببینید و مرحله به مرحله باهاش پیش برید.

یاحق

مشکل اینه که سایت رو سرور است. بک آپ روی لوکال جواب نمیده.

آدرس بالا برای اجرای بک آپ روی سرور است

مجبورم بصورت دستی بک آپ بگیرم وبصورت دستی هم ریستور کنم

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, goblet گفت:

مشکل اینه که سایت رو سرور است. بک آپ روی لوکال جواب نمیده.

آدرس بالا برای اجرای بک آپ روی سرور است

مجبورم بصورت دستی بک آپ بگیرم وبصورت دستی هم ریستور کنم

درود

اگر ممکنه نمایش خطا (display errors) رو روی ومپ سرور روشن کنید و یک اسکرین شات قرار بدین.

یاحق

لینک به ارسال
9 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

اگر ممکنه نمایش خطا (display errors) رو روی ومپ سرور روشن کنید و یک اسکرین شات قرار بدین.

یاحق

سلام

از کجا باید نمایش خطای ومپ سرور را فعال کنم؟

لینک به ارسال
بر ۱۳۹۶/۲/۷ ه‍.ش. at 17:58 , RezaDindar گفت:

درود

داخل php settings

یاحق

سلام

شرمنده بابیت اینکه دیر این پیغامتان را دیدم. مشکل از طرف سرور بود که با akeeba مشکل داشت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...