رفتن به مطلب
goblet

لینک دادن به یه مطلب دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه سایت درست کردم. محصولات را دسته بندی کردم که از طریق منو میشه به این دسته بندی وارد شد. حال در صفحه جدید که محصول هست می خوام به صفحه جزئیات همان محصول لینک بدم (جزئیات بصورت یک مطلب دیگر ایجاد شده) ولی این صحفه جزئیات دارای لینک نیست که بخوام در صفحه قبلش بهش آدرس بدم!

حالا چجوری میتونم برای آن یه لینک دلخواه ایجاد کنم؟

ممنون از پاسخوگویی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
39 minutes قبل , gediran گفت:

مهندس از چه کامپوننت فروشگاه سازی استفاده میکنید؟

یا علی

من از قالب directory که در سایت قرار گرفته استفاده کردم و فکر نکنم کامپوننت فروشگاه سازی داشته باشه

http://www.joomina.ir/item/1019-وب-سایت-آماده-دایرکتوری-sj-directory-ویژه.html

لینک به ارسال

مهندس یعنی فقط می خواید مردم محصول رو ببینن؟و چیزی نمیفروشین؟و چجوری از صفحه ای که آدرس نداره دیدن کردید؟

یا علی

لینک به ارسال
هم اکنون, gediran گفت:

مهندس یعنی فقط می خواید مردم محصول رو ببینن؟و چیزی نمیفروشین؟و چجوری از صفحه ای که آدرس نداره دیدن کردید؟

یا علی

بله. قراره فقط محصولات را ببینند و فروش آنلاین وجود نداره. مثل این سایت:

http://www.kasrataps.ir/products/kasra/valve-lever/1

که وقتی روی یکی از محصولات کلیک می کنیم، همچین صفحه ای باز میشه:

http://www.kasrataps.ir/products/details/aftab-basin-mixer

لینک به ارسال

اگر اشتباه نکنم شما می‌تونید با استفاده از تگ a herf لینک برای صفحتون ایجاد کنید.در هر حال منتظر جواب مهندسانی مثل مهندس دیندار هم باشید.موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال
21 minutes قبل , gediran گفت:

اگر اشتباه نکنم شما می‌تونید با استفاده از تگ a herf لینک برای صفحتون ایجاد کنید.در هر حال منتظر جواب مهندسانی مثل مهندس دیندار هم باشید.موفق باشید

یا علی

این تگ برای وقتی هست که آدرس صفحه دوم مشخص باشد که تگ و آدرس آن در صفحه اول قرار می گیرد ولی مسئله من این است که صفحه اول از طریق منو لینک دار شده ولی صفحه دوم نه.

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, goblet گفت:

این تگ برای وقتی هست که آدرس صفحه دوم مشخص باشد که تگ و آدرس آن در صفحه اول قرار می گیرد ولی مسئله من این است که صفحه اول از طریق منو لینک دار شده ولی صفحه دوم نه.

درود

الان منظورتون رو متوجه شدم، شما میخواید به یک محصول لینک بدین اما نمیخواید براش منو بسازید و برای مثال یک مجموعه که دارای مثلا 20محصوله رو نمایش بدین، اگر اینطوره، در صورت استفاده از هر کامپوننتی میتونید یک منوی مخفی ایجاد کنید و لینکی که داخل بخش مدیریت بهتون میده رو استفاده کنید که احتمال شکستگی لینک هاتون هم خیلی کم میشه.

یاحق

لینک به ارسال
16 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

الان منظورتون رو متوجه شدم، شما میخواید به یک محصول لینک بدین اما نمیخواید براش منو بسازید و برای مثال یک مجموعه که دارای مثلا 20محصوله رو نمایش بدین، اگر اینطوره، در صورت استفاده از هر کامپوننتی میتونید یک منوی مخفی ایجاد کنید و لینکی که داخل بخش مدیریت بهتون میده رو استفاده کنید که احتمال شکستگی لینک هاتون هم خیلی کم میشه.

یاحق

ممنون از پاسخ کاملتون.

من فکر می کردم برای این کار افزونه ای هست آخه ساختن منو برای 200 تا محصول کار خیلی وقت گیریست.

یه سوال دیگری داشتم: تو همون سایت که معرفی کردم، سمتن راست تصویر، جزئیات را نوشته. من این کار را با درست کردن یک جدول انجام دادم ولی مشکلی که هست در موبایل این کار ریسپانسیو نیست و تمامی سطرها را بصورت فشره در همان سط نشان میدهد و به سطر بعدی نمیرود

لینک به ارسال
7 ساعت قبل, goblet گفت:

من فکر می کردم برای این کار افزونه ای هست آخه ساختن منو برای 200 تا محصول کار خیلی وقت گیریست.

درود

افزونه هایی هستن که به صورت خودکار این کار رو میکنن اما نیاز نیست اصلا! یه منو مخفی بسازید که کل مجموعه ها رو محصولاتشون رو نشون بده و از داخل اون منوی مخفی لینک محصولات رو پیدا کنید.

7 ساعت قبل, goblet گفت:

یه سوال دیگری داشتم: تو همون سایت که معرفی کردم، سمتن راست تصویر، جزئیات را نوشته. من این کار را با درست کردن یک جدول انجام دادم ولی مشکلی که هست در موبایل این کار ریسپانسیو نیست و تمامی سطرها را بصورت فشره در همان سط نشان میدهد و به سطر بعدی نمیرود

بله متاسفانه جدول این مشکل رو داره و به همین سادگی هام ریسپانسیو نمیشه.

یاحق

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

افزونه هایی هستن که به صورت خودکار این کار رو میکنن اما نیاز نیست اصلا! یه منو مخفی بسازید که کل مجموعه ها رو محصولاتشون رو نشون بده و از داخل اون منوی مخفی لینک محصولات رو پیدا کنید.

بله متاسفانه جدول این مشکل رو داره و به همین سادگی هام ریسپانسیو نمیشه.

یاحق

ممنون

برای مورد دوم افزونه ای هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...