رفتن به مطلب
asghar11

کدوم فروشگاه ساز بهتره

پست های پیشنهاد شده

با سلام یه سوال

فروشگاه سازهای جوملا بهتره یا وردپرس یا اوپن کارت

بهتره بودن از همه لحاظه منظورم

ممنون از راهنمایتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این سئوال خیلی کلی و خیلی کلیشه ای هست. جواب دادن به این سئوال خیلی مشکل است و همه چیز به خود شما و کاری که قرار هست انجام بدید بستگی دارد. در انجمن های مختلف بر سر این موضوع بحث ها شده و بعضی وقت ها هم به خشونت کشیده شده:D

دو تا چیز مهم را درنظر بگیر
اولاً هدف و پروژه ای که میخواهی انجام بدی: ببین بر اساس هدف و پروزه و کاری که می خواهی انجام بدی کدوم برایتان مناسب هست. استفاده از یک اسکریپت فروشگاهی یا افزونه های جوملا و وردپرس و ...

دوماً: خودتون برنامه نویس هستید یا نه؟ : اگر خودتون برنامه نویس نیستید دنبال فروشگاه سازی باشید که از هر نظر پشتیبانی خوب و افزونه های خوب داشته باشه. چون فروشگاه براساس کارتون و نیازتون ممکنه ایده جدید یا تغییر جدید نیاز داشته باشه که این تغییرات گاهاً نیاز به دانش برنامه نویسی خواهد داشت، حتی ممکنه افزونه های موجود هم جوابگوی نیاز و ایده شما نباشند. بنابراین اگر برنامه نویس نیستید دنبال فروشگاه سازی باشید که از هر نظر پشتیبانی خوب و افزونه های خوب داشته باشه . اگر هم برنامه نویس هستید که مشکلی نیست یک سیستم فروشگاه ساز اوپن سورس را انتخاب کنید و کسب و کارتان را شروع کنید و تغییرات و ایده هایتان را پیاده سازی کنید.

لینک به ارسال

درود.به نظر من بهتر از همش k2store

اما تاپیک زیر رو بخونید.ان شاءا.. مشکلتون حلبشه.

موفق باشید.یا علی

لینک به ارسال

با تشکر از دو مهندس بزرگوار بابت راهنمایتون

من توانایی برنامه نویسی ندارم ولی فروشگاه ساز های جوملا و وردپرس را کار کردم

دیروز یکی از اساتید از من پرسید با اپن کارت فروشگاه طراحی میکنی یا پرستا شاپ

همین سوال باعث شد که این سوال را از شما عزیزان بپرسم و برم دنبال یادگیری فروشگاه سازهای  اپن کارت و پرستا شاپ

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, asghar11 گفت:

با تشکر از دو مهندس بزرگوار بابت راهنمایتون

من توانایی برنامه نویسی ندارم ولی فروشگاه ساز های جوملا و وردپرس را کار کردم

دیروز یکی از اساتید از من پرسید با اپن کارت فروشگاه طراحی میکنی یا پرستا شاپ

همین سوال باعث شد که این سوال را از شما عزیزان بپرسم و برم دنبال یادگیری فروشگاه سازهای  اپن کارت و پرستا شاپ

سلام. خواهش می کنم

یادگیری کار با تمام فروشگاه سازها، چه اسکریپت فروشگاهی باشد چه افزونه فروشگاه ساز باشه تقریباً یکسان هست چون کار یکسانی در امر خرید  فروش و مدیریت فروشگاه انجام می شود. بنابراین برای یادگیری و کسب تجربه می توانید تمامی فروشگاه سازها و افزونه های فروشگاهی پرکاربرد را یاد بگیرید.

