رفتن به مطلب
cs-student

عدم نمایش آیکون های فونت FontAwesome در یکی از زبانهای سایت دو زبانه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از این قالبهای آماده استفاده کردمو دارم یه سایت دو زبانه درست می کنم. برای نمایش ایکون های تلگرام اینها از فونت Awesome استفاده کردم و یه پلاگین داشت که اون رو نصب کردم تا فایل های لازمه رو به قالبم اد کنه. حالا مشکل اینجاست که تو حالت فارسی آیکون ها رو نشون میده ولی تو انگلیسی نه. چیکار باید بکنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
18 ساعت قبل, cs-student گفت:

سلام دوستان

من از این قالبهای آماده استفاده کردمو دارم یه سایت دو زبانه درست می کنم. برای نمایش ایکون های تلگرام اینها از فونت Awesome استفاده کردم و یه پلاگین داشت که اون رو نصب کردم تا فایل های لازمه رو به قالبم اد کنه. حالا مشکل اینجاست که تو حالت فارسی آیکون ها رو نشون میده ولی تو انگلیسی نه. چیکار باید بکنم؟

درود

خب، شما به احتمال خیلی قوی توی زبان فارسی فونت دارید و داخل دستور font-family از !important استفاده شده و همین باعث میشه که فونت awesome خونده نشه، طبق چیزی که من تا الان چند بار بهش برخوردم این به ذهنم میرسه اما باید سایت رو دید تا دقیق گفت.

یاحق

لینک به ارسال
4 ساعت قبل, RezaDindar گفت:

درود

خب، شما به احتمال خیلی قوی توی زبان فارسی فونت دارید و داخل دستور font-family از !important استفاده شده و همین باعث میشه که فونت awesome خونده نشه، طبق چیزی که من تا الان چند بار بهش برخوردم این به ذهنم میرسه اما باید سایت رو دید تا دقیق گفت.

یاحق

ممنون از پاسخ گوییتون. فونت important داشتم اونا رو غیر فعال کردم. در واقع فونت رو تشخیص میده ولی محتوا رو تشخیص نمیده. من خودم content اش رو تو customcss وارد کردم ولی بازم درست نمایش نمیده. جالب این که ایکونهایی که قبلا تو خود قالب بود رو نشون میده مثل g+ ولی اینایی رو که من تازه اضافه کردم رو نشون نمیده اونم فقط در حالت انگلیسی!screenshot_localhost_2017_04_12_22_34_042.JPG

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, cs-student گفت:

ممنون از پاسخ گوییتون. فونت important داشتم اونا رو غیر فعال کردم. در واقع فونت رو تشخیص میده ولی محتوا رو تشخیص نمیده. من خودم content اش رو تو customcss وارد کردم ولی بازم درست نمایش نمیده. جالب این که ایکونهایی که قبلا تو خود قالب بود رو نشون میده مثل g+ ولی اینایی رو که من تازه اضافه کردم رو نشون نمیده اونم فقط در حالت انگلیسی!screenshot_localhost_2017_04_12_22_34_042.JPG

درود

من همیشه میگم به کاربران میگم که یه شات هم با پست بذارید :D مشکل شما از جای دیگست شما اومدین و آیکون تلگرام رو گذاشتید درسته؟ اگر اینطوره فونت awesome قالب قدیمیه چون این آیکون ها تو نسخه 4.7اومدن بخاطر همین اینشکلی میشه، اما چیزی که هست اینه که میگید توی یه زبان درسته اما تو اون یکی نه! در مورد این من دیگه واقعا ذهنم به جایی قد نمیده، به هرحال منتظر پاسخ سایر دوستان باشید.

یاحق

لینک به ارسال
14 ساعت قبل, cs-student گفت:

تنها راه برای برطرف کردن مشکل شما این هست که یا خودتون دست بکار بشید و مشکل یابی کنید و یا این امکان رو فراهم کنید که سایر دوستان بتونند به صورت آنلاین به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

به هچی عنوان به این روش نمیشه اظهار نظر کرد :)

لینک به ارسال
58 minutes قبل , cs-student گفت:

با تشکر از پاسخ گویی دوستان. مشکل برطرف شد.

درود

در صورت امکان راحل مشکل رو توضیح بدین.

یاحق

لینک به ارسال

به نظر من مشکل از زمپ میتونه باشه و کنترل پنل. مطمئنید در نسخه انگلیسی هم پلاگین های لازم نصب هست ؟ اصلا توضیح بدید چطور سایتتون رو دو زبانه کردید. دیتابیس یکی هست یا جدا ؟

لینک به ارسال

خودش خود به خود بر طرف شد فکر کنم بعد چندین بار refresh کردن تازه فونت رو خوند. البته قبلش هم من چند بار کش ادمین و مرورگر و پاک کرده بودم ولی بازم چیزی نشون نمیداد.

لینک به ارسال

یه سوال دیگه هم از خدمتتون دارم. چطور می تونم به یه ماژول تو زبان فارسی مثلا float چپ بدم و تو انگلیسی راست؟

لینک به ارسال
11 minutes قبل , dindarloo گفت:

به نظر من مشکل از زمپ میتونه باشه و کنترل پنل. مطمئنید در نسخه انگلیسی هم پلاگین های لازم نصب هست ؟ اصلا توضیح بدید چطور سایتتون رو دو زبانه کردید. دیتابیس یکی هست یا جدا ؟

دیتا بیس یکیه. در واقع برای هر دو زبان منو ایجاد کردمو ماژول ها و مطالب رو هم برای هرکدام جداگانه تعریف کردم.

لینک به ارسال
44 minutes قبل , cs-student گفت:

یه سوال دیگه هم از خدمتتون دارم. چطور می تونم به یه ماژول تو زبان فارسی مثلا float چپ بدم و تو انگلیسی راست؟

درود

برای این سوال باید تاپیک جدید بزنید، اما میتونید از فایل template-rtl.css استفاده کنید چون فقط تو فارسی لود میشه.

یاحق

لینک به ارسال
12 ساعت قبل, cs-student گفت:

سپاس فراوان

درود

مخفی شد، از دکمه تشکر استفاده کنید اسپم نکنید لطفا...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...