رفتن به مطلب
sb2max

ماژول خبری خوب و کامل .... لطفا کمکم کنین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان نازنین ..... سال نو مبارک .... یک سئوال دارم ..... بنده دنبال افزونه ای خبری برای جوملا می گردم ( که با پرداخت هزینه خرید این افزونه هم مشگلی نیست) بتواند اخبار رو با تصاویر با اندازه یکسان ، فونت و رنگ و اندازه یکسان ، مقدار سطرهای ادامه مطلب یکسان نشون بده ، یعنی اول یک معیارهای انتخاب بشه و کل مطالب رو با اون حالت نشون بده . بنده از ماژول زیر نیز استفاده کردم باز نمی شه... لاقل اندازه تصاویر یکسان بود حل می شد ، در این ماژول مقادیر رو می دم مثلا برای عکس ولی باز دیده نمیشه ، آیا ممکنه سایتم مشگل داشته باشه؟ ..... دیگه خسته شدم هر خبری در سایت می زارم باید عکس اون خبر رو ببرم فتوشاپ سایزشو یکسان کنم و آپلود کنم تا یکی باشه و یا برای نوشته ها باید فونت و رنگ هر دفعه باید عوض کنم دیگه خسته شدم ..... می خوام تمامی کارهارو افزونه انجام بده .... سایت بنده
http://www.moghanshahr.com/index.php
لطفا کسی کمکم کنه ......
Sb2max@gmail.com ایمیل بنده :
news show sp2 ماژول مورد استفاده در سایت :
rose.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و ادب

آیا از نحوه ماژول خبری سایت من خوشتون میاد؟

من از raxo allmode pro استفاده کردم.

ریسپانسیو هم هست.

www.khouzonline.com

قویا پیشنهاد میکنم از کا2 استفاده نکنید.

ویرایش شده توسط میرحسن

لینک به ارسال

سخن دوستمون صحیحه ؛ اما اگر از jce استفاده میکنید یه قسمت داره که میتونید اندازه رو تغییر بدید.من نیز پیشنهاد میکنم از k2 استفاده کنید.

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوستان . حاله شما؟ ممنونم که جواب دادین. من سایت شما رو دیدم. عالیه.آیا بجز سایز عکس ها میشه نوع فونت ، تعداد سطر و سایز فون نوشته هارو هم یکسان کرد؟

لینک به ارسال

سلامی دوباره. بنده این ماژول raxo allmode pro رو تهیه کردم و نصب کردم .جالبه مرسی. ولی چندین مشگل اساسی دارم فکر می کنم اصلی ترین هست :

1.      تنظیمات این ماژول شامل تصاویری که از جای دیگر لینک داده ام در مطلب نمیشه یعنی اصلا تصویر رو بالا نمی یاره ، به عبارتی باید خودت عکس رو در سایتت آپلود کنی نه از جای دیگری بیاری

2.      آیا جای هست که راحت بشه رنگ تیتر مطالب رو که خودش دیفالت قرمز می ده رو عوض کرد؟

3.      آیا میشه تصویری که برای بکراند تیتر مطالب خودش می یاره رو حذف کرد؟ تصویری که من برای سر تیترها درست کردم. منظورم در تصویر ضمیمه مشخص شده هست.

تصویر :

56dx_screenshot_1.jpg

لینک به ارسال

سلام جناب sb2max

همانطور که سایر دوستان گفتند raxo allmode pro یکی از بهترین افزونه های خبری هست امکانات و تنظیمات خوب و زیادی دارد. اما شما هر افزونه ای را هم تهیه کنید، بسته به قالب شما، نیاز شما و ... گاهی لازم هست فایل های افزونه خبری  را تغییر دهید یا قالبتان را براساس آن  افزونه خبری تنظیم و تغییر دهید. خلاصه کلام بعضی وقتها انجام تغییرات css و php اجتناب ناپذیر هست.

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال
32 minutes قبل , sb2max گفت:

سلام جناب ممنونم از پاسختون .سپاس

لطف برای پسندیدن از دکمه ( پسندیدن ) استفاده کنید و اسپم ارسال نکنید!

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...