اما شخصاً بین اپن کارت و پرستاشاپ، پرستاشاپ را به شما توصیه می کنم. دلیلش هم این هست که پرستاشاپ امکانات اولیه خوب و کاملی دارد، انجمن فارسی بسیار خوب و فعالی دارد، پشتیبانی خوبی دارد، کلی افزونه خوب برای توسعه فروشگاه دارد، همچنین اگر خواستید از سیستم های واسطه پستی و پرداخت در محل استفاده کنید تقریباً تمام سیستم های واسطه پستی برای پرستاشاپ وب سرویس دارند و می توانید فروشگاهتان را به سیستم واسطه پستی متصل کنید. برنامه نویس های خوب که اگر به مشکلی برخوردید یا افزونه خاصی خواستید می توانند برایتان برنامه نویسی کنند. خلاصه هیچ وقت بدون پشتیبان نخواهید ماند. البته یک نکته را هم در آخر بگویم که بعضی از این امکانات و پشتیبانی ها هزینه بر هست و باید دست به جیب شوید که طبیعی هم هست. سئوتفاهم نشود و برداشت بد نکنید چون بعضی ها همین که عبارت اوپن سورس را می شوند فکر می کنند همه چیزش رایگان هست و باید رایگان باشد که اصلاً اینطور نیست و نباید هم باشد.

لینک به ارسال

درود.مهدس اگر برای جوملا فروشگاه ساز میخواهید؛اینه مشهورترین اند که نسخه فارسی آن ها در وب سایت جومینا مو جود است.

1.k2store

2.j2store

3.ویر چومارت

4.هیکاشاپ

5.جومشاپینگ

و...

اگر میخواهید یه افزونه فروشگاه ساز خوب و رایگان و قدرتمند داشته باشید؛به نظر من (کی2استور و جی 2استور )بهترین اند و افزونه های اتصال آن ها به بانک ها،رایگان در سایت جومینا دات آی آر مو جود است.

موفق باشید.یا علی

لینک به ارسال
هم اکنون, bashka گفت:

سلام. خواهش می کنم

یادگیری کار با تمام فروشگاه سازها، چه اسکریپت فروشگاهی باشد چه افزونه فروشگاه ساز باشه تقریباً یکسان هست چون کار یکسانی در امر خرید  فروش و مدیریت فروشگاه انجام می شود. بنابراین برای یادگیری و کسب تجربه می توانید تمامی فروشگاه سازها و افزونه های فروشگاهی پرکاربرد را یاد بگیرید.

اما شخصاً بین اپن کارت و پرستاشاپ، پرستاشاپ را به شما توصیه می کنم. دلیلش هم این هست که پرستاشاپ امکانات اولیه خوب و کاملی دارد، انجمن فارسی بسیار خوب و فعالی دارد، پشتیبانی خوبی دارد، کلی افزونه خوب برای توسعه فروشگاه دارد، همچنین اگر خواستید از سیستم های واسطه پستی و پرداخت در محل استفاده کنید تقریباً تمام سیستم های واسطه پستی برای پرستاشاپ وب سرویس دارند و می توانید فروشگاهتان را به سیستم واسطه پستی متصل کنید. برنامه نویس های خوب که اگر به مشکلی برخوردید یا افزونه خاصی خواستید می توانند برایتان برنامه نویسی کنند. خلاصه هیچ وقت بدون پشتیبان نخواهید ماند. البته یک نکته را هم در آخر بگویم که بعضی از این امکانات و پشتیبانی ها هزینه بر هست و باید دست به جیب شوید که طبیعی هم هست. سئوتفاهم نشود و برداشت بد نکنید چون بعضی ها همین که عبارت اوپن سورس را می شوند فکر می کنند همه چیزش رایگان هست و باید رایگان باشد که اصلاً اینطور نیست و نباید هم باشد.

سلام مرسی از راهنمایی کامل و جامع تون

لینک به ارسال
هم اکنون, gediran گفت:

درود.مهدس اگر برای جوملا فروشگاه ساز میخواهید؛اینه مشهورترین اند که نسخه فارسی آن ها در وب سایت جومینا مو جود است.

1.k2store

2.j2store

3.ویر چومارت

4.هیکاشاپ

5.جومشاپینگ

و...

اگر میخواهید یه افزونه فروشگاه ساز خوب و رایگان و قدرتمند داشته باشید؛به نظر من (کی2استور و جی 2استور )بهترین اند و افزونه های اتصال آن ها به بانک ها،رایگان در سایت جومینا دات آی آر مو جود است.

موفق باشید.یا علی

سلام ممنون از راهنمایتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